PDA

View Full Version : Глупаво ли е?



cecomuhata
02-16-2012, 15:25
Глупаво,странно ли е да подаряваш неща и правиш романтични жестове за момиче което не те харесва?В последно време се чувствам несигурен дали наистина не е правилно:(

TheBeliever
02-16-2012, 15:29
Ако си сигурен, че тези жестове биха я впечатлили, не е глупаво.

От друга страна не можеш да си купиш симпатии, поне не истински. Така че, ако не виждаш надежда тя да си промени отношението към теб, по-добре спри да си хабиш времето и усилията по нея.

Glamour92
02-16-2012, 15:29
Зависи от много неща-на каква възраст е момичето,що за характер е,с какъв темперамент е,откога и колко се познавате и т.н. ...

cecomuhata
02-16-2012, 15:41
Целта ми е по-скоро да я зарадвам, а не да и спечеля нейните симпатии, тъй като знам, че шансът ми не е особено голям.
Иначе ние сме в един клас и се познаваме от около 4 години.Аз лично я смятам за много добродушна с малко буен темперамент:Д.Колкото мен е, но ако ви кажа на колко години съм ще предизвикам смеха ви...

Glamour92
02-16-2012, 15:44
Как да ти кажа-има най-различни по нрав момичета...ако поначало се радва на романтични жестове и плюшки,защо не..със сигурност ще я накараш да се усмихне =)) Ако обаче не си пада по такива неща,недей-най-много да реши,че и досаждаш

anonymous708973
02-16-2012, 15:45
Да.
Да правиш каквото и да било за момиче, което не те харесва, е загуба на време.

cecomuhata
02-16-2012, 15:45
Аз по-скоро залагам на идеите а собственоръчни подаръци, а не на плюшки, прекалено ме е срам....


Да.
Да правиш каквото и да било за момиче, което не те харесва, е загуба на време.

Ами ако това ще я зарадва?

Glamour92
02-16-2012, 15:49
^Ако си убеден,че ще я зарадва защо въобще питаш? xDD

cecomuhata
02-16-2012, 15:50
^Ако си убеден,че ще я зарадва защо въобще питаш? xDD

Именно защото не съм убеден:Д

anonymous708973
02-16-2012, 15:50
Пука ли ти, че ще я зарадва? Тя не те харесва. Не, не, не.

Ето ти и друг вариант - ще приеме това като ходене подир гъза й, което моментално те отписва. Не ти е никаква, че да й плащаш сметка/да й подаряваш подаръци/да я водиш на ресторант/да й носиш чантата.

Glamour92
02-16-2012, 15:53
Именно защото не съм убеден:Д

А ние според теб как да разберем как тя ще реагира,при положение,че сме в абсолютно неведение тя що за птица е,в какви точно отношения сте с нея и т.н ? И бтв,с тези жестове целиш ли нещо,като се зарадва-после какво?

cecomuhata
02-16-2012, 15:55
Пука ли ти, че ще я зарадва? Тя не те харесва. Не, не, не.

Ето ти и друг вариант - ще приеме това като ходене подир гъза й, което моментално те отписва. Не ти е никаква, че да й плащаш сметка/да й подаряваш подаръци/да я водиш на ресторант/да й носиш чантата.

Да, всъщност ми пука.Все пак я харесвам от вече година и горе-долу пак от година от както и признах:Д.Иначе не нещата които ти избори са нещата които правя.Прекалено малък съм:Д.


А ние според теб как да разберем как тя ще реагира,при положение,че сме в абсолютно неведение тя що за птица е,в какви точно отношения сте с нея и т.н ? И бтв,с тези жестове целиш ли нещо,като се зарадва-после какво?

Ами...няма как:Д.Иначе да целя нещо след това-да ми благодари:Д

Glamour92
02-16-2012, 16:01
Е,хубаво,де-ама като ти благодари-после ? Приятели ли ще ставате,двойка..? xDD
А ти като и каза,че я харесваш преди една година тя как реагира?

dream1707
02-16-2012, 16:07
Ако си сигурен, че ще и хареса ... няма лошо.. Но иначе изглежда някак жалко.. поне аз така мисля де.

Glamour92
02-16-2012, 16:18
Btw,не задавам въпросите само,за да си начеша клавиатурата...Авторе,можем да ти помогнем,само ако знаем каква точно е ситуацията и какво точно трябва да се случи най-накрая...
Иначе в най-обобщения случай да подаряваш разни неща с повод и без повод на някого,на когото му дреме на шайбата за теб ,е безпредметно.

lowexd
02-16-2012, 16:55
ако си мислиш , че ще е щастлива с подаръци .. добре , но според мен трябва да й покажеш че наистина я обичаш и държиш на нея. Поне аз така мисля :)

Успех !! :)

cecomuhata
02-16-2012, 17:04
Е,хубаво,де-ама като ти благодари-после ? Приятели ли ще ставате,двойка..? xDD
А ти като и каза,че я харесваш преди една година тя как реагира?

Ами каза ми, че е много мило, а след това ми каза, че бърза да бере череши:Д.След като се върна я попитах дали ме харесва ми каза, че преди определен период от време ме е, но сега не.Иначе цялата история е доста дълга и не съм сигорен дали би искал да я чуеш.Би ли?


ако си мислиш , че ще е щастлива с подаръци .. добре , но според мен трябва да й покажеш че наистина я обичаш и държиш на нея. Поне аз така мисля :)

Успех !! :)
Аз и го показвам всеки ден.

Chacho
02-16-2012, 17:17
Не искаш да я зарадваш, искаш да те хареса. Няма да те хареса. Жалко е да й подаряваш подаръци с тази идея, щом те е отрязала. Жалко е и да тичаш по нея в продължение на една година след като те е отрязала. Историята е дълга и драматична за теб, за нея е "той ми предложи, аз казах не и отидох да бера череши". За нас ще е същото. Ако не ги осъзнаеш тия неща, пак ще те отреже, после и следваща ще те отреже, и т.н. Гадно е. Така стоят нещата и няма кво да направиш. Половината момчета са в твоето положение. Намери си друга. Друго не се сещам.

Трябва да направят детска приказка за миличкият принц, който харесвал принцесата от съседното царство и накрая отишъл да й предложи, но я заварил да се чука с брат му, известен с това, че чука принцесите на още 4 царства и един крал.

Ако трябваше да гласувам за топ проблем на раздел "Любов", щях да сложа този за мекушавост=>несподелена любов за жури.

cecomuhata
02-16-2012, 17:20
:Д И все пак защо мислиш, че не искам да я зарадвам?

Chacho
02-16-2012, 17:23
Щото си го внушаваш и си петдесет хиляди и петият потребител, който се опитва да си запази наивните разбирания. Зарадвай я щом искаш. Аз няма да отговарям после на "ама защо не ми говори сега"? нито на въпроса месец по-късно "добре де, честно, харесвам я, само за това мисля, как да я спечеля?"

cecomuhata
02-16-2012, 17:28
Тя нистина в последно време не ми говори бтв:Д

Ама как да спреш да харесваш някой?

Chacho
02-16-2012, 17:35
Спираш да си мислиш, какви жестове да й направиш. Като говориш с нея си наложи да приказваш това, което ти е на душата, без да се съобразяваш какво ще си помисли. Почни да се оглеждаш за други момичета, заговори се с някоя и първоначално никога не се хвърляй само на една. Ако нямаш резервни варианти е много по-гадно да те отрежат, иначе не ти пука.

Единственият жест, който трябва да й направиш, е да се постараеш да си потиснеш чувствата, за да уважиш мнението и избора й. Никой не може да хареса другия насила и на всеки би му било неприятно, ако някой постоянно тича по него. Ще си вмени вина и ще го гризе съвестта, че трябва да реже.

Ако не си от по-напористите и не можеш просто ей така да заговориш някоя друга, контактувай с другите момичета, които са ти просто приятелки. И внимавай да не попаднеш в същата ситуация. Най-сигурно е да търсиш само нови запознанства за нещо повече. Рано или късно ще ти се наложи да си преглътнеш страховете.

cecomuhata
02-16-2012, 17:42
Уфф ама те всичките са пъпчасали и грозниии:Д

Glamour92
02-16-2012, 17:42
Тя нистина в последно време не ми говори бтв:Д
предвид цялата история , логично...ако продължаваш ще започва все по-упорито да те избягва
И стигнахме до извода,че при теб и момичето ти плюшките и романтичните жестове са излишни

Glamour92
02-16-2012, 17:42
Е,те по-нататък ще се появят и по-добри възможности...пък и си помисли ти какво предлагаш

valdesbg
02-16-2012, 19:54
Да, глупаво е. Пантерката го каза много точно. Нямам какво да добавя.

Meoww
02-16-2012, 22:13
За мен е глупаво, дори нахално!