PDA

View Full Version : Тема за качествен спор :д



anonymous708973
02-16-2012, 16:43
не можеш да си сигурна, че дори да е най-големият казанова и 200 мацки да ти кажат супер беше, че на теб ще ти хареса и обратното, ако всички кажат че не им е и на теб няма.. /малко силен пример, ама ми схвана идеята предполагам/

Какво мислите? Въпросът ми е предимно към момичетата, но ще се радвам и мъжката част от форума да се включи.

granger
02-16-2012, 17:08
Ами , склонна съм донякъде да се съглася. Всеки човек е различен , с различни желания и нужди. Един харесва едно , друг друго. Все пак ,в повечето случаи,колкото повече опит има партньора,толкова по-качествен е сексът.Дори и в началото да има известни различия,с времето ще се напаснат.

iLovePussyJuice
02-16-2012, 17:16
Какво трябва да коментираме?
Влиянието от "общественото мнение" или зависимостта между общественото и собственото мнение?

Реално това е доста хипотетична ситуация и няма никакъв шанс за обективен поглед.
Хората са различни, харесват различни неща (в това число и в секса)... иии примерно момичето Х си пада по нещо супер нестандартно, в което Казанова-та не го бива (или не го е правил) и въпреки високия му рейтинг... задължително ли е да й хареса? Просто давам пример.
А влиянието на групата върху индивида и мнението му е доказано, до каква степен и по какъв начин си зависи от личността.
Извода е, че мацката е изръсила голяма глупост. :D
Ако разни празноглави кифли приемат за даденост нещата, които чуват от други себеподобни и нямат собствено мнение...това не значи, че има реално такова "правило"

marilyn
02-16-2012, 17:37
До една степен наистина, това че на N брой жени им е харесал секса с еди си кой си, не е гаранция, че и на теб ще ти хареса. Всеки има различни нужди и различен вкус. Нооо ключовото според мен е опита и желанието да задоволиш другия. :)

anonymous708973
02-16-2012, 17:54
иии примерно момичето Х си пада по нещо супер нестандартно, в което Казанова-та не го бива (или не го е правил) и въпреки високия му рейтинг...

Дай конкретен пример за нещо нестандартно.

thefolenangel
02-16-2012, 17:57
Дай конкретен пример за нещо нестандартно.
Рязане на нокти и след това баня във варел с дизел.

anonymous708973
02-16-2012, 19:08
Не е тук мястото да си показваш простотията.
Очаквам да видя интересна гледна точка, подкрепена по някакъв начин с разсъждения.

Chacho
02-16-2012, 19:43
Да кажем, че е минал 200 момичета, харесал им е секса и се чудиш, дали и ти ще останеш доволна. Преди това е бил минал 199 и номер 200 се е чудила, дали ще й хареса. Харесало й е. Много по-вероятно е да ти хареса секса с някой, който се е доказал, че знае как, отколкото с някой, който не знае как.

Въпроса е дали категорично ще ти хареса и на теб? Знаеш, че е минал онези 200, било им е кеф и психически те човърка, дали и на теб би ти било кеф, и как е успял. Имаш очаквания, имаш желание, той има опит и умения, няма защо да не се получи.

Всеки има различна фантазия и, ако едно момиче иска да я натисне чаровен непознат, докато тя му мрънка "не" в обятията, друга може да иска да е отгоре. Фантазиите според мен са на настроения и, ако може да те предразположи, което е много вероятно, ще напаснеш на неговата фантазия, защото във всяко едно момиче, дори и някъде надълбоко, е заключена оная нужда за някаква форма на подчинение на мъжа. В леглото е най-доброто място да дадеш свобода на тази своя природа, пък за да е минал останалите, гаранция трябва да има нужните черти, за да я задоволи. Тоест, ако не от първия път, рано или късно ще успее.

Сега само ми остава да мина 200 приказливи жени.

iLovePussyJuice
02-16-2012, 20:48
Дай конкретен пример за нещо нестандартно.

Нямах нещо конкретно предвид, имаш достатъчно развито въображение, за да измислиш нещо "нестандартно", което да отговори на изискванията. :D


Иначе, ясно е, че е нормално след като си преспал с 200 момичета, че си придобил нужния опит и умения, за да можеш да се приспособиш към различни момичета и задоволяване на желанията им. Затова казах, че е прекалено хипотетична ситуацията и смятам, че пример с примерно 10 момичета е по-удачен. :D

По-любопитно според мен е второто нещо - "и обратното, ако всички кажат че не им е и на теб няма"

Chacho
02-16-2012, 20:51
Второто: мацката ше го научи

iLovePussyJuice
02-16-2012, 23:41
Еми то и за първото се отнася същото. :D

nymphadora
02-17-2012, 05:42
В тоя форум във всяка тема като се почне "тва си е строго относително","при всеки е различно",еми и тука е така.Единственото,което може да повлияе е психическата нагласа,че момчето е добро.А щом е минало толкова момичета и на всичките им е харесало знае ли човек.. :D

MaLkaTa_LaDy
02-17-2012, 06:56
Накратко: Спал е с много момичета, следователно има опит. Ще те задоволи. Обаче разликата между това да задоволи едно момиче и секса да е невероятен е голяма. Ако по случайност всички момичета, с които е спал харесват бавен и нежен секс, а аз харесвам бърз и груб, то какво е значението, че е спал с 10? Да, ще го науча какво харесвам и как го харесвам, ама след известно време. И плюс това, ако не му идва отвътре - няма въобще да се научи.

anonymous708973
02-17-2012, 11:39
Фантазиите според мен са на настроения и, ако може да те предразположи, което е много вероятно, ще напаснеш на неговата фантазия, защото във всяко едно момиче, дори и някъде надълбоко, е заключена оная нужда за някаква форма на подчинение на мъжа. В леглото е най-доброто място да дадеш свобода на тази своя природа, пък за да е минал останалите...


Започвам да си правя колекция от твои цитати в подписа си :д
Прав си.

Моето мнение е, че ако пичът е старателен и иска да се усъвършенства в тая област и са му минали 200 мадами през леглото и всички да са казали, че е страхотно... абе, ще им повярвам, да ви кажа. Жените не сме толкова различни и уникални една от друга, що се отнася до секс. От тия 200 все ще има 30-40, които да са с моята нагласа (доминация, бързо темпо, мръсни приказки) и да кажат, че е бил добър. Все пак... страхотно не означава определен вид секс, а по-скоро отношението на партньора - вниманието към детайла, запомнянето на любимите ти местенца и т.н. Мъж, който е бил с достатъчно жени, осъзнава важността да тия неща.

techkata
02-17-2012, 16:03
Накратко: Спал е с много момичета, следователно има опит. Ще те задоволи. Обаче разликата между това да задоволи едно момиче и секса да е невероятен е голяма. Ако по случайност всички момичета, с които е спал харесват бавен и нежен секс, а аз харесвам бърз и груб, то какво е значението, че е спал с 10? Да, ще го науча какво харесвам и как го харесвам, ама след известно време. И плюс това, ако не му идва отвътре - няма въобще да се научи.

много правилно :)

marin4itu
02-17-2012, 18:54
Според мен не е важен толкова опитът, а как ще се напаснат 2ма души.

Chacho
02-17-2012, 19:35
Опитът допринася много за напасването. Въобще да приемеш идеята с напасването е като да се съгласиш, че нищо не зависи от теб и нямаш поле за усъвършенстване. Хората се променят, хората се влияят от други хора, хората нямат точно определен характер, който демонстрират във всяка една ситуация. Ако устояваш на обстоятелствата и винаги показваш точно себе си, можеш да се радваш, че си рядко силен човек, малко хора умеят това.

Chacho
02-17-2012, 19:36
Еми то и за първото се отнася същото. :D

Point taken

Violenza
02-18-2012, 06:17
Разбира се, че ако е спал с повечко жени, опитът ще си каже думата. Това вече доста добре го описахте по-горе. Но има и друго нещо, колкото и един мъж да е опитен и добър в секса (т.е. да знае как да достави максимално удоволствие на една жена), не е гаранция, че всеки път той ще може да се представя "на ниво" и да е в най-добрата си форма. Има много фактори, които биха могли да повлияят отрицателно и да развалят нещата.