PDA

View Full Version : защо paypal



NightGuardian
02-16-2012, 19:41
ми отказва картата ;x

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

yakuza_
02-16-2012, 19:42
вкарал ли си кода дето трябва да се вземе от банката ? ако си изхарчил повече от 100 $ без код мисля, че ставаше така

Wax
02-16-2012, 19:44
Нямаш кода за верифициране на интернет пазаруване. Отзад на картата вместо 4 цифри, трябва да имаш 7. И картата задължително трябва да ти е VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD. Отделен е факта, че засега доколкото знам само ПИБ, ЦКБ и Пощенска банка издават такива.

NightGuardian
02-16-2012, 19:45
друг акаунт правя , че не помня стария , а в предния не съм вкарвал данни за картата ми.

Това ми показва при опит за регистрация.

VISA Electron е :D

NightGuardian
02-16-2012, 20:01
трябва да имам 2 долара минимум :(

за 2-3 долара ще ме разкарват до банката. :(

MaLyKoLiU
02-16-2012, 22:37
Отделен е факта, че засега доколкото знам само ПИБ, ЦКБ и Пощенска банка издават такива.
Моята е на Уникредит и е VPay (VISA), имам карта на ПИБ VISA Electron, на баща ми е на Експресбанк и също е VISA Electron...
Моите съм си ги добавил в пейпал акаунта, но не ми се занимава да ходя до банка и т.н.