PDA

View Full Version : станал ли е гаф?



myrapture
02-16-2012, 19:36
Здравейте!Днес с приятеля ми правихме секс,всичко точно,той не свърши в мен а навън,но без презерватив.С това нямахме проблеми.След това той се изчисти със салфетка,каза :"След малко ще се изкъпя"и се облече.След около половин час обаче пак се заиграхме нещо и си започнахме каквото трябва и просто в 1 секунда и двамата се усетихме че той не е изкъпал още.Може да се притеснявам и без основание,но съм си голяма филмарка.Даже за ескапел мислих,но както цикълът ми е малко странен доста ме е страх от ударната доза хормони.Съвети,мнения?все на някого му се е случвало нещо подобно:(

TheBeliever
02-16-2012, 19:43
При нередовен цикъл и непредвидима овулация ти си тръгнала да правиш незащитен секс. Честно, не спирам да ви се удивлявам на безотговорността.

granger
02-16-2012, 19:47
^ this! Едва ли е станало нещо.Ама ,хора,научете се как да се пазите...дееба, не е толкова трудно!

whysosad
02-16-2012, 19:57
Според мен няма за какво да се притесняваш. То ако ставаше толкова лесно..
Другия път умната! :)

myrapture
02-16-2012, 19:58
Цикълът ми е обратното на нередовен.Всеки месец подранява с 4 до 6 дни.И да,в случая съм близо до овулация.Разбирам ви за конското.Наясно съм,че човек трябва да е по-предпазлив.На всеки се случват грешки и глупости.Не съм малка и ПОПРИНЦИП знам как да се пазя :D Станал е единичен случай (моля се-не фатален!).Интересува ме просто-дали след като момчето е премахнало спермата и е ходил по-малка нужда(което би трябвало да изчисти канала),но не се е измил,има ли щанс да е останало нещо отвън?И дали сперматозоидите живеят във външна среда изобщо?Съжалявам ако е глупав въпросът,не съм направила цялостно проучване.

cus7om1z3
02-16-2012, 20:35
В кислородна среда живеят до 7-8 секунди. А иначе 48часа (чувал съм и до 7 дни, но незнам.)

LiliEvans
02-16-2012, 20:41
Според мен няма за какво да се притесняваш, ама внимавайте следващия път.

DragonLady
02-16-2012, 22:23
Щом се е изпикал, в канала е нямало сперма, а тази засъхналата ( ако има разбира се ) по члена му е негодна за оплождане. Тоест шанса да си бременна е мизерен, но следващият път без презерватив само ако скоро ти е свършило или скоро ще ти идва ( до една седмица от края му/преди началото му ), или ай-добре винаги със презерватив да няма после притеснения.

nymphadora
02-17-2012, 05:46
Само един тест ще може да ти каже дали е станал гаф.Не искам да те плаша,но от това,което съм чела много жени са забременели само от прекъснатия полов акт-аз самата съм резултат от него :D.Щом си близо до овулация защо правиш незащитен секс?Гафовете винаги могат да станат.
Както и да е,шанса наистина е минимален,но винаги го има.За да си спокойна оттук натам в този сайт http://www.detski-sviat.com/index.php/content/view/82/105/ можеш да си видиш кои са ти "опасните дни" и да се пазиш през тях. :)

marilyn
02-17-2012, 08:14
Ами прави секс с презерватив за да ти е мирна главата... не се научихте значи!
Сама казваш, че не си малка... ама по действията ти не личи.

dream1707
02-17-2012, 09:01
Щом се е изпикал, в канала е нямало сперма, а тази засъхналата ( ако има разбира се ) по члена му е негодна за оплождане. Тоест шанса да си бременна е мизерен, но следващият път без презерватив само ако скоро ти е свършило или скоро ще ти идва ( до една седмица от края му/преди началото му ), или ай-добре винаги със презерватив да няма после притеснения.

10
букви.

anonymous708973
02-17-2012, 11:41
Не пий Ескапел. Ако се е изпикал, в канала няма сперма, няма как да си бременна. Ако спазваш това просто правило, можеш да правиш незащитен секс дори когато не знаеш кога ти е овулацията.

peti123
02-18-2012, 18:31
хах не си единствена и аз съм горе долу в същата ситуация в момента .. само където го правих 2 дена след като ми свърши цикъла и правих тест ден след акта показа ми една черта не знамм.. ще правя след няколко дена пак като стане една седмица от акта ... и аз си бия главата сега, но да видя какво е БЕЗ и ...

dream1707
02-18-2012, 18:49
хах не си единствена и аз съм горе долу в същата ситуация в момента .. само където го правих 2 дена след като ми свърши цикъла и правих тест ден след акта показа ми една черта не знамм.. ще правя след няколко дена пак като стане една седмица от акта ... и аз си бия главата сега, но да видя какво е БЕЗ и ...

Два дена след като ти е свършило шансът е нищожен .. Стига се шашка