PDA

View Full Version : Не мога да продължа без него..не мога ;(((



niq17
02-17-2012, 05:46
Не съм на себе си..немога..! Историята се повтори - в последствие ще разберете как..
Момиче на 15 съм...Преди повече от месец забелязах едно момче в училище, до сега не го бях виждала , но това е обяснимо - нова съм.Силно ме привлече още щом го видях та така до днес..Виждах как ме проследява с поглед как ме гледа..да, но както ще кажете вие, аз и още много хора - това не значи нищо...не го познавах, не знаех нищо за характера му..приятелите ми знаеха - някои го познават от преди и ми казаха ..момиче ще съжаляваш, той не би тръгнал с теб, а тръгне ли - ще те зареже на 1вата седмица, той е женкар обича да ги сменя всяка седмица..Тези техни думи ме плашеха.Дойде един момент, в който той разбра благодарение на една моя "приятелка", която е от класа му...веднага щом разбра, дойде при мен а аз така се притесних..беше целия червен..казахме си само здравей...на няколко пъти тръгваше към мен и се втръщаше...защото аз глупачката се отдръпвах..после пък той започна да бяга, не ме прие във фейсбук..въпреки, че пращах от няколко профила даже..едно мкомче от класа ми му предаваше всичко което казвам за него..като "гръм от ясно небе" ми дойде факта, че от втория срок няма да е в същото училище..защото е много буен и училищното ръководство го бяха сложили под свършен факт.В псоледния ден на 1вия срок той беше почти през цялото време в нашата стая..демостративно ми показа отпусното си, гледаше ме почти постоянно..след като свършихме училище аз излязох навън и застанах до дворната врата с едно момиче, след няколко минути той мина покрай нас..по-късно се върна запъти се към мен, бутна се в мен и продължи..докато минаваха покрай нас приятеля му ме посочи и каза " тази, която харесваш ли"... после аз си тръгнах, а той дойде по мен, като се има в предвид, че той никога не минава от там.От тогава не го бях виждала..до вчера.В този интервл аз търсех всичко което е било близо до него.. и така се привързах към най-добрия му приятел..опитах се да си втълпя, че го харесвам..и успях - той е наясно, но до вчера, когато незнайно акк в едно от междучасията се появи не го бях виждала от края на 1вия срок, като го видях бях като призрак седя и го гледам в очите, както и той мен..влязох в стаята и нензма какво ми стана почнах да плача..след мен той влезе в стаята ми и ме погледна, в това време го викна приятеля му и предполагам, че му е казла , че " аз уж го харесвам" - не не го харесвам, всичко беше опит да забравя другия, но не се получи..следващият яас той влезе в часа ни..не спираше да ме гледа колко тъжна съм как плача..всичките му приятели намираха поводи да се смеят, а ой седеше полубезжизнено и ме гледаше..след което си тргна..от вчера рухнах..искам отново да е при мен,...искам само да го видам по често, дори без да е с мен..просто да е близо до мен...обичам го..нензависимо какъв е дали е женкар или сваляч.. искам го до себе си..не зная как да продължа ..не мога ..помогнете ми...моял ви...

Chacho
02-17-2012, 06:52
Не съм на себе си..немога..! Историята се повтори - в последствие ще разберете как..
Момиче на 15 съм...Преди повече от месец забелязах едно момче в училище, до сега не го бях виждала , но това е обяснимо - нова съм.Силно ме привлече още щом го видях та така до днес..Виждах как ме проследява с поглед как ме гледа..да, но както ще кажете вие, аз и още много хора - това не значи нищо...не го познавах, не знаех нищо за характера му..приятелите ми знаеха - някои го познават от преди и ми казаха ..момиче ще съжаляваш, той не би тръгнал с теб, а тръгне ли - ще те зареже на 1вата седмица, той е женкар обича да ги сменя всяка седмица..Тези техни думи ме плашеха.Дойде един момент, в който той разбра благодарение на една моя "приятелка", която е от класа му...веднага щом разбра, дойде при мен а аз така се притесних..беше целия червен..казахме си само здравей...на няколко пъти тръгваше към мен и се втръщаше...защото аз глупачката се отдръпвах..после пък той започна да бяга, не ме прие във фейсбук..въпреки, че пращах от няколко профила даже..едно мкомче от класа ми му предаваше всичко което казвам за него..като "гръм от ясно небе" ми дойде факта, че от втория срок няма да е в същото училище..защото е много буен и училищното ръководство го бяха сложили под свършен факт.В псоледния ден на 1вия срок той беше почти през цялото време в нашата стая..демостративно ми показа отпусното си, гледаше ме почти постоянно..след като свършихме училище аз излязох навън и застанах до дворната врата с едно момиче, след няколко минути той мина покрай нас..по-късно се върна запъти се към мен, бутна се в мен и продължи..докато минаваха покрай нас приятеля му ме посочи и каза " тази, която харесваш ли"... после аз си тръгнах, а той дойде по мен, като се има в предвид, че той никога не минава от там.От тогава не го бях виждала..до вчера.В този интервл аз търсех всичко което е било близо до него.. и така се привързах към най-добрия му приятел..опитах се да си втълпя, че го харесвам..и успях - той е наясно, но до вчера, когато незнайно акк в едно от междучасията се появи не го бях виждала от края на 1вия срок, като го видях бях като призрак седя и го гледам в очите, както и той мен..влязох в стаята и нензма какво ми стана почнах да плача..след мен той влезе в стаята ми и ме погледна, в това време го викна приятеля му и предполагам, че му е казла , че " аз уж го харесвам" - не не го харесвам, всичко беше опит да забравя другия, но не се получи..следващият яас той влезе в часа ни..не спираше да ме гледа колко тъжна съм как плача..всичките му приятели намираха поводи да се смеят, а ой седеше полубезжизнено и ме гледаше..след което си тргна..от вчера рухнах..искам отново да е при мен,...искам само да го видам по често, дори без да е с мен..просто да е близо до мен...обичам го..нензависимо какъв е дали е женкар или сваляч.. искам го до себе си..не зная как да продължа ..не мога ..помогнете ми...моял ви...

Да видим дали съм разбрал:

-Гледали сте се, викали сте си здрасти, но не сте успяли дори по Фейсбук да се свържете
-Изгонили са го от даскало и той те е бутнал
-Горните събития са те накарали да си внушиш, че харесваш приятеля му
-Видяла си го отново за първи път откакто те е бутнал
-След всичко случило се си разбрала, че го обичаш безусловно


Според мен, ако наистина го харесваш, трябва да го бутнеш и ти възможно най-скоро, преди да си рухнала тотално.

niq17
02-17-2012, 06:55
Точно така разбрал си ..предполгам, че ще идва по-често вече, но ние не си говорим..

Chacho
02-17-2012, 07:05
Много ми се иска да ти помогна, но като се замисля, досега май не съм бил в подобна ситуация. Може би ще е най-добре да изчакаме някой от останалите потребители да прочете.

niq17
02-17-2012, 07:13
Много благодаря за отделеното време наистина много :)

Chacho
02-17-2012, 07:17
Моля.

10б

dream1707
02-17-2012, 08:32
Извинявай, че ще бъда малко груба... Но не се филмирай чак толкова.
Да, вероятно първата ти любов, нормално е за тази възраст, имаш чувства и прочие.. някак ново е за теб. Но това не означава, че не можеш без него, чак до там недей да се филмираш.. Ще го преудолееш, може да ти е трудно, но не е невъзможно.. Другия вариант е просто да се опиташ да се свържеш с него.. Първоначално се запознайте и общувайте по някакъв различен начин от здрасти и бутания...

forside1
02-17-2012, 09:53
Мисля че любовта ти е меко казано пресилена. Лично мое мнение е но все пак, не мисля че, можеш да се влюбиш силно в някой с когото не си си разменила и 2 приказки както се казва. Може те да привлича, но за лобов е малко невероятно.

TheBeliever
02-17-2012, 09:59
Това, че не е вече в твоето даскало, не значи, че е изпаднал от лицето на земята.

Тарикатче
02-17-2012, 10:10
Кат неможеш слагай въжето и тва е.. Кво да праиш..

niq17
02-17-2012, 16:42
Както преположих и днес дойде..отново гледаше..бяха застанали пред дворната врата и аз като си тръгнах смениха мястото където бяха с мято коеот имаше изглед към мне...

qkakukla2
02-17-2012, 17:34
И какво като са сменили мястото?? Пак ли те гледаше ??
Според мен ти сама си си виновна защо си допуснала да кажеш на приятеля му, че го харесваш, така нещата стават още по зле за теб.
Следващият път като мине и ти се блъсни в него, да види, че все още имаш чувства и го забеляжзаш.

Glamour92
02-17-2012, 18:16
По-хладнокръвно друг път.Когато отново дойде до училището ви,вместо да цивриш и той да те гледа апатично как тъгуваш-отиди,погледни го в очите самоуверено,усмихни му се и му кажи нещо-може да подметнеш някоя шегичка,може да го попиташ как е в новото му училище-ти си реши,по-добре го познаваш от мен =)) Ако те отреже,хващаш си шапката и отиваш показно на лафче при някое другарче-колкото и вкиснато да се чувстваш-не е нужно да се показваш като слабохарактерно създание пред това момче-това просто е губеща тактика при всички случаи...

Chacho
02-17-2012, 19:07
Спрете гледането и почнете възможно най-скоро с бутането, защото ще изчезне тръпката от първия срок.

niq17
02-17-2012, 19:18
А дали я има тръпката в него ?..и днес дойде и пак гледаше по същия начин, този път се направих, че не го виждам, подминах го хладнокръвна..както казха още в самата тема нензма защо мсиля, че ще започне да идва по-често и познах.

Glamour92
02-17-2012, 19:25
Всъщност ти искаш да сте близки,нали? Ако е така,няма да е достатъчно да го подминаваш "хладнокръвно" като малка гара

Chacho
02-17-2012, 19:29
Уфффф, тва беше най-очевидния ми сарказъм.

Слушай сега, за цялото това време не се е случило нищо между вас. Каква тръпка да има, като само те зяпа, а ти се филмираш само в собствената си глава? Казвали сте си здрасти и те е отрязъл. Нито сте разговаряли като хората, нито сте излизали, нито нищо, а е минало толкова време. Ква обич, кви 5 лева? Харесваш го, той би те минал и това е.

Като искаш нещо повече, отиди при него, заговори го, излезте няколко пъти и виж как ще се развият нещата. Ако не стане, зарежи го и търси друг. Ще си съсипеш нервите, ако усложняваш нещата и стоиш пасивна.

niq17
02-17-2012, 19:39
Всъщност той ми каза здрасти и се опита да завърже разговор, но аз не му дадох възможност и си тръгнах, след което той показваше няколко опита да дойде и си се връщаше..после пък започна той да бяга

Glamour92
02-17-2012, 19:45
http://www.engadget.com/media/2007/06/mime_blackbery.jpg ем ...
друг път да знаеш,че не се прави така

Chacho
02-17-2012, 19:48
^+1

Искреността и естествеността са много полезни понякога. Ако имаш достатъчно самочувствие, можеш да му кажеш, че си искала да разговаряте, но си се притеснявала. Ще се опита да те отреже първите 2-3 реплики и после ще омекне.

GeRy7
02-17-2012, 19:51
Просто се опитай да завържеш някакъв разговор с него... Вместо само да го гледаш и да очакваш той да направи нещо, просто отиди при него, поздрави го и се опитай да разговаряте за нещо. Защото само с това гледане, до никъде няма да стигнете, защото и на него и на теб ще ви омръзне от това...

valdesbg
02-17-2012, 21:11
Ахахахаа е сега виждаш какво ни е на нас момчетата, нали?

Той ти се поднася на тепсия ти го режеш и после мрънкаш че само се гледате?

Ако съм те разбрал правилно няма нужда да пиша и аз, че верно ще си сложиш въжето на шията. Хич не си падам по захаросаните балончета. Чачо ще се справи достатъчно добре :)

FreakBitch
02-17-2012, 22:02
Seriously? o.0
I don't wanna live on this planet anymore!!

//Мисля, че те е бутнал нарочно, за да прикрепи за теб микрочип, с който да може да контролира нивата на хормоните и емоциите ти. Поздравления, сега си негова марионетка! Ти не избираш, как да се чувстваш.

thefolenangel
02-17-2012, 22:19
скъпа ния,

универсален отговор няма, както и универсално решение.
Всичко зависи от самата, ситуация от самият човек. Напърво време няма да е лошо да си изясниш 2 неща:
ТИ харесваш ли го?
ТОЙ харесва ли те?

След това ако отговорите са положителни приеми ТИ действия, не ползвай приятели/приятелки...нали си играла на развален телефон - е получава се същото.

Но каквото и да стане, знай - няма незаменими хора! Има незабравими мигове!
Taка, че живей за мига!

Ако имаш някакви въпроси, пиши ми на лично.


сърдечно,
иван

nymphadora
02-17-2012, 22:33
Каква любов,бе момиче?Та вие даже не сте си говорили..

Glamour92
02-17-2012, 22:34
^то няма и нужда - Love is in the air

DarkLight
02-17-2012, 22:45
"Всъщност той ми каза здрасти и се опита да завърже разговор, но аз не му дадох възможност и си тръгнах".Eто с това трябваше да започнеш.Лошо е,че си го отрязала така,а и идеята с препредаване на информация от приятели не е много удачна.Личи си,че си много объркана.Успокой се,отговори си на въпросите на "thefolenangel" и бъди смела.Ако нищо не стане,значи този човек не е за теб,ако пък нещата потръгнат-какво по-хубаво :)

niq17
02-18-2012, 05:26
Много благодаря, някак последния отговор ми даде смелост да действам по - смело..да аз съм си виновна определно, можеше поне да се запознаем тогава..но при първа възможност ще се опитам да задействам нещата..пропилях едниния си шанс и ако ако случайно още има някакви чувства и аз ги пропилея би съжалявала адски много..Според мен още в началото се разбра, че има интерес, когтао дойд епри мен след като беше разбрал...пък сега ще видим..или ще действам на 4 очи или с действия ще го предизвикам да ми каже или направи нещо

qkakukla2
02-18-2012, 09:10
^то няма и нужда - Love is in the air

Глупости, за да има любов м/у двама те трябва да се опознаят.

Glamour92
02-18-2012, 09:27
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSNyP3avNAphdnyHF7cvdT84luPzMBQ-zYgPH1ar2v8Vuk5CHhWJ8cN2AR5
...ирония беше

niq17
02-18-2012, 16:28
иронията е безмислена :)

niq17
02-19-2012, 16:10
Явно някоя мацка е разтопила сърцето на прослувутия "мачо" надявам се да съм аз..но дори да не съм бих била щастлива, че ще го научи да обичам..от както се видяхме в четвъртък..постоянно пише любовни статуси..не твърдя, че са за мен..но не отричам, че се съмнявам..беше сложил едно малко откъзче от песен, която описва нашата история нещо от рода " ЗНАЕХ СИ, ЧЕ ЕН ТРЯБВА ДА ТЕ ВИЖДАМ, ЧУВСТВАТА ЗА ПОГРЕБЪНИ СИ МИСЛЕХ" ...смятам, че ще се разбере дали са за мен, ако продължава да идва толкова често в училище..не отричам, че се надявам и утре да додйе :(((

thefolenangel
02-19-2012, 16:20
Надеждите водят до разочарования niq17
Запомни го от мен.

rosy_99
02-19-2012, 16:30
според мен на такава възраст не може да се говори за истинска любов
това е просто временно увлечение
залъжи се с нещо или с някой и ще ти мине

toad
02-19-2012, 20:05
То любовта винаги е временно увлечение ;)

thefolenangel
02-19-2012, 20:52
^ много добре казано!!!!

niq17
02-20-2012, 04:18
Е не мога да се съглася, че любовта на тези години не можела да бъде истинска..в тея години чувствата са най-искрени и чисти..все още не се интересуваме от някакви материални блага както някои по-глеми..

Chacho
02-20-2012, 07:35
И все още не си минала през истински проблеми, за да видиш доколко са трайни, без да ги поддържа чорба от хормони. Но съм съгласен, че са по-чисти и затова ви е по-трудно да виждате нещата каквито са, просто не сте обременени с опит. Събери си самочувствието, заговорете се (например за това, че отново е в даскало и не си го била засичала от отдавна) и след малко приказки го питай за кафе.

treisi90
02-20-2012, 11:44
Това не е обич, това е обсебване.

s_E_x_Y_y_Y
02-20-2012, 22:56
По своята съшност колкото и да го отричаме (момичетата) сме винаги привлечени от така наречените "лоши момчета".Като цяло дори и сега да си мислиш, че всички тези събития са били от изключителна важност за вашите взаимоотношения това не е съвсем така .Като вземм предвид фактите, че ти си на 15 около 9 клас той така и не разбрах на колко е, но е женкар ти си влюбена в него дори и да тръгнете дори приятелите ти са ти казали, че ще те зареже не сте комуникирали по никакъв начин освен гледане и слаби физически контакти, а на всичкото отгоре си се сприятелила с най-добрия му приятел.За мое съжаление много пъти сум виждала дори сама съм изпитвала на гърба си такива слъчки и в крайна сметка момчето си ходи и по други момичета теб те зарибява ама нищо повече ти оставаш с влюбването и мисълта за голямаа любов, а той за поредната бройка ... а и очевидно нямате много общо щом ти е отнело толкова дълго време да имаш някакъв контакт с него .. или той не е проявил желание

s_E_x_Y_y_Y
02-20-2012, 22:57
По своята същност колкото и да го отричаме (момичетата) сме винаги привлечени от така наречените "лоши момчета". Като цяло дори и сега да си мислиш, че всички тези събития са били от изключителна важност за вашите взаимоотношения това не е съвсем така .Като вземем предвид фактите, че ти си на 15 около 9 клас той така и не разбрах на колко е, но е женкар ти си влюбена в него дори и да тръгнете дори приятелите ти са ти казали, че ще те зареже не сте комуникирали по никакъв начин освен гледане и слаби физически контакти, а на всичкото отгоре си се сприятелила с най-добрия му приятел.За мое съжаление много пъти съм виждала дори сама съм изпитвала на гърба си такива случки и в крайна сметка момчето си ходи и по други момичета теб те зарибява ама нищо повече ти оставаш с влюбването и мисълта за голямаа любов, а той за поредната бройка ... а и очевидно нямате много общо щом ти е отнело толкова дълго време да имаш някакъв контакт с него .. или той не е проявил желание

niq17
02-21-2012, 04:44
По своята същност колкото и да го отричаме (момичетата) сме винаги привлечени от така наречените "лоши момчета". Като цяло дори и сега да си мислиш, че всички тези събития са били от изключителна важност за вашите взаимоотношения това не е съвсем така .Като вземем предвид фактите, че ти си на 15 около 9 клас той така и не разбрах на колко е, но е женкар ти си влюбена в него дори и да тръгнете дори приятелите ти са ти казали, че ще те зареже не сте комуникирали по никакъв начин освен гледане и слаби физически контакти, а на всичкото отгоре си се сприятелила с най-добрия му приятел.За мое съжаление много пъти съм виждала дори сама съм изпитвала на гърба си такива случки и в крайна сметка момчето си ходи и по други момичета теб те зарибява ама нищо повече ти оставаш с влюбването и мисълта за голямаа любов, а той за поредната бройка ... а и очевидно нямате много общо щом ти е отнело толкова дълго време да имаш някакъв контакт с него .. или той не е проявил желание



Той е колкото мен.Да всички ми казваха, че ще ме остави, търсейки поредната бройка.Въпорсът е, че след малкото контакти с него аз останових обратното..винаги се изчервяваше, притесняваше и изглеждаше объркан, което не би биоло типично за един "женкар".От както се видяхме в четвъртък - за първи път от доста време - видях промяна в него след като ме видя толкова разтроена..от четвъртък насам той псотва някакви любовни текстове, песни..в една имаше нещо от еода " защо отново те видях чувствата си за погребъни смятах.'до сега почти не постваше такива неща, но в събота публикува повече от 5 в рамките на няколко часа...а и вчера 3ти ден подред дойде, разбира се за мен е още по добре да идва..но как така изведнъж прочви такъв интерес към училището ни, като и когато беше в него не идваше толкова често ;дд....дано додйе и днес..

qkakukla2
02-21-2012, 18:45
Ако беше "женкар" не мислиш ли, че би направил опит да ти каже поне едно "здравей" или да ти пише, а не да идва в училището ти и да те гледа постоянно. Щом е бройкаджия би го направил. Най-грешното е това, че си мислиш "щом съм го накарала да се изчерви той се е променил коренно" това че той се е изчервил не означава че се е променил, това е чувство който всеки човек го има и го показва. Ако си толкова сигурна в чувствата му, че чак тука ни обеждаваш, показваш и успорваш мненията ни неразбирам какъв е проблема да го заприказваш.

s_E_x_Y_y_Y
02-22-2012, 11:29
qkakukla2 + 1
Щом такава бурна любов кипи между вас се вземете ... щом проявява интерес към теб покажи му и ти твоя интерес към него :)

Himeralea
02-26-2012, 18:00
о_о Бурна ли каза? ... XDDDD
Скъпа Ния, разбирам че ти е приятно дори само да го зяпаш отстрани и да си въобразяваш, че идва за теб в училището, което УЖ ще рече, че и за него е достатъчно само да те гледа, но не мислиш ли, че е време за втори етап на връзката?
Айде, като дойде и утре, ходи го заговори и като се върнеш се похвали в темата, препрочети съветите на Чачо и действай ! >=D (*stiska palci*)

И....

http://www.engadget.com/media/2007/06/mime_blackbery.jpg ем ...
друг път да знаеш,че не се прави така

hahahaha xD d best!!!

anonymous708973
02-26-2012, 18:06
Явно някоя мацка е разтопила сърцето на прослувутия "мачо" надявам се да съм аз..
постоянно пише любовни статуси..не твърдя, че са за мен..но не отричам, че се съмнявам..беше сложил едно малко откъзче от песен, която описва нашата история нещо от рода " ЗНАЕХ СИ, ЧЕ ЕН ТРЯБВА ДА ТЕ ВИЖДАМ, ЧУВСТВАТА ЗА ПОГРЕБЪНИ СИ МИСЛЕХ" ...смятам, че ще се разбере дали са за мен, ако продължава да идва толкова често в училище..не отричам, че се надявам и утре да додйе :(((

Това не е мачо, това е лигльо.