PDA

View Full Version : Как да забравя едно момче?



bunbonata
02-17-2012, 13:28
Така с него се познаваме от братовчед ми от няколко години, но една вечер той ме намери във фейсбук и ми писа и започнахме да излизаме. Той ме покани в тях даже искаше да се запознае с родителите ми, но те заминаха и нямаше как... Преди една седмица се видяхме за последно и от тогава не ми е звънял само вчера ми писа след като се прибра от работа, той е на смени и се разминаваме и така...Аз постоянно мисля за него и съм много хлътнала, но щом той не ме търси не виждам смисъли искам да го забравя, да не мисля за него..някакви идеи?

Enchanting
02-17-2012, 15:47
Искаш да го забравиш, защото не ти е звънял от миналата седмица. Ти го потърси.... и се поинтересувай.
Щом искаш да го забравиш прекрати контактите си с него и толкова...

paradosou
02-17-2012, 16:36
Олеле. Потърси го ти. Не става винаги той да е активната страна.

elichka955
02-17-2012, 16:43
Олеле. Потърси го ти. Не става винаги той да е активната страна.


Съгласна съм .

LeprikonA
02-17-2012, 17:00
е, не. бива простотия бива ама... ти какво по дяволите искаш?? да седи нон-стоп на телефона, в противен случай няма смисъл да си с него, нали?? как те е намерил изобщо..

forside1
02-17-2012, 18:14
е, не. бива простотия бива ама... ти какво по дяволите искаш?? да седи нон-стоп на телефона, в противен случай няма смисъл да си с него, нали?? как те е намерил изобщо..

+1

(10 букви)

Glamour92
02-17-2012, 18:22
Ами ако съди по незаинтересованото ти на пръв поглед държание,той може и да си мисли,че на теб ти е все тая за него... Както останалите казаха-този път е твой ред да направиш крачка(крачка към него,не да биеш отбой,като го "забравяш")
Недей да се отказваш преди да си изчерпала всички възможности(ти очевидно не си) .Друг е въпросът,ако не просто не ти се занимава и търсиш въображаемата причина за отстъпа си у него.
Бтв,на колко е той?

ss9
02-17-2012, 18:23
Еми сигурно му е станало неудобно, че само той ти пише и чака ти да се сетиш за него.

Glamour92
02-17-2012, 18:32
^Не само неудобно,ами и безинтересно-аз ако бях момче,свалящо мацка,която се държи като дърво,също щях да се дистанцирам накрая ...

thelover3
02-17-2012, 18:39
Съгласна съм с горните коментари. Ако САМО заради тожа, че не ти е звънял, искаш да го зарежеш, недей! Не се отказвай толкова лесно. Просто ти му звънни този път и всичко ще е наред.

valdesbg
02-17-2012, 21:38
Ахааа, значи докато пича ти върви след полата всичко е 6 точки. Ама ако спре - майната ти, следващия.

Philosoraptor thoughs: Какво ли ще стане ако вземеш и ти един път да го потърсиш?

FreakBitch
02-17-2012, 21:53
Всички май пропуснаха заглавието на темата : "Как да забравя едно момче?", а не ''Дайте ми съвет: да го потърся ли аз?"
Щом е преценила, че иска да приключи случая и да продължи, не разбирам защо трябва да бъде нахранена, че, видиш ли, искала да и се ходи по задника.

Клин, клин избива. - доказано клише.

valdesbg
02-17-2012, 22:01
Как да го забрави - като си седне на Д-то, не се навива за простотии и си учи уроците.

poli_4774
02-17-2012, 22:18
Бих искала да ми кажете как да спра да мисля за момче което явно не му пука за мен. Ще го наричам Давид. Преместих се след 7-ми клас е ново училище,той е в съседния клас. Аз го харесах и накарах един общ пприятел да ни запознае,така де запозна ни след това започнахме да си пишем и така в продължение на 1 месец и в училището се виждахме,прегръщахме и си говорихме,но нищо повече. Аз се влюбих в него супер много и му казах,че искам сериозна връзка,той ми каза че не иска нищо сериозно в смисал всичко което е да е само в училище не можел да си замива с мен извън училище. Aз много се разочаровах и от тогава не си бяхме писали около 2/3 дни и в училището като се видихме се подминавахме и един ден случайно се видяхме аз бях с мои приятели,той беше с някакъв негов приятел и понеже мойта приятелка също е от нашето училище и тя го познава и отидохме да му кажеме здрасти той си подаде ръката и се поздрави с мойта приятелка и аз му казах '' на мен няма ли да ми кажещ здрасти'' и той ми каза,казах ти и аз не реахгирах и те после си тръгнаха нито сме говорили нито нищо и вечерта ми писа и ми каза ''как очакваш да ти кажа здрасти след като ти не ми казваш'' , аз му казах всеки път аз ли трябва да ти кажа здрасти и той млъкна.. и от тогава нито си пишеме нито нищо. Започнах да си пиша с неговия най-добър приятел който му е от класа и с него си станехме много добри приятели,започнахме да излизаме по кафета и естествено Давид беше с нас,но той си говореше с останалите и аз с останалите в смисал не сме си говорили аз и той,всеки отделно. И така до днес продължават нещата и не знам какво да направя адски много ми пука за него и не спирам да мисля за него ,имаме ваканция не се виждаме известно време и аз спирам да мисля за него и после пак почваме училише и пак го виждам и се влюбвам още повече,виждам че ме заглежда по коридорите,но нищо не прави.. Моля за съвет ?? Извинете ме ако имам правописни грешки. :))

Glamour92
02-17-2012, 22:30
Съветите ще са вариации на "Поеми инициативата"... Той не прави нищо,значи ако искаш историята да се задвижи,топката е в твоето поле
От друга страна се запитай-готова ли си наистина да наливаш усилия в потенциална връзка с момче,което доколкото разбрах не те възприема на сериозно?

bunbonata
02-18-2012, 07:43
Ами аз го търсих даже му писах смс.. обадих му се няколко пъти .. ама той все беше на работа

LeprikonA
02-18-2012, 08:04
на някои хора им се налага да работят, защото не са в училище клатейки си краката и чудейки се кого да дразнят. имат мозъци в главите си. човекът е на работа, там той трябва да спазва определени правила, ти да не очакваш, че може да си седи и само по телефона да си приказва?