PDA

View Full Version : Kожен проблем. Моля помогнете.



s7efo
02-17-2012, 20:37
Здравейте!
Имам нужда от вашата помощ, преди седмица ми излязоха 2 странни пъпки на пениса, първо едната беше с бяло връхче приличаше на акне а другата се беше подула и червена. След ден два подутата се спука и изтече бяло-жълтеникава течност след това изчезна напълно. Другата с връхчето все още стои вече 8ми ден, ту спада малко, ту се подува и ако се опитвам да я изстискам излиза бяла-жълтеникава течност, но не изчезва както стана с другата, а остава. На 14 съм и не съм полово активен, моля помогнете ми.

amnessia
02-18-2012, 11:12
Ти ли я стисна едната или тя сама си се пукна?
Имаш ли стриктна хигиена?
Имаш ли други кожни проблеми освен в тази област ?

s7efo
02-20-2012, 21:15
връхчето й се махна и побеля и решиш да я изстискам. спазвам лична хигиена, къпя се всеки ден. не мисля че имам други кожни проблеми в тази област

amfet
02-20-2012, 21:27
Аз ти препоръчвам да идеш на доктор, той/тя би трябвало да знае какво мазало да ти даде.
Ако се притесняваш, че ще ти видят пениса, недей това е тяхната работа, не си единствен :)

amnessia
02-21-2012, 10:54
Пъпки на интимно място ЗАБРАВИ да си стискаш .. Толкова е чувствителна кожата там.. ако пък си я стиснал с немити ръце.. Друг път внимавай ! И ако толкова много се притесняваш и ти излизат нови бягай на лекар :)