PDA

View Full Version : Моля за помощ



DevilWish
02-18-2012, 07:13
Здравейте, имам нужда от съвет. Тази сутрин се събудих към 4-5 и отидох до банята, като станах ми се зави света и ако не се бях подпряла на стената щях да падна. Помислих си, че съм станала твърде рязко.. Към 7 се повтори обаче същата история. В 8 станах окончателно и до и сега ми е много странно. Ако стана и се чувствам несигурна. Погледа ми е леко разконцентриран честно казано. Спах добре, не съм ползвала наркотици, алкохол, успокоителни, приспивателни и тн. Това ми се случва за първи път. Казах на майка ми и тя директно се притесни както винаги и постоянно ме пита как съмм това още повече ме плаши. Какво мислите да отивам ли веднага на доктор или да чакам? Благодаря ви предъртелно !

besso
02-18-2012, 07:59
Хапна ли добре на вечеря? Звучи ми като падане на кръвното или хипогликемия, което се получава от нисък прием на въглехидрати, обикновено се случва на момичетата които спазват разни диети за отслабване. Ако не е от храната пий повечко вода, това ще ти нормализира кръвното, но ако въпреки това такива моменти продължат да ти се случват иди на лекар задължително.

DevilWish
02-18-2012, 08:27
Интересното е, 4е не съм на диета, а вода пия в изобилие. В4ера се наядох добре, днес ве4е закусих, пих един сок, през но6та изпих поне литър вода.. :с Трябва ли да се пла6а? От какво пада кръвното всъ6тност и трябва ли ле4ение? Имам една приятелка, на която и е винаги ниско кръвното и взима всеки ден хап4ета :с

elichka955
02-18-2012, 08:34
Отиди на лекар да те прегледат. Най-вероятно ти е паднало кръвното..аз всеки ден съм така.