PDA

View Full Version : Моята История...



Teenhelp1
02-18-2012, 11:56
Дълга е, но ще се опитам се опитам да я съкратя.Мислех по-рано да пиша тук за съвет, но исках да се справя сам и успях за време...Няма значение ето и историята.

Ще давам направо.Връзката ни продължи година и 4 месеца всичко започна с момиче, което ме обичаше ужасно много.Аз й казах ,че не я обичам и че няма да мога но щом иска ще й дам шанс защото исках.Времето минаваше бяхме заедно и си бяхме като нормална двойка...почти.Аз я наранявах не съм бил с други момичета.Точно сега не искам да обяснявам как ще ви кажа ако поискате.
Както и да е тя ми прощаваше,но аз започнах да я ценя и обичам защото видях,че тя обича истински и никой друг не може да ми даде това,което тя ми даваше.
Късали сме и пак сме се събирали.Тя се запозна с някои от моите приятели в началото нямаше нищо.После стана лошото стана голяма бъркотия опитвахме се да уредим един приятел с някое момиче...
Не знам как точно да ви го обясня, но ще опитам по-натам в темата.Важното е да ви разкажа самата история за сега.
Тя искаше да не я оставям да съм винаги с нея да съм нейното момче.Аз започнах да я ценя и обичам все повече.
Спора между тях играе важна роля, но тя не ми каза какво точно се случило а по това време аз не бях сигурен в себе си какво искам.Чудех се защо не ми каже какво точно става аз знаех, но не точно и защо го прави.Съмнявах се все повече и на края наистина не знаех какво да правя и я оставих.Тя чувстваше,че съм я предал, но ми прости.
Тя си ме върна обратно.След това (от деня които ме си ме върна това продължи с месеци и беше през лятото) всичко беше страхотно всяка секунда,която прекарахме заедно.Изживяхме една уникална нощ заедно на един панаир/събор.Аз през това време я обикнах и оцених.
Тръгнахме на училище всичко си беше наред за време, но тя доста ме ревнуваше.Имаше спорове, но не бяха толкова сериозни.Важни хора за нея починаха и тя губеше желанието си за живот и да се бори.Аз разбира се бях до нея и я подкрепях.След няколко месеца почти се оправи и всичко си беше добре отново.
След време тя започна да ревнува ужасно много и старите рани се отвориха.Тя ме зарязваше няколко пати аз си я връщах.Всичко беше добре няколко месеца.До около януари/декември тя започна да губи надежда и като видеше хората с които съм я наранил тя побесняваше.Аз и казах,че всичко ще се оправи.Тя ме зарязваше връщах си я,но не беше същата.Държанието й към мен се промени.Успях да и помогна да се държи както преди.Бяхме щастливи.Прекарвахме си страхотно имаше огромна страст и любов между нас.
Тя ме заряза към 10-11 февруари.За Св.Валентин бяхме заедно от там нататък.Тя започна да ме отблъсква да се държи гадно.Аз я питах защо е така и какво има тя каза,че няма нищо ,но беше очевидно,че има нещо.Мисля,че беше така до 15-16.Тя ме остави и каза,че не ме обича.Не можех да повярвам знаех,че ме обича любов като нейната не може да угасне.Аз и казах,че лъже след време ми каза,че всичко е било лъжа само за да предпази мен и нея ,че винаги като види тези хора заради които е била наранена побеснява,изнервя се и й става гадно.Опитах да си върна около 2 дена казах и че ще и помогна да забрави всичко само да ми позволи, че я обичам и ценя повече от всичко.Тя знаеше това защото и го доказах.Тя ми е прощавала много пъти за много грешки големи и малки...
В петък в училище си говорихме просто като приятели казах и че си тръгвам а тя не обича да си тръгвам,но след като не сме заедно не трябва да има нищо.Запътих се тя се ядоса върна се в стаята.Тръгнах след нея тя не видя исках да я успокоя и да си я върна по този начин застанах на вратата тя беше седнала и не ме виждаше застанах на вратата и я гледах реших да не отивам защото бях наранен и ако ме отблъснеше пак щях да се срина.Както и да е тръгнах си.
В скайп си писахме тя каза,че когато влезна в стаята се е ядосала и заплака и че когато си говорихме е искала да ме целуна и да се сдобрим,но тогава е минал този приятел станало й е гадно и ми каза да си тръгна.
Тя реши да е с друг за да ме забрави и да не я боли повече опитах да си я върна до днес.Тя отиде при другия преди няколко часа не мисля ,че всичко е свършило надявам се да има още шанс тя ще го остави заради мен.Много пъти ми е прощавала и се е връщала при мен казвала е до тук сме,но пак се е връщала.Сега каза,че не иска да се връща назад.

И така чудя се какво да правя да я пусна да си тръгне (което не искам защото я обичам и я ценя повече от всичко както тя мен) или да опитам да си я върна ?
Или просто дайте някакъв съвет.
Ако искате подробности за нещо ми кажете може и дискусия от днес или преди няколко дни,но на ЛС.
Между другото съм на 17.

Съжалявам , но е доста дълго а това е къса версия. :D

Wednesday666
02-18-2012, 12:23
Не се сдържах този път и реших да отговоря. Честно да ти кажа много объркано си го написал, половината неща ги схванах, няма да ти обяснявам колко грешки си направил и т.н., и без това няма да се поучиш. Сега по темата - за мен тази мацка само прескача от момък на момък като калинка на цветчета, с други думи - не знае какво иска. Какво е това нещо - обича те, ама не те иска, искала те, ама сега е с друг .. Аз не ги разбирам тези неща. Най-добре я остави да си чупи главата, и то не защото много я обичаш, а защото ще е абсолютна грешка да си губиш времето с човек, който не знае яде ли му се или му се е**.

Teenhelp1
02-18-2012, 12:24
Знам,че е объркано и имам грешки.Може да не си разбрал, но преди това не е била с друг сега е за 1-ви път за да ме забрави...

Wednesday666
02-18-2012, 12:29
С друг е за да те забрави, и същевременно продължава да ти обяснява, че искала да те целуне и т.н.? Не ти ли изглежда поне мъъничко странно? На мен направо ми мирише на странно. Мацката е свикнала да те има винаги, когато поиска и ти винаги си бил насреща, нали така. И сега, когато се е появило нещо ново хем не иска да загуби сигурността си с теб, хем иска да е с другия. Както казах - не знае какво иска, бягай далеч.

Teenhelp1
02-18-2012, 12:38
Poli пусни си твоя тема не спами в мойта.
Wednesday прочете ли го цялото ? Преди това тя ме обожаваше доказа ми,че ме обича истински с неща с който е правила за мен и с държанието си.Тя не е такова момиче нито такъв човек.

Wednesday666
02-18-2012, 12:41
Прочела съм го абсолютно цялото, няма смисъл да отговарям ако не бях го прочела. Тя може да не е такъв човек, но това показва с държанието си. Тя ако знаеше какво иска първо - нямаше да е на тези години вече и второ - нямаше да постъпва по този начин и да наранява и теб, и себе си :).

Teenhelp1
02-18-2012, 12:50
Добре да кажем,че не е както ти казваш друга причина може ли да има ?

Wednesday666
02-18-2012, 12:53
Ами представи си, че вече чувствата не са такива, каквито ти си мислиш, че са. И аз, и ти, и всеки друг може да гадае само какво мисли и чувства тя. Ако любовта наистина се е изпарила това, което тя прави в момента е просто, защото е свикнала с теб ( говоря за целувките и всичко останало, което ти е казала ). Пубертета е коварно нещо да знаеш :D

balu4ka
02-18-2012, 12:59
Ох,от дългият ти пост нищо не разбрах.Толкова е объркано всичко.
Какви са тея сдобрявания,караници през 2 дена?!Как се разлюбвате и залюбвате през седмица?Когато държиш на някой ще се опиташ да бъдеш по толерантен,по-добър.Не става то след дъжд ,качулка.Къде са ценностите ви в тази връзка?Според мен отдавна всичко си е отишло,след като е решила да те забрави...Явно си си попрекалил.

shmatarok
02-18-2012, 12:59
Честно казано, не ти разбрах много писанията, много объркано си го описал. Прочетох цялото, ама голяма мъка..
Може би трябва да я оставиш да я видиш дали ще си седне на задника и ще те потърси или ще продължи да се чуди с друг ли иска да е, с теб ли или с трети. Струва ми се, че сте в някакво състояние на хем да сте свикнали един с друг до такава степен, че да не можете да се разделите, хем сте си омръзнали или поне ги няма чувствата.

Teenhelp1
02-18-2012, 13:04
Наистина е объркано даже и аз се чудя как да си го обясня...Съжалявам.Питайте това, което не сте разбрали.

strave
02-18-2012, 14:32
Пиша ти го директно,няма смисъл да си играете на аз гоня ти гониш или даже по-просто казано след всичките раздели и събирания е най-добре,или да си дадете доста време за размисъл или направо да потърсиш любовта другаде.

Teenhelp1
02-18-2012, 14:45
Може би си прав.

nekuffff
02-18-2012, 17:46
От всичко само не разбрах по какъв начин си я наранявал,как си оставил чувствата и с този твой приятел да прерастнат в нещо повече(разясни се),от първите три реда след като видях,че е тръгнала с друг,разбрах,че е първата тъпачка.Имал съм две връзки едната година и 5 месеца като твоята и я зарязах заради изневяра,другата пак заради изневяра..абе момичетата много изневеряват :D :D бях се сринал целия.Ох мн спамя братче .. казвам ти направо.Ако нещо е станало пак ще стане,тоест вие непрекъснато ще късате,тя ще се натиска с още един двама .. не си е работа :) Клъц,Клъц на връзката и си ти с нови сили :)

bebeemalko
02-18-2012, 17:50
Няма смисъл във "връзката" ви. Приеми, че нещата вече не са същите. Тя е била наранявана прекалено много пъти и може би вече всичко ѝ е в повече. Остави я да прави каквото иска и тя сама ще реши иска ли те обратно или иска да продължи и да не поглежда назад.

Teenhelp1
02-19-2012, 12:16
Няма смисъл във "връзката" ви. Приеми, че нещата вече не са същите. Тя е била наранявана прекалено много пъти и може би вече всичко ѝ е в повече. Остави я да прави каквото иска и тя сама ще реши иска ли те обратно или иска да продължи и да не поглежда назад.
Може би така е най-добре.

valdesbg
02-19-2012, 14:46
Ми... оправи си вътрешния свят и нагласата като начало. Тва е една по далчена идея.

Инак зарязвай я на секундата. Туй вашето не е любов, само се дебнете като две съседски кучета. Запомни че ревност, съмнение и несериозност няма място в една връзка. Появят ли се... значи нещо доста зле е тръгнало.