PDA

View Full Version : Проблем с приятелите ! Помогнете !



DSD Creations
02-18-2012, 14:04
Здравейте, аз съм Давид .

Не знам дали е точно проблем но исках да споделя и ви моля за съвети :

7-ми клас съм на 13 . Имам 15-20 приятели от 4-те паралелки . НП дотук . Понякога излизаме, връщаме се заедно от училище, но те си ходят на билярд, боулинг, излизания, рисуват графити ( аз рисувам сам ) и така нататък . Отлично се разбираме, почти не се караме, ходим си на гости, но те си се уговарят и излизат нанякъде без да ме поканят . Приятели сме от детската градина . Ако аз ги поканя - идват, но те не ме канят . Помогнете със съвети . ПЛС . И МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!! :X

nIkEnCeTy_bE
02-18-2012, 15:59
Питаш ги защо го правят. Поговорете, кажи им как се чувстваш. Ако не си променят отношението, няма смисъл да се движиш с тях. С това не доказват, че сте истински приятели и е жалко, че се познавате от детската.

Dreamerr
02-18-2012, 16:52
Аз съм в абсолютно същото положение!Просто само ме използват!Искам да ги разкарам от живота си..но немога..НЕ СЪМ ТАКЪВ ЧОВЕК! :(

qkakukla2
02-18-2012, 18:08
Здравейте, аз съм Давид .

Не знам дали е точно проблем но исках да споделя и ви моля за съвети :

7-ми клас съм на 13 . Имам 15-20 приятели от 4-те паралелки . НП дотук . Понякога излизаме, връщаме се заедно от училище, но те си ходят на билярд, боулинг, излизания, рисуват графити ( аз рисувам сам ) и така нататък . Отлично се разбираме, почти не се караме, ходим си на гости, но те си се уговарят и излизат нанякъде без да ме поканят . Приятели сме от детската градина . Ако аз ги поканя - идват, но те не ме канят . Помогнете със съвети . ПЛС . И МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!! :X

Ти питал ли си ги дали може да отидеш с тях??

DSD Creations
02-19-2012, 06:12
Ти питал ли си ги дали може да отидеш с тях??

Да, ако ги питам естествено ще мога да отида, но те сами не ме канят, а са ми доста добри приятели само в това отношение имаме проблеми . Qkakukla2 , може ли да те попитам нещо ???

Момичетата обичате ли да ви обарват ??? Не се сърди-просто правя анкета в класа и искам да знам твоето мнение . Мерси !!!

DarkVampireAngel
02-19-2012, 12:27
Момичетата обичате ли да ви обарват ??? Не се сърди-просто правя анкета в класа и искам да знам твоето мнение . Мерси !!!


Олеее....с това ме разби от смяхх

qkakukla2
02-21-2012, 18:21
Момичетата обичате ли да ви обарват ??? Не се сърди-просто правя анкета в класа и искам да знам твоето мнение . Мерси !!!
:D:D:D
Е, при всяко момиче е различно, някои обичат други не.

v1k7or_mLadenoww
02-21-2012, 18:27
ако са пичове просто им кажи /шш, пичове що' не ме викате и мене да ви пръсна задниците/ и тка ...

Jazzy_smile1997
02-21-2012, 20:33
Просто им кажи как се чувстваш.Те имат право да знаят.Но разбира се, това че не те канят може би не означава, че не им пука за теб, но все пак ти си решаваш.Ако искаш отиди и им кажи в очите какво мислиш и че факта, че не те канят да излизаш с тях след като сте прекарали толкова време заедно те кара да се чувстваш зле.