PDA

View Full Version : Есе на тема '' Животът на аборигените ''



beautifullslayer
02-18-2012, 14:05
Моля ви , помогнете ми ! Имам есе по география и трябва да пиша за живота на аборигените ! Изкажете своите мисли относно проблема и напишете как вие бихте написали есето !! Благодаря предварително !

Verminaard
02-18-2012, 14:46
гугъл -> първобитни диваци -> преписваш от уики със малко по-тъпа терминология и изразяване,че да не се усетят учителите ти откъде е това 'есе'.

beautifullslayer
02-18-2012, 14:50
Не искам такива отговори , искам да видя вашето мнение - как вие бихте го написали ?? !!

Verminaard
02-18-2012, 14:55
Е...как бихме го написали.Ако очакваш някой да седне и да ти напише есето вместо тебе,жестоко се лъжеш.
'Как се пише есе',лесно се пише.В училище са ви учили как да разглеждате културно-обществени тематики чрез философска критика,нали?

beautifullslayer
02-18-2012, 14:59
Явно не ме разбираш ! Искам да видя мненията на другите , а относно това дали мога да си го напиша и дали искам някой друг да ми го напише си е мой проблем !

Verminaard
02-18-2012, 15:03
Виж сега,в есе на <дадена тема> се пише за едно и също.Всички подхождат към цялостния проблем и съставят есе върху отделните му елементи.В есе за аборигени всички ще пишат за аборигени.Едно на ръка че аборигенската история е еднотипна,безвкусна и примитивна.Няма сто и петдесет отделни аспекта които отделни хора биха отразили по различен начин.
Хващаш историята и пишеш върху нея,единствената разлика между твоето есе и есето на други хора ще е начинът на изразяване.

beautifullslayer
02-18-2012, 15:07
Знам това , но както писах по-горе искам да видя мнението и на другите хора !

Verminaard
02-18-2012, 15:14
А аз точно това ти обяснявам.Че информацията която трябва да отразиш е прекалено малка,че да има мнения,вариращи значително от твоето.
А сега ако седнеш за 5 минути да препрочетеш темата и да проумееш какво се опитвам да ти обясня,ще видиш че е безсмислено да седиш тука,ще драснеш 1-2 листа есе и ще излезеш да се занимаваш с нещо приятно.Събота е все пак.

beautifullslayer
02-18-2012, 15:20
Няма значение колко големи са мненията ! Офф мамка му .. този виц си е толкова реален
В английски форум питаш нещо - отговарят ти !
В руски форум задаваш въпрос - отговарят ти с въпрос !
В български форум питаш нешо и всички те нападат и ти обясняват защо не трябва така !!

Verminaard
02-18-2012, 15:22
Ъъъх...абе в това училище май действително видиотяват днешната младеж,вместо да я обогатяват интелектуално.
Ти въобще разбра ли ЕДНА йота от това което ти обясних напълно разумно и подробно бре?!

beautifullslayer
02-18-2012, 15:24
Добре те разбрах .. А ти добре ли ме разбра като ти казвам , че искам да видя как другите ще се изразят по тази тема ! Вярно в първия ми пост не го уточних добре , но вече за 10 път го повтарям !

Verminaard
02-18-2012, 15:27
MOTHER OF GOD!

http://i.imgur.com/c2PrR.jpg


E...успех тогава.Месечното ми добро дело го използвах,естествено неуспешно,но...абе,лимитите са за това за да ги спазвам.Честито.

beautifullslayer
02-18-2012, 15:41
Сега ако можее .. следващите , които смятат да пишат в темата да си задържат нападките относно това да правя нещо по-полезно ! За да съм пуснала темата значи имам нещо в предвид ! Моля , изказвайте мнението си относно това какво смятате по темата на есето !