PDA

View Full Version : Пищови ;хх :D



miminka992
02-18-2012, 17:33
Хей.. хора направих си пищови по история на малко листче някъде 5-6 см. високо и толкова широко.. ще ме посъветвате ли как точно да препиша, без да ме хване учителката :D Къде да го сложа или нещо такова.. незнам.. ако някой е правил като мен да сподели как точно е преписал.. :D Ии моля без обидни коментари ^^
Благодаря предварително! :)

nIkEnCeTy_bE
02-18-2012, 17:58
Ми аз наскоро преписах като сложих пищовите в ботуша си хаха. Като дойде учителката слагам го в ботуша, после го изкарвам, и пак така. Иначе може в някой джоб, под чантата, под себе си, смисъл от едната страна на стола, може ако имате униформа във вратовръзката там отдолу. То начини много, пък и като е малко листчето надали ще те хване. Успех!

qkakukla2
02-18-2012, 18:02
Аз имам един несесер, специално за такива случеи.

Ето и снимкa:
http://prikachi.com/images/250/4418250n.jpg

Слагаш химикали, моливи и такива неща. От вътрешната страна слагаш пищовите и си готова, като незнаеш нещо бъркаш вътре, вътрешната страна се вижда, гледаш и пишеш. Една приятелка ми каза този номер и при мен се получава. :D :D :D

Nikolow1993
02-18-2012, 18:36
Предпочитам да го науча.. иначе и аз съм се опитвал да правя, но без успех. Ако искаш може да пробваш ако имаш вътрешен джоб на якето да си направиш от картон едно листче и да го свиеш на две, но не много голямо и там ситно ще напишеш най-важното което ти трябва, и което мислиш че ще е на теста или не знам к'во точно имаш предвид..

granger
02-18-2012, 19:03
Много странно,не съм си правила пищов -ама никога! Много ми еинтересно , докато го пишеш не запомняш ли нищо?! Аз ,ако запиша 1-2 пъти едно нещо и съм го запомнила...
ПТ: Може и към вътрешността на някоя дреха...

OnlyGirl
02-18-2012, 19:09
Дап, с несесера е добра идея.
Или на гумичка? Аз някой път като имам да запиша повече неща и не мога да ги побера на миниатюрно листче правя тъй:
1. Пиша на листче с по-дребен шрифт.
2. Изрязвам отстрани за да не е много голям листа
3. Слагам листа под подвързия на учебник /безцветна/
4. В час си вземам учебника за `подложка` и слагам теста върху него.
5. Когато учителката не гледа повдигам теста и чета пищова. :D
Звучи елементарно, ама на мен ми е помагало. Кофтито е, че от записаните неща на теста няма нищо, а има съвсем други глупусти |(

thegreenzombie
02-18-2012, 19:35
пък аз си пиша пищовите на чантата.. и без това цялата съм я изрисувала, изобщо не си личи, ако случайно добавя някоя формула по физика 8-) и после просто си я слагам на видно място и готово 8)

ch0c0late44
02-18-2012, 19:46
Може също да си го навиеш около пълнителя на химикала ако е прозрачен и се вижда..
Или между краката и сядаш отгоре - като искаш да прочетеш просто си разтваряш краката малко..това ми беше любимия номер 8-) или пък ако имаш колан вътре си пъхаш листчето и по някое време си го изкарваш и четеш...абе начини много

Pa3yMeH
02-19-2012, 07:46
Настъпи го.

miminka992
02-19-2012, 07:47
Дап, с несесера е добра идея.
Или на гумичка? Аз някой път като имам да запиша повече неща и не мога да ги побера на миниатюрно листче правя тъй:
1. Пиша на листче с по-дребен шрифт.
2. Изрязвам отстрани за да не е много голям листа
3. Слагам листа под подвързия на учебник /безцветна/
4. В час си вземам учебника за `подложка` и слагам теста върху него.
5. Когато учителката не гледа повдигам теста и чета пищова. :D
Звучи елементарно, ама на мен ми е помагало. Кофтито е, че от записаните неща на теста няма нищо, а има съвсем други глупусти |(

Супер много ми допада идеята ти, но пищова ми е и от двете страни.. ;д ии ако тръгна да го вадя от подвързията и после да го обръщам.. абе все ще измисля нещо.. :D BTW благодаря на всички за съветите :) :*

HolyShit
02-19-2012, 07:53
Хей.. хора направих си пищови по история на малко листче някъде 5-6 см. високо и толкова широко.. ще ме посъветвате ли как точно да препиша, без да ме хване учителката :D Къде да го сложа или нещо такова.. незнам.. ако някой е правил като мен да сподели как точно е преписал.. :D Ии моля без обидни коментари ^^
Благодаря предварително! :)

Защо просто не си научиш? 3-4 страници урок в тетрадка се учи за 15-20 мин.После на мeн викат мързел.... xaxa

anonymous708973
02-19-2012, 08:11
Направи си го на уърд - шрифт Arial, размер 4. Чете се идеално. Така го сбиваш максимално, не че сега е много голям. Изкарваш го на чина, баш върху контролната.

Thrombocyte
02-19-2012, 09:19
Винаги съм предпочитал да прочета урок/тема веднъж-дваж и да науча 50% за 20мин, отколкото да се занимавам да правя пищови с часове и да се чудя как да се крия като някакъв мишок.

Concussion
02-19-2012, 09:29
Най-добрият пищов е да си научиш. :) Когато някой от класа ми се е опитал да преписва, все са го хванали, нашите виждат всичко.

kiberrboy
02-19-2012, 09:36
Слагаш ръкава на якето върху чина, но в същото време ръката ти е доло.Побвай тва работи :)

Gerry905
02-19-2012, 11:31
Аз обикновено като го напиша си го слагам на стола и сядам върху него. Като ми трябва си повдигам крака и преписвам. Или взимам някоя тетрадка и на корицата пиша пищова ситничко, даже е по-добре ако корицата е надраскана нищо не си личи. Или ако е по математика пишеш на гумата, линията и така. Кофтито е, че това, което съм написала на пищова не ми върши работа, защото в тестовете все слагат някакви глупости :D А пък понякога даже и не ползвам пищова, защото теста е лесен, има го и това.. но ряяядко. Успех!