PDA

View Full Version : Като във филм



nk
02-18-2012, 18:23
Чувствам се като във филм , всичко е толкова заплетено и объркано , че и аз самата не знам как да постъпя . Колкото различни хора , толкова и мнения по въпроса има , за това Ви моля за някакво мнение тук нещата стоят по различен начин ...:) Аз ,момчето което харесвам и сестра му сме в един клас , тя ми е много добра приятелка той също ми беше но до там , след което дойдоха чувствата . В началото на тази година той ми призна че ме е харесвал още като сме се запознали , аз също , но никога не съм правила нищо , защото винаги съм живяла с мисълта ,че ще загубя сестра му като приятелка . Постоянно се сваляме и т.н ,но нищо повече . Той ме има за онова момиче мечта на всяко момче , приятелката на която споделя и момиче с което може да спи ,нищо повече от приятелка с привилегии...Въпроса е там в това , че аз не искам да съм това момиче , но не искам ако стане нещо повече след това да загубя "най-добрата ми приятелка". Колкото по-бавно ставаха нещата между нас толкова повече се увличахме , и когато станаха всичко при мен стана още по силно като чувства . Той си търси другите момиче аз сякаш винаги оставам в някаква сянка за него , винаги на 2ро място , получавам внимание от много момчета но не го искам не ми трябват другите искам неговото . Въпреки всички опити да стане онова което той толкова чака до сега още не съм му пускала забавям колкото мога но не ми се получава , не знам дали като стане това ще промени нещо , не знам какво да правя , дори не знам какво чувствам и как да го опиша . Искам само мнението Ви как вие бихте постъпили ? :)

Enchanting
02-18-2012, 18:54
Защо мислеш, че ще загубиш приятелката си. Какво като му е сестра.
Това дори повече те доближава до нея и знаеш, че те познава добре.
Знаеш, че ще те подкрепи...

Glamour92
02-18-2012, 20:32
Харесвате се,ти възприемаш него като момчето,с което искаш да имаш връзка,той теб0като приятел с привилегии? И теб те е страх,че при евентуална връзка ще загубиш момичето като приятелка? Тя след като му е сестра не би ли била "За" -все пак по-добре брат и да си има постоянна връзка,отколкото да хойка наляво и надясно и същевременно да оправя и дружката и.Най-добре първо се изяснете вие двамата-сестра му след това може и да се понацупи(въпреки че мн не ми се вярва),но рано или късно ще приеме решението ви

TheBeliever
02-18-2012, 20:37
Сестрата ако ти е толкова добра приятелка не би ви направила проблем.
Glamour е права, изяснете се с него. Кажи му директно какво искаш от него и какво си готова да му предложиш.

А след като сте "най-добри" приятелки тя не знае ли за увлечението ти по брат й?

djipsito
02-18-2012, 20:52
Картите на масата.. Просто той трябва да е наясно какво искаш ти, както и ти да си наясно какво иска той. Ако не съвпадате по-добре не прави нищо с него.

ledenakrasota
02-18-2012, 21:16
Картите на масата.. Просто той трябва да е наясно какво искаш ти, както и ти да си наясно какво иска той. Ако не съвпадате по-добре не прави нищо с него.

+1

С тази разлика, че надали ще устой на изкушението. После или ще плачеш, или ще си научиш урока. :)

nk
02-20-2012, 06:41
Благодаря Ви но явно всичко е било напразно .Той е влюбен в една негова бивша и пак се събраха въпреки , че тя му разби сърцето . Жалкото е , че и тя е в нашия клас . Всичко става съвсем като на филм , явно трябва да оставя нещата така , каквото е трябвало да стане е станало .Ще се опитам да понеса да ги гледам всеки ден ...

s_E_x_Y_y_Y
02-20-2012, 23:03
Съгласна съм с всички по-нагоре.Сестра му може и да се понацупи ама ще и мине няма да е тежко, но нй важното е да поговориш с него и да обсъдите намеренията си един към друг в крайна сметка по-лесно ще е от приятели с облаги да станете истинска двойка отколкото обратното