PDA

View Full Version : Объркан



Netsky
02-18-2012, 20:45
Здравейте! Значи запознах се едно момиче чрез фейсбук. Писахме си и но тя не почти не говореше, смисъл аз като я питам нещо тя отговаря с 2-3 думи и както си писахме тя просто спря да ми пише, добре изчаках я с мисълта, че е отишла някъде или просто е станала. На следващия ден (днес) пак и писах и пак не ми отговаря :( . Не знам дали просто е била мила и за това ми е писала. Единия вариант е да и досаждам докато не ми каже да се разкарам, или да продължи да си пише с мен :Д . Та въпроса ми е да се занимавам ли с нея или да не си губя времето в чакане да ми пише, понеже много си я харесах и тея дни откакто се запознахме ми беше в главата постоянно ;Д? П.П и двамата сме на 16. Благодаря ви предварително и се извинявам ако имам грешки!

TheBeliever
02-18-2012, 20:50
Кое й хареса? Профилната снимка?

Тоя фейсбук ще ви унищожи и малкото социални умения, които имате.

Glamour92
02-18-2012, 20:52
На живо познавате ли се? Ако не-просто престани...За момичетата е наистина досадно,когато разни случайни типове започнат с "Ауу сладурано/кифличке/тулумбичке/захарче,много си сладка/хубава/секси/неземна,аи на кафе/дискотека/кръчма/околосветско пътешествие..."

Netsky
02-18-2012, 20:53
Кое й хареса? Профилната снимка?

Тоя фейсбук ще ви унищожи и малкото социални умения, които имате.
Не просто ми е доста симпатична. И все пак не ми отговори на въпроса.

Netsky
02-18-2012, 21:01
На живо познавате ли се? Ако не-просто престани...За момичетата е наистина досадно,когато разни случайни типове започнат с "Ауу сладурано/кифличке/тулумбичке/захарче,много си сладка/хубава/секси/неземна,аи на кафе/дискотека/кръчма/околосветско пътешествие..."
Не се познаваме на живо и няма как да се запознаем на живо ако имаше да не мислиш, че щях да си губя времето в фейсбук :). По принцип не харесвам запознанствата, които не са на живо. И целта ми беше само да я накарам да излезем някъде, но както казах в първия ми пост тя просто спря да пише изведнъж и не можах да я питам дали иска да излезе с мен.

Chacho
02-18-2012, 21:05
Е откъде да знаем какво си си говорил с нея, тя какво ти е отговаряла, за да знаем, дали си й досадил или не. Може и да си й безинтересен. Ако е симпатична, сигурно има достатъчно реални момчета, с които да излезе. Защо да рискува с интернет запознанство, ако не предлагаш нещо наистина ценно? На живо е друго, там показваш смелост.

Не разбирам каква е пречката да се видите очи в очи и защо би избрал момиче, с което нямате реалния шанс да се видите.

Lucho
02-18-2012, 21:08
Покажи на форума твоята профилна снимка и нейната!

Само тогава поне аз ще мога да ти дам конкретен отговор.

Netsky
02-18-2012, 21:13
Е откъде да знаем какво си си говорил с нея, тя какво ти е отговаряла, за да знаем, дали си й досадил или не. Може и да си й безинтересен. Ако е симпатична, сигурно има достатъчно реални момчета, с които да излезе. Защо да рискува с интернет запознанство, ако не предлагаш нещо наистина ценно? На живо е друго, там показваш смелост.

Не разбирам каква е пречката да се видите очи в очи и защо би избрал момиче, с което нямате реалния шанс да се видите.
Пречката е, че тя спря да ми пише, ако не беше спряла до сега щях да съм я поканил на среща. Шанс имахме, но вече няма такъв. И сега се чудя какво да правя дали да я оставя на мира, което не искам понеже ми е доста симпатична или да и досаждам докато не ми каже да се махам ?

Netsky
02-18-2012, 21:15
Покажи на форума твоята профилна снимка и нейната!

Само тогава поне аз ще мога да ти дам конкретен отговор.
Надявам се, че това е шега. Ако искаш мога на лично ?

Chacho
02-18-2012, 21:23
Пречката е, че тя спря да ми пише, ако не беше спряла до сега щях да съм я поканил на среща. Шанс имахме, но вече няма такъв. И сега се чудя какво да правя дали да я оставя на мира, което не искам понеже ми е доста симпатична или да и досаждам докато не ми каже да се махам ?

Няма конкретно правило, всичко зависи от нея какво ще избере. Ти не можеш да й повлияеш на избора. Можеш единствено да провериш какъв е, тоест да продължиш да й пишеш. Или ще те блокне и ще те намрази, или ще ти откликне. Това пък е риск, който ти сам избираш дали да поемеш. В някои ситуации бих продължил, в други - не. Не знам какво сте си говорили.

Пък и според мен, за да ти върже някоя онлайн, с която въобще не се познаваш, трябва или и тя да си търси отчаяно, или да не се запознаете директно.

Netsky
02-18-2012, 21:29
Няма конкретно правило, всичко зависи от нея какво ще избере. Ти не можеш да й повлияеш на избора. Можеш единствено да провериш какъв е, тоест да продължиш да й пишеш. Или ще те блокне и ще те намрази, или ще ти откликне. Това пък е риск, който ти сам избираш дали да поемеш. В някои ситуации бих продължил, в други - не. Не знам какво сте си говорили.

Пък и според мен, за да ти върже някоя онлайн, с която въобще не се познаваш, трябва или и тя да си търси отчаяно, или да не се запознаете директно.
Ами предпочитам да рискувам. Разговорите бяха скучни не защото аз съм скучен а защото тя отговаряше с 2-3 думи.

Chacho
02-18-2012, 21:32
Не е длъжна да отговаря с повече, пък и повечето хора биха отговорили така. Все пак ти я търсиш, ти трябва да й грабнеш вниманието.

Netsky
02-18-2012, 21:38
Не е длъжна да отговаря с повече, пък и повечето хора биха отговорили така. Все пак ти я търсиш, ти трябва да й грабнеш вниманието.
Значи съм си пропуснал шанса, така ли да го разбера ?

Chacho
02-18-2012, 21:59
Ми най-вероятно. Искаш да ти кажем нещо за конкретна ситуация, без да сме били изобщо свидетели.

Goddess
02-18-2012, 23:43
И аз така отговарям от учтивост понякога и то само 1-ия път, ако не ме е впечатлил, така че да има 2-ри. Явно не си й интесен.

MrUnnamed
02-19-2012, 01:01
Ако бях аз до сега 100 пъти да се бях отказал...То момиченцето ходи по големи батковци и въобще не си и интересен.Просто се откажи няма смисъл!

DarkLight
02-19-2012, 07:49
Явно както казваш ти "просто е била мила",но ако с нещо си и грабнал вниманието няма как да спре да ти пише.От личен опит ти го казвам.Запознах се с едно момче,с което темите просто никога не се изчерпваха.Не е досадник,а по принцип аз не съм от много разговорливите.Според мен опитай още веднъж,два пъти.Може да има някакви проблеми и просто да не е в настроение да си пише с когото и да било..Успех :)

Lucho
02-19-2012, 11:18
Надявам се, че това е шега. Ако искаш мога на лично ?

Далеч не е шега, очаквам снимката на лично.

Просто искам да видя за какво става въпрос, за да не излезе, че говоря наизуст.

valdesbg
02-19-2012, 14:52
А момата ти е била шута още след първото изречение явно. Няма да излезе с теб, щото си и досаден. А как си го постигнал - нямам и на идея. Не очаквай нищо повече от фейсбукаке столкване.

raror
02-19-2012, 15:02
Досаден-ти не бъди .. аз сега се опитвам да завържа връзка и не нахалствам [дано] но първо я опознай като човек, за да не съжаляваш после :) ако общувате по фейсбук или въобще виртуално .. хе-хе на никъде си..

Netsky
02-20-2012, 14:21
Здравейте. Вчера преди да изляза и писах, че ако съм и досаден направо да си каже, вместо да си губя времето в чакане. ,Връщам се аз към 8 и първата ми работа беше да прегледам скайпа и видях, че тя ми е писала, но не трябваше да се развалнувам защото тя е написала само едно "WTF" ? Писах и след това "сети се да ми пишеш" и тя пак не отговаря. Или не си гледа съобщенията или не знам и аз вече какво да мисля.

TheBoO
02-20-2012, 14:27
Досаден си й.

Chacho
02-20-2012, 14:35
Направо съм без думи :D

Ти какво би отговорил на разговор:

-Здрасти
-Здрасти
-Как си
.....
....
-Ако съм ти досаден, кажи си ми го.

Сигурно се е питала, "а ти кой беше?" и се е отказала да се занимава. Ти имаш причина да си пишеш с нея - симпатична ти е. Тя няма причина да си пише с теб, трябва да й дадеш такава още в началото на запознанството. Ако не намери такава, ще те игнорира. Всеки нормален човек би. Дори да й кажеш едно "пиша ти, щото ми направи впечатление еди-кое-си на твоя снимка/коментар" е по-добре от нищо. Не говоря за сини очи, къса пола, големи цици или нещо подобно. Може да се е снимала с Айфеловата кула и да излезеш с претекст, че те интересува нещо свързано с Париж. Ако искаш си го тълкувай като правило, но сексуалните теми нямат място обикновено в новите запознанства. За да не действаш по правила, можеш да се опиташ да си обясниш защо и евентуално да приемеш такава гледна точка, тоест да я приобщиш към мирогледа си.

Даже не знам откъде да тръгна. Ако питаш момичетата тука, най-вероятно ще ти кажат, че ти куца подхода. С тая мацка е отишла работата на кино. Само ще се изложиш, ако продължиш да й пишеш.

Netsky
02-20-2012, 14:57
Благодаря на всички за отзивите. Вече поне ще знам, но лошото е, че сега ще ме е яд доста време, но сам съм си виновен.

Chacho
02-20-2012, 14:59
Опит-грешка, така се учим. Има много други момичета.

Netsky
02-20-2012, 15:14
Има много други така е, но ми се струва, че няма да намеря не знам защо :( ама май май много се филмирам.

Chacho
02-20-2012, 15:20
ама май май много се филмирам.

Аха. Не се фокусирай толкова върху това да си намериш приятелка. Има куп други неща, които могат да занимават ума ти, дай им повече свобода. По-малко притиснения - повече щастие.

djipsito
02-20-2012, 23:56
Не знам за другите момичета, ама най-много мразя някой да ми каже "ако ти досаждам ми кажи", "пиши някой път, не искам да ти досаждам", дори момчето да не ми е досаждало или въобще не ми е пречило, след тая изцепка направо ми се отщява да говоря с него.

Разбирам, че ако го каже, иска да е точен и гледа да се съобрази с мен, ама на мен тва ми говори, че се има за скучен и си мисли, че аз съм повече от него.

На мен рядко ми се е случвало да спра да пиша на някой или да му отговарям с две думи, по принцип почвам да ръся глупости или да разпитвам или да се бъзикам нещо, ама все пак. Когато стане така, че почна да отговарям с две думи, значи не ми е интересно и не ми се говори. При мен лично, не знам за другите момичета, ако по принцип някой непознат ми е интересен и не ми пречи да полафим, ако не мога да пиша, ще му кажа Ей, така и така, после ще ти пиша. Ако обаче нямам интерес, ще му отговарям през 5 минути с една дума. Признавам си, че рядко съм казвала в прав текст да не ме занимават и се надявам да се усетят и да ме оставят като видят, че "мълча".

Моя съвет, като момиче е - като видиш, че лафа не върви, просто я отсвирвай. Аз лично мразя да вадя думите с чингел.
Пак за мен ще кажа аз как приемам нещата - по принцип ми харесва да виждам, че пича иска да си говори с мен и си личи по начина на писане и по тва, което е написал. Като видя само едно Здрасти, как си и му отговоря и ми отговори как е той и дотам, виждам, че очаква аз да водя разговора. И решавам, че е писал просто ей така, щото му е тъпо и няма кво да прави, а има 5 минути свободно време за убиване. Кво да ти кажа, спира да ми се занимава.

Пиши квото ти скимне, нито те вижда, нито те познава, вкарвай настроение в разговора. Абе, пиши така, все едно пишеш на стара приятелка..

Netsky
02-21-2012, 11:24
Здравейте. Аз и казах това точно по тази причина, понеже и аз мразя някой да ми отговаря с 2-3 думи или пък изобщо да не пише или пък винаги аз да му/и пиша пръв иначе не съществувам за тях. Сега като прегледах какво сме си писали видях къде ми е грешката :D. Аз ако бях на нейно място също щях да спра да пиша, защото щеше да ми е скучно, но поне нямаше изведнъж да спра да пиша, но даже и да го направя ще си кажа, че не ми се пише/занимава с него/нея.

Netsky
02-22-2012, 18:14
Hey! Оказа се нещо съвсем друго, тя просто не си е гледала съобщенията :D. Както и да е, вече не трябва да и вадя думите с ченгел. Все още не съм я поканил да излезем, но скоро време ще стане! Вашите мнения ми помогнаха до определена степен, за което ви благодаря (особено на Chacho). Лека вечер :) !

Chacho
02-22-2012, 18:18
Лека и успехи!