PDA

View Full Version : Сексът за здраве.



flamesoulbgr
02-18-2012, 20:54
Мислите ли, че всички публикации, с които хората "парадират" в нета и по телевизията, а именно, че сексът е здравословен, са правдоподобни? Имате ли свои виждания за това? Споделете вашия опит и дали според вас това е вярно. Дано се получи хубава дискусия (:

TheBeliever
02-18-2012, 20:59
Лекува ми главоболието и често ми е единствената тренировка за деня. И след секс заспивам по-лесно. И съм по-щастлива, а щастието е здраве.

А ако не съм правила секс съм заядлива и изнервена. А излишните нерви вредят на здравето.


:lol:

DragonLady
02-18-2012, 20:59
Според мен е вярно твърдението поради куп причини, само някой от които ще изброя.
Доставяне на удоволствие
Действа доста успокояващо и ти помага да изпуснеш парата
Кара те да се чувстваш по щастлив и пълноценен човек
А от личен опит мога да кажа, че от както започнах да водя редовен полов живот ( разбирайте почти всеки ден макс 1-2 дни да пропуснем, но се случва сравнително рядко ) менструацията ми се стабилизира, и вече не ми прави онези номерца със подраняването. Даже съм забелязала, че ако правя секс в последният ден от нея, тя спира изведнъж след края на акта, което също си е харабежно.
пс. и на мен ми е единствената тренировка това :D

marilyn
02-18-2012, 21:15
Напълно се съгласявам с DragonLadу и TheBeliever. Ясно е че секса помага много...отпуска, успокоява... абе всичко, което изброиха преди мен. ;)

Tediinkaa
02-20-2012, 12:30
На мен лично ми оправя настроението ;д:п

anonymous708973
02-20-2012, 13:55
Лекува ми главоболието и често ми е единствената тренировка за деня. И след секс заспивам по-лесно. И съм по-щастлива, а щастието е здраве.

А ако не съм правила секс съм заядлива и изнервена. А излишните нерви вредят на здравето.
:lol:

Точно.
Мога да ям доволно шоколад без да ми се лепи (чак толкова).
Тялото ми отделя ендорфин - хормон на щастието, което си е плюс отвсякъде.
Лекува ми болки в корема и облекчава напрежението в синусите (второто май е самовнушение, но за първото съм сигурна).
А сексът в менструация я съкращава с доста.

bloodyF
02-20-2012, 18:29
А сексът в менструация я съкращава с доста.

disgusted now.


сексът е здравословен да, действа ми положително и ставам по-щастлива и добра..общо взето и околните са доволни .. 8-)