PDA

View Full Version : ;хх



Denchoti
02-19-2012, 06:48
Е здравейте..
Наскоро скъсах с гаджето си. Всичко вървеше прекрасно - държане за ръце, влюбени погледи, прегръдки, ''обичам те'' по 100 пъти на ден, имахме даже и галени имена... Но ето че нещата вече не бяха същите. Казах му, че не върви и скъсахме. Само че аз почвам много да съжалявам и почва да ми липства ужасно много, а на него не му пука въобще. Вика ми че тва било голям базик.. Приятелката ми ме посъветва да тръгнем отново, но как като той не се интересува... ?

feichka_
02-19-2012, 07:19
ostavi neshtata taka, i produlji na pred :)

anonymous708973
02-19-2012, 07:23
Базик си е, право е момчето. Било прекрасно, ама не вървяло... Що за глупост?

DarkLight
02-19-2012, 07:55
"Но ето че нещата вече не бяха същите".. Ако наистина така смяташ,няма смисъл да опитваш пак.Нормално е да ти липсва или просто да изпитваш вина,че си го зарязала.

valdesbg
02-19-2012, 14:55
Ем здраво си го изпързаляла. И аз да съм и аз няма да те погледна повече. Съмнява ме да сте се сближили чак толкова колкото го описваш. Много ти е кифленска историята.

broken-barbiee
02-19-2012, 15:29
Ем здраво си го изпързаляла. И аз да съм и аз няма да те погледна повече. Съмнява ме да сте се сближили чак толкова колкото го описваш. Много ти е кифленска историята.

Може тя да чувства, че са се сближили наистина много, а в неговите очи да не е така. Иначе това, което си направила е много глупаво. Моят съвет е да не го търсиш повече, защото направо се излагаш. По думите ти разбирам, че хем те боли, хем те сърби. Все пак това си е лично мое мнение и се надявам да не съм те обидила, но това виждам аз в историята ти.

Glamour92
02-19-2012, 15:40
Но ето че нещата вече не бяха същите. Казах му, че не върви и скъсахме.
След като не е "вървяло" защо просто не седнахте да поговорите? Щом се е стигнало до късане и щом момчето изглежда чак толкова незаинтересовано,значи нещата между вас не са били чак толкова дълбоки...
Със следващия го давай по-зряло,това явно е минала история вече

flo0pY
02-19-2012, 15:44
Какво си губите времето да и обяснявате не виждате ли че и тя не знае какво иска как може сичко да и е супер и да не върви ?!? След 2 дена искаш пак да ходите щото ти липсва ми соррй ама тва си е чиста ебавка с момчето кой е толкова тъп да се върне при такава ... като теб чудя ви се на акъла честно ..

thefolenangel
02-19-2012, 16:01
Ми ти го правиш на маймуна какво очакваш?

Нормално е, щом щя го правят на маймуна си намери друг по-хубав клон.

Glamour92
02-19-2012, 16:07
^Хубаво я нахранихте значи... На 13-14-15 години не е учудващо човек да прави подобни грешки*авторке,на толкова си,предполагам?

broken-barbiee
02-19-2012, 16:35
^Хубаво я нахранихте значи... На 13-14-15 години не е учудващо човек да прави подобни грешки*авторке,на толкова си,предполагам?

Аз съм на 14, но такива грешки до сега не съм правила. Здраво стъпвам на земята и знам какво искам, това че е уж малка не значи, че има правото да си прави такива произволности с момчето.. :)

Glamour92
02-19-2012, 16:43
Аз съм на 14, но такива грешки до сега не съм правила. Здраво стъпвам на земята и знам какво искам, това че е уж малка не значи, че има правото да си прави такива произволности с момчето.. :)

Така е,но всеки съзрява с различни темпове (друг е въпросът,че някои така и не успяват...)
А авторката след като се опари от постъпката си,би трябвало да си вземе поука-при някои хора "стъпването на замята" идва с опита

broken-barbiee
02-21-2012, 11:01
Така е,но всеки съзрява с различни темпове (друг е въпросът,че някои така и не успяват...)
А авторката след като се опари от постъпката си,би трябвало да си вземе поука-при някои хора "стъпването на замята" идва с опита
Да, така е, но това че се е опарила не значи, че ще си вземе поука. Храним я, за да може да осъзнае какво е направила, защото ако и кажем "е, голяма работа сега. Направила си едно момче на парцал-няма нищо." тя и следващия път може да направи същата грешка, за това по-добре да и кажем горчивата истина, отколкото сладка лъжа, която само би и навредила. :)

Glamour92
02-21-2012, 11:23
Хубаво правите,ама авторката просто няма да схване същината на посланието,което се опитвате да и подадете...По-вероятно е да се обиди и да си каже "аа,тия какички/батковци във форума много злобни били" и да се врътне xDD

broken-barbiee
02-21-2012, 11:37
Хубаво правите,ама авторката просто няма да схване същината на посланието,което се опитвате да и подадете...По-вероятно е да се обиди и да си каже "аа,тия какички/батковци във форума много злобни били" и да се врътне xDD

И тв'а го има, но тя ако е едно здравомислещо и умно момиче би трябвало да разбере за какво иде реч. :)