PDA

View Full Version : Всичко за пазаруването.



ledenakrasota
02-19-2012, 10:24
Много съм объркана. :? Правите ли си някакъв списък от какво имате нужда и какво да си купите за пролетта? Какъв ви е бюджета и в колко гледате да се вместите? :) Изредете списъка си с плануваните покупки. Имате ли определен брой блузи, панталони, обувки или якета, които да закупите? :)

Нека тук да обсъдим и обменяме идеи. :) Четох статия за това, че трябва да се следят намаления и т.н. Имате ли стратегии като да следите промоции и разни такива? :)

Hayashi
02-19-2012, 10:35
Не си правя списък никога. Като цяло тактиката ми е да избягвам да купувам от новата колекция, защото след месец-два цените падат на половина. Тъй като никога не ми е допадало да се водя, ама точно по модата в момента не ми пречи, че ще нося дрехи от миналогодишната колекция например.

Имам достатъчно дрехи и смея да твърдя, че не се нуждая от нищо специално, така че винаги купувам, това което ми хване окото.

За обувки и дрехи, понякога купувам от намалените които са останали от най-малките номера, и ми излиза много изгодно.

Планирани покупки правя само за интернет пазаруване, защото там парите са ми ограничени на месец.

http://www.ebay.com/itm/140670883386?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2648
В момента имам намерение да купя тази рокля, като ми пристигнат парите.

Rebirthing
02-19-2012, 16:23
Правя, после винаги купувам нещо съвсем различно :D !

Обаче до средата на март смятам да се сдобия със сини сандали с холандски ток и със син топ.

PullMeCloser
02-19-2012, 16:39
Искам да си купя червен скини панталон, турско син също :Д
Искам сандали на платформа, вече си поръчах едни флорални, дано ми станат.
Искам задължително къси панталонки с висока талия, така и не намерих такива, които да не са ми големи в бедрата и талията миналото лято.
А, искам червени велурени пантофки, защото си купих червена велурена чантичка и страшно добре ще се връзва с две мои рокли :Д
Харесах си едни бежови пантофки от Бенетон, без пари.
Това само искам за сега ,ще си ги купя скоро надявам се, ако спра да харча като луда за глупости :Д
Не е точно списък, просто си набелязвам желани неща и междувременно ако си харесам нещо друго обикаляйки, си го купувам.

Laana
02-19-2012, 16:49
Искам някаква бежова чанта,имам бежови пантофки и затова.
Харесала съм си едно кожено яке на Bershka.
Червен панталон-задължително.
Друго...не знам. Не съм си набелязала нищо повече засега.

FuckingFreak
02-19-2012, 16:51
Не правя списъци, а купувам това, което сметна за добре. Само по-спешно ми трябва нов панталон. Иначе не правя специално пролетно пазаруване, просто купувам тениски и между другото по някоя блуза с дълъг ръкав. И аз си търся къси панталонки с висока талия, както и пола, но не мога да си намеря подходящи. Софианци да кажат кога пускат по-големи намаления, защото в събота ходих и почти всичко беше нови колекции.

ledenakrasota
02-19-2012, 17:20
Не правя списъци, а купувам това, което сметна за добре. Само по-спешно ми трябва нов панталон. Иначе не правя специално пролетно пазаруване, просто купувам тениски и между другото по някоя блуза с дълъг ръкав. И аз си търся къси панталонки с висока талия, както и пола, но не мога да си намеря подходящи. Софианци да кажат кога пускат по-големи намаления, защото в събота ходих и почти всичко беше нови колекции.

И аз така. Големите намаления минаха май. :D

ledenakrasota
02-19-2012, 17:26
Ох, значи трябват ми много блузи с дълъг ръкав, панталон, пантофки, къси панталонки, може би една чанта... потници, една две връхни дрехи. пфф