PDA

View Full Version : Скейтборд дилема



Smile.
02-19-2012, 11:44
Здравейте,
Наскоро се запалих по скейта. Имам един детски, но той има някаква повреда. Завива много лесно надясно и много трудно наляво. Разглобявах го, но тъй като не разбирам от бордове, не знам какъв е проблема и реших да си взема нов. В момента нямам много пари, въпреки че сега с този сняг местата, на които може да се кара в Плевен се броят на пръсти, а и не познавам местните скейтъри. Та, съгласна съм и на идеята да си взема втора ръка. Разглеждах обявите в www.bazar.bg и съответно намерих този ( http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%931675632/%D1%81%D0%BA%D0%B5%D0%B9%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80%D 0%B4 ). Според мен е доста евтин, не знам дали е някаква уловка и затова реших да се допитам до вас. Вие какво мислите за бордовете втора ръка и конкретно за този? Ако някой кара и е от Плевен, плз, да пише на ЛС или в темата. :]
ПП: Приемам предложения и за оферти от форума..

ccdesigns
02-20-2012, 19:36
остави го тоя скейт.. някъв булшит е. иначе проблемът на стария ти скейт е в така наречените "машинки" (или поне аз така знам, че се казват) и възниква при почти всички евтини скейтове (под 150-200лв.), какъвто има или ще заима и при дадения скейт от първия пост :)