PDA

View Full Version : Мп3/4 плейъри



Thrombocyte
02-19-2012, 15:23
Навил съм се да си закупувам мп3 плейър като по-удобна и лека алтернатива на GSM по време на тренировка, но имам един въпрос. Разглеждах няколко артикула в сайта на ТехноМаркет и попаднах на следната характеристика:
MP3/MP4 ПЛЕЙЪР 512 MB ФЛАШ ПАМЕТ ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ- MP3,WMV,WMA,JPEG,ASF,WAV FM РАДИО ДИКТОФОН- ЗАПИС ДО 35 ЧАСА ЕКВАЛАЙЗЕР СЪС 7 ЗАПАМЕТЕНИ ПОЛОЖЕНИЯ LI -ION БАТЕРИЯ ЗАРЯДНО У-ВО И СЛУШАЛКИ В КОМПЛЕК.
Чрез това зарядно ли се зарежда мп3-то като се вкл. към комп. или пак чрез непрестанно сменяне на батерии?

straus
02-19-2012, 17:20
Зарежда се през усб кабел от компютъра, но в комплекта имаш включено и зарядно за контакт. Вградена Li-ion батерия (презареждаема)

mladostman
02-19-2012, 17:25
Такам... да ти кажа нещо за ТехноМаркет... НИКОГА НЕ СЕ ЗНАЕ ДАЛИ ЩЕ ГО ИМА! Бях като теб, исках да си купя Mp4 и като отидох бяха останали само 2/3 като модели, а в сайта пишеше, че има над 10 модела в този магазин. Ако си решил да си купуваш конкретна отиди да погледнеш дали я има, за да не се разочароваш. :)

Junieee8
02-19-2012, 19:36
Такам... да ти кажа нещо за ТехноМаркет... НИКОГА НЕ СЕ ЗНАЕ ДАЛИ ЩЕ ГО ИМА! Бях като теб, исках да си купя Mp4 и като отидох бяха останали само 2/3 като модели, а в сайта пишеше, че има над 10 модела в този магазин. Ако си решил да си купуваш конкретна отиди да погледнеш дали я има, за да не се разочароваш. :)

и аз така :P :)