PDA

View Full Version : Какво да направя



AirCrafter
02-19-2012, 15:57
Здравейте, В сряда съм на купон (не за първи път). Там ще има едно момиче, което много харесвам и ми е от класа, преди сме си писали, но не знам какво точно да направя за да се забием на купона (никога не ми се е случвало на купон да се случи нещо) и от скоро забелязвам, че тя почна да се заиграва с моят най-добър приятел естествено, той няма да ме пре*бе, се пак на мен ми става някак кофти, като видя, че тя първа почва нещо да го заприказва. Моля за малко съвети и как бих могъл да остана с нея и след купона (ако въобще стане нещо) , а не само да се забием на купона и след това да сме просто приятели отново.
Мерси предварително ! :)

m0h
02-19-2012, 16:25
заговори я, ако видиш, че проявява някакъв интерес към теб, я целуни

yordans
02-19-2012, 17:43
Началото на една качествена връзка не започва със забивка, за това по- добре на купона просто показвай, че си заитересован. След това, може да я изпратиш до тях и тогава да я целунеш. Ще е по специално.

TheBeliever
02-19-2012, 17:46
Ако до сега не си й демонстрирал по-специално отношение не очаквай за една вечер да стане чудо.

paradosou
02-19-2012, 17:52
^Да бе. Една качествена връзка може да почне дори с неангажиращ секс. Свят шарен, хора всякакви. : ))

Бъзикай я, виж как ше реагира на шегите ти пък и попринцип на компанията ти. Ако прецениш, че всичко е ок и има интерес, можеш да инициираш някакъв физически контакт. От там пак наблюдаваш и според реакцията действаш.
Не е задължително да се получи нещо точно на купона.

StuckOnYou
02-20-2012, 14:20
Не знам как да постъпиш...

Iceglow
02-20-2012, 16:38
Като за начало - НЕ СЕ НАПИВАЙ!!! Прави кофти впечатление.
Иначе, както казаха преди мен, изпрати я до тях. След това ще видиш как вървят нещата и дали проявява интерес. В противен случай не прибягвай до крайни мерки като целувки и прочие...

s_E_x_Y_y_Y
02-20-2012, 22:43
Ако смяташ, че ще се напиете ще се целувате и на дргия ден автоматично ще сте заедно то жестоко се лъжеш дори ще има точно обратния ефект.Заговори я ако привлечеш вниманието й гледай да го запазиш ако разговора се задълбочи вметни някъде, че би искал някой ден да излезете само двамата.Не се спичай и ако толкова я искаш не позволявай някой друг да ти я отмъкне буквално под носа защото купоните с човек с когото харесваш често са нож с 2 остриета :)