PDA

View Full Version : еВay



SonataArctica
02-19-2012, 17:38
Здравейте колеги! Въпроса ми е следния. Възможно ли е да поръчам от eBay, като платя при доставката. На 17 години съм и нямам регистрация в PayPal и нямам възможност да платя по друг начин. Ако не е възможно има ли български сайтове, които позволяват този начин на пращане с някаква не толкова голяма надценка /те да са един вид посредници/ или дали има някой, който би ми го поръчал като му дам капаро и говоря с него преди това. Артикулът, който ми е нужен спешно струва с доставката 18 евро и е малък по размер /електроника/.

doomkillerr
02-19-2012, 21:40
А защо не си направиш регистрация в PayPal? - За мен лично да плащам, чрез PayPal е много по удобния вариант. Погледни условията на банка "ЦКБ" за издаване на Visa Electron, която ще ти е необходима за PayPal регистрацията... Общо взето не е нищо сложно!

П.С. - Иначе знам, че има такива посреднически фирми за които спомена, но аз не мога да ти препоръчам...

Wax
02-20-2012, 06:28
Найстина бих те посъветвал сам да си направиш регистрация там. Принципно и по-късно мисля ще ти е нужна. Иначе ако си от Пловдив бих ти предложил аз да ти я взема без никаква надценка. ( Аз отделно получавам едни точки на покупка ) :d

divacheee
02-20-2012, 06:36
Здравейте колеги! Въпроса ми е следния. Възможно ли е да поръчам от eBay, като платя при доставката. На 17 години съм и нямам регистрация в PayPal и нямам възможност да платя по друг начин. Ако не е възможно има ли български сайтове, които позволяват този начин на пращане с някаква не толкова голяма надценка /те да са един вид посредници/ или дали има някой, който би ми го поръчал като му дам капаро и говоря с него преди това. Артикулът, който ми е нужен спешно струва с доставката 18 евро и е малък по размер /електроника/.

Предполагам, че проблема е в дебитната/кредитната карта .. Може да си направиш карта за младежи, Visa Electron от ДСК, важно е картата да има cvv2 код за потвърждение ..

SurfSky
02-20-2012, 06:38
А тази Visa Electron за колко врем ти я правят като отидеш там примерно... ?

divacheee
02-20-2012, 06:46
^ За ДСК не мога да кажа с точност, но би трябвало да е максимум седмица .. не знам :)

doomkillerr
02-20-2012, 13:57
7-8 дни...