PDA

View Full Version : Кутиики за превръзки ??!



vikenceto1212
02-19-2012, 18:42
Да знаете от къде мога да си закупя подобни кутиики, защото в училище ми е много неудобно ако някое момче ме види, че нося дамска превръзка и ще започнат да ми се смеят пък и няма как да я разнасям от стаята до тоалетните, защото цялото училище ще ме види ... Мисля че имаше една промоция на Libresse, дали знаете дали още е валидна ..

DisappointedDreamer
02-19-2012, 18:45
Е, ти в ръка ли я носиш за показ на всички? Чанта или джоб нямаш ли?

Иначе имаше преди такива промоции. При закупка на дамски превръзки имаше и подарък кутийка. Потърси.

vikenceto1212
02-19-2012, 19:40
Не слагам я в джоба си, но докато я сложа тя се намачква и може някой от класа да ме види докато я напъхвам.. А и няма как да ходя с раница до тоалетните .. :D :D :D ..


Търсих такива, но нямаше... ;хххх

mynichka
02-20-2012, 09:18
все някъде трябва да са останали такива кутийки от промоцията на Либрес, а и тя всяка година пускат промоция.

bloodyF
02-20-2012, 09:33
в нашия клас пък всички момчета знаят за тия кутийки и ми е неудобно да си я ползвам 8-)

broken-barbiee
02-20-2012, 13:02
ха-ха ужас.. Значи момчетата ви в класа са големи идиоти с извинение. Толкова не се досещат, че това е нормално за жените и няма нищо смешно ли? Момчетата от нашия клас изобщо не са такива, дори веднъж бяхме събрали превръзки от всички момичета и карахме едното момче да ги държи и го снимахме. До сега не ми се е случвало да ме видят с превръзка в ръката или да ми забележат в чантата и да реагират. Просто се правят, че нищо не е станало.. Иначе какво толкова ти пречи да ходиш с чантата/раницата до тоалетната? Ще помолиш някое приятелка да ти я държи докато си вътре и готово. :)

Biskfitka
02-20-2012, 14:41
Лелеее...на 10 ли сте? Превръзката си е нещо нормално,ако ти се смеят значи са много зле ;д
Ходи с чантата до тоалетната ;д

bloodyF
02-20-2012, 19:08
ще ме извинявате, ама както ако вие видите момче /различно от гаджето ви/ с презерватив..примерно, така и ако той ви види с превръзка/тампон ще му е странно..и не ви ли е малко неудобно разни почти непознати да знаят кога сте в цикъл и пр?!

broken-barbiee
02-20-2012, 19:48
ще ме извинявате, ама както ако вие видите момче /различно от гаджето ви/ с презерватив..примерно, така и ако той ви види с превръзка/тампон ще му е странно..и не ви ли е малко неудобно разни почти непознати да знаят кога сте в цикъл и пр?!

Виждала съм много момчета да си размахват кондомите насам и натам обаче изобщо не ми прави впечатление. Не виждам нищо смешно в превръзките/тампоните и кондомите. :)

Biskfitka
02-20-2012, 20:32
ще ме извинявате, ама както ако вие видите момче /различно от гаджето ви/ с презерватив..примерно, така и ако той ви види с превръзка/тампон ще му е странно..и не ви ли е малко неудобно разни почти непознати да знаят кога сте в цикъл и пр?!Те са от 1 клас,колкото и да е,не са си непознати ;д пък и става въпрос ако я видят случаино..
и на мен не и пречи да си показват презервативите,ние в клас често си надуваме балонче ;д

DragonLady
02-20-2012, 20:43
Къв е тоя срам, кво е тва нещо? Нуждата от превръзки си е чисто физиологична и не виждам нищо срамно в нея. Кво като те видят, че държиш превръзка в ръка? Няма да те убият, или изгорят наклада като вещица я.
Иначе за тези кутиики на Либрес, преди около 6 години майка ми беше дала една такава и още си я пазя, но не я ползвам първо защото като не съм в нас ( университет, кафе, гости ) ползвам тампони и второ тая кутиика, става само за либрес. Пробвах да сложа в нея оулейс, но не стана - дойдоха големи за кутииката.

vikenceto1212
02-21-2012, 22:01
ха-ха ужас.. Значи момчетата ви в класа са големи идиоти с извинение. Толкова не се досещат, че това е нормално за жените и няма нищо смешно ли? Момчетата от нашия клас изобщо не са такива, дори веднъж бяхме събрали превръзки от всички момичета и карахме едното момче да ги държи и го снимахме. До сега не ми се е случвало да ме видят с превръзка в ръката или да ми забележат в чантата и да реагират. Просто се правят, че нищо не е станало.. Иначе какво толкова ти пречи да ходиш с чантата/раницата до тоалетната? Ще помолиш някое приятелка да ти я държи докато си вътре и готово. :)

Ами знам, че са такива, дори веднъж аз бъркаж нещо в раницата си и едно момче беше до мен и като ми вдя превръзката и ми я взе и започна да си я подхвърля с другите момчета и всички ми се смееха.Не можете да си представите коло унизително беше.Те са огромни идиоти.

vikenceto1212
02-25-2012, 12:34
Писах на емайла на фирмата на превръзките и сега ми изпратиха една по куриер .. Ето коя:
Клик (http://www.google.bg/imgres?q=seven+sins+libresse&hl=bg&sa=X&biw=1440&bih=781&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=yEjUaJ1RBUWFNM:&imgrefurl=http://www.linaekstrand.se/site/portfolio/libresse/&docid=4UStgmu8WDh-QM&i)

radie
03-04-2012, 17:32
Аз лично не съм виждала на скоро такива кутийки,все пак миналия месец бях до магазина за превръзки.На мен пък едно момче от класа ми разглеждаше предния джоб на раницата и ми видя кутийката и каза; "Ооо ново протмоне дай да го видя" и аз веднага си затворих джоба и казах,че това не е протмоне. :D :D :D :D :D

ledenakrasota
03-04-2012, 17:41
Много са малки тези кутийки. Вземи си някой весел несесер и го натъпкай с превръзки. :-D