PDA

View Full Version : Немога да я разбера



neroncs
02-19-2012, 18:32
Здравейте, казвам се Кристиян и съм на 15години в девети клас, харесвам едно момиче от моето училище тя е на 14 в осми клас обаче има един проблем тя си има гадже. Почти всеки петък излизаме в една компания и си говорим на 14 февруари (свети валентин) излязохме заедно на кафе с две нейни приятелки и едни мой както и да е . Бях се опитал да я забравя но когато излязохме тя започна да си говори с мен което ме учуди много и както си говорехме изведнъж в кафето дойде приятеля на гаджето и. След 2-3 минути телефона и звънна беше той и и каза да излезне пред кафето тя се ядоса и излезна отвън се скараха ,ние другите тръгнахме към една дискотека в която беше компанята на гаджето и след като се скараха той я накара да седне при него вместо при нас така вечерта мина . Следващите дни отново си говорехме повече отколкото преди което ме кара да съм на седмото небе . От онези дни излезнах на кафе с моите и нейните приятелки , но тя не дойде , взех телефона на приятелката и и видях sms в които пишеше ''дойде ли'' приятелката и ми каза че тогава е писала за мен ,направо се разтопих щом го чух, само да кажа че този sms май е писан преди да тръгнат с сегашния и приятел .Онзи ден отидох да седя в нейния час и седнах срещу нея тя постоянно ме гледаше но аз се правех че не забелязвам и когото се обърнех тя се въртеше аз също я гледах но нарочно чаках да ме забележи и се въртях настрани пи едно време се спогледахме в очите за по дълго време и тя ми се усмихна.Обаче преди месец някъде във fcebook беше побликувала статус в който пишеше че се нуждае от някой който държи на нея казах на приятеля ми да и намекне че има такъв човек и това съм аз той и го беше казал но отгороа и ме потресе пишеше че никога не ме е харесвала няма да а ме харесва и че си има приятеля и и че той е всичко за нея. Между другото нейната приятелка и каза доста често че я обичам и че излизам само заради нея.Помогнете ли защото вече не знам какво да правя дайте ми някакъв съвет ще съм ви благодарен много.

TheBeliever
02-19-2012, 18:38
Това, че те гледа и говори с теб, не значи, че те харесва. А и си има приятел.

Зарежи посредниците. Дръпни я настрани и лично й кажи всичко, което имаш да й казваш. След това се отдръпни и остави решението на нея. Тя е тази, която трябва да избере в тази ситуация.

Ако въобще има какво да избира защото аз лично не съм убедена, че има някакъв по-дълбок интерес към теб.

thefolenangel
02-19-2012, 19:28
^ съгласен съм с The Believer, действай мъжката изпъчи гърди и чакай...или ще те прободе куршума или ще изпиташ най-сладкото щастие :)

musicinmyveins
02-19-2012, 19:35
Първо това,че ти обръща внимание не значи,че те харесва.Дотука съм съгласен с горния пост.Ама ти забранявам да я дърпаш и да и казваш всичко както те съветва TheBeliever.Всъщност направи го ако искаш да те отреже и да ви е неловко.Учуден съм,че 9ти клас и още се филмираш от такива работи.Недей да ставаш като олигофрените дето от 1 усмивка,поглед или разговор си мислят,че момичето е влюбено в тях.Аз ти препоръчвам да се дръпнеш настрани малко.Бил съм в подобна ситуация и в крайна сметка спечелих момичето,но не с такова поведение.Ползвай си главата,не скачай да се обясняваш в любов,но недей да играеш и само приятел.Общо взето умереност в действията ще ти донесе най-голям резултат.И в крайна сметка (без да те разочаровам) не мисля,че девойката си пада по теб.Според мен те възприема като приятел.Лично мнение не се ръководи от мен ; )

TheBeliever
02-19-2012, 19:41
По-добре е да й каже лично, че има симпатии към нея, от колкото да праща приятели да го правят вместо него, както е ситуацията в момента. Че няма нужният подход да я спечели е ясно. Не мисля, че ще може да си изгради такъв от днес за утре.

musicinmyveins
02-19-2012, 19:48
Да тука съм съгласен.Но не го пращай да се разкрива,че ше има рев после.Аз без да се вживявам като гадател предричам резня.Човек като не може да направи нещо не го прави.В конкретния случай щом нямаш подход и възможност недей да правиш каквото и да било.Подхода се изгражда с времето,връзките,различнит е момичета,ситуации и ОПИТИ.Ако искаш опитай да говориш с нея поне ще ти е за урок повече да не го правиш.

neroncs
02-20-2012, 09:32
Не е само това че разговаря и ме гледа веднъж танцувахме и ме целуна и гаджето и видя , също така тя знае че имам чувства към нея и ми казаха че приятеля и ревнувал от мен , ако нямаше нищо защо тогава той щеше да се притеснява ?

FuCKkK13
02-20-2012, 10:20
човек остави ;) момичето съвсем искрено ти е казала без да те върти и т.н. просто я остави.. а го е направила нарочно.. според мен дразни гаджето си и и пука за него,а на еб просто ти е приятелка..

Irti
02-20-2012, 11:50
направо се разтопих щом го чух,

Батка, звучиш като чист гей. Все едно момиче го е писало това. Стегни се и я заеби тази. Само се унижаваш. Погледнала те един път и си готов на всичко. Момче, на 15 си - мачкай пишката и не се занимавай с глупости. Само ще ти търни главата.

Грубо ти го казах, ама се замисли и си направи сметка, че само от един поглед си готов да се самоубиеш. Теб всяко момиче ще те ебава.

s_E_x_Y_y_Y
02-20-2012, 22:47
Ако имаш да и казваш нещо и го кажи директно.Ако тя проявява чувства ще направи нещо ако не я забрави .. не ти трябва любовен триъгълник особено по начина по който говориш за гаджето й ... а и не знаеш какви са нейните чувства към него и към теб само с погледи нищо не става

musicinmyveins
02-21-2012, 09:24
само от един поглед си готов да се самоубиеш. Теб всяко момиче ще те ебава.
Е тва беше най-точно казано.Това,че оня ревнува не значи нищо.Гаджетата на приятелките ми ги ревнуват от мене,че и си събираха хора да ме бият по едно време.И това не значи,че имат причина да ревнуват.Мене ми е през оная работа к'во мислят другите и защо го мислят,ама тва е друга тема.Майната и на тая откажи се.И недей да се филмираш само,че е единствена.

Chacho
02-21-2012, 09:33
Ако ще и свирка да ти е направила, разиграва гаджето си и те ползва за марионетка. Няма нищо към теб братле. Ако искаш й изплямпай сърчицето си, да те жегне живота, та да разбереш кво ти говорят останалите. Ще те отреже и ще се научиш, да не се филмираш. Пък после, ако не забравиш все пак да уважаваш, цена няма да имаш и ще ги бройкаш 50 такива като нея.

Glamour92
02-21-2012, 10:01
Ако ще и свирка да ти е направила, разиграва гаджето си и те ползва за марионетка.
This.
На тая възраст хората обичат да вярват,че живота трябва да е необикновен и все да се случва нещо крайно вълнуващо,за да може после да има http://www.discoveredartists.com/uploadedImages/1680/20948/large_Dramatic%20Pose.jpg -когато обаче реалността им се струва недостатъчно интересна,започват сами да си произвеждат драми и да участват активно в тях.Твоето момиче е ясен пример- все пак,кажи ми какво по-сапунено от любовен триъгълник..?
Не и позволявай да те въвлича просто-и бтв,ако не беше ти,друг щеше да набележи за трети "ъгъл". Дай си сметка за това и сам ще поискаш да избягаш от тая история през 9 планини в 10,ако ти е останал малко здрав разум и самоуважение