PDA

View Full Version : Растеж ?! :(



estelll
02-19-2012, 18:49
Има ли някакъв начин да стана малко по-висока с 2,3 см ? Със скачане на въже,баскетбол това помага ли ? Аз съм на 13 години 1,59 дали до 18 години мога да стана 174 ?

thegreenzombie
02-19-2012, 18:58
и се оплакваш? аз на 13 бях 1,54 8-) ... малка си, имаш време... бтв, ако има значение, сега съм 1,62 и въобще не ми дреме, че съм нисичка.. даже е много по-яко, отколкото да си 2 метра и се навеждаш, за да чуеш някой :D

eilhar
02-19-2012, 22:19
защо пък 174, не си ли чувала, че миньончетата са най-търсените жени? никой не обича коне и крави. :)

SunT
02-20-2012, 06:39
1,74 не е кобила.... или крава!?... на мен пък така най-много ми харесва, но едва ли ще порастна още 10см.

Тарикатче
02-20-2012, 07:02
Пълни глупости !! Аз съм имал приятелка 160 см някъде беше.. А аз съм 178-180 нз вече.. Но като ходех с нея бях 174,5 И пфф срам ме беше да хоа по улицата с нея макар, че беше доста красива.. Обаче незнам кофти ми беше на мене.. Не, че се подигравам нещо на по нисичките ама ако приятелят им е доста по висок си е малко кофти за него.. След нея пък ходех с една долу горе 1 глава над мене обаче в тоя случай ми беше по айляк...
Иначе за момиче 177,8 и 180 дори не е проблем.. За мен си е идеалната височина това..

По горе прочетох някъде, че "миньончетата" били най търсени.. Е стига бе.. Да не сте сънени още та ги пишете тия глупости...

estelll
02-20-2012, 07:25
ехх ами на мен ми харесва да съм по-високичка а поне 170 , далии ще стане :((

Тарикатче
02-20-2012, 08:25
Еми ти си малка още ;) Определено имаш шанс.. Вашите високи ли са?

Храни се по здравословно и тренирай ( фитнесче ) Забързва ти метаболизма а това определено е от значение ;) Пък и по междо другото и хубаво тяло се изгражда ;)

От доста хора съм чувал един метод за издължаване.. Обаче до колко е истина това немога да ти кажа.. Та висиш си просто на най обикновен лост всеки ден.. Обаче няколко пъти по няколко минути или до отказ не мога да ти кажа вече.. Казвали са ми, че има ефект но може и да е пълна глупост.. Не знам :)

elinchica
02-20-2012, 11:31
къде миньончетата са най-търсени бе :Д:ДД: може най-злобни.. ама най-търсени..

maider
02-20-2012, 11:43
Ръстът е генетично предопределен. За пръв път чувам някой да се срамува, че е с по-ниско момиче, по-скоро обратното.. :D
Важното е, човек да се харесва такъв, какъвто е. Най-привлекателните хора са уверените.:)
Пък и 100% ще растеш още, храни се здравословно и всичко ще си е ок;)

thegreenzombie
02-20-2012, 11:46
къде миньончетата са най-търсени бе :Д:ДД: може най-злобни.. ама най-търсени..

... защо пък да сме злобни.. това, че не всички сме се родили жирафи, не зависи от нас.. нда.. пък и миньонче звучи много по-добре от дългуч/кон/крава/жираф/небостъргач/кобила/етц.. 8-)

FuCKkK13
02-20-2012, 12:30
Тарикатче ти си някъв боклук човек с извинение.. как може да те е срам от гаджето ти бе пф.. мале.. ей такива като тебе ми идва да ги пребия ама до толкова че почти да не са живи ;) .. и не мога да разбера какъв е бил проблема? 160 ти 175.. т.е. 15 см. разлика.. ми тя с едни токове е колкото тебе бе.. а и това да е по-висока от тебе било айляк .. така ли ? как се чувстваш мъж пред такава жена ми е много интересно ?


по темата: баскет,волейбол,гимнастика ,каране на колело :)

бтв. за темата с миньончетата.. всеки харесва различно,но до сега не съм имала проблем,че съм ниска нито някой се е оплаквал от мене..

eilhar
02-20-2012, 13:01
По горе прочетох някъде, че "миньончетата" били най търсени.. Е стига бе.. Да не сте сънени още та ги пишете тия глупости...

Напълно будна и права съм си :д Не знам дали знаеш Ева Лонгория колко е висока и дали си гледал Малки Сладки Лъжкини примерно.. главната героиня е висока 157, но е най-красивата от четирите, хаха.

kriisinkaa
02-20-2012, 13:27
тц, тц какви са тея глупости ...
Първо не можеш да пораснеш , каквото и да правиш, ако родителите ти са високи и ти ще си, но ако са ниски няма начин , но височината не е толкова важна!
Второ за тея дето ръсят глупости , така 1,74 не е кобила и това ,че си висок не те прави кобила...просто най-хора се уливат с глупостите си . Напоследък се търсят и високите, но това си е вкус.Не съм нито против високите, нито ниските ;д Но това ,че сте ниски , не значи че да си 1.70 е да си кобила, аиде моля.

Rebirthing
02-20-2012, 14:22
Аз която съм 1.74 см. абсолютно честно мога да заявя, че жените около 1.65 см. са най-търсените, просто защото това е средния ръст на българките, повечето са 1.65-1.68 см. А за мъж 1.78 си е направо ниско, само мъжете над 1.82 - 1.85 см. мога да нарека високи.
Колкото до авторката - до 18 не знам, но до 20 може и да станеш 1.74. Впрочем модел ли искаш да ставаш с тази височина ?

sladkish_14
02-20-2012, 16:12
Да, сега когато ви прочетох коментарите се убедих, че височината не влияе на умствения процес. Еднакво тъпи коментари от момичета 160см и 170см. Стана борба кои са по-търсени, по-красиви, по-злобни, с кой повече ви е срам да ходите. Смешно е. Излагате се, замълчете.

По темата - аз съм 161, но съм на 18г, когато бях на твойте години, не бях по-висока от 149 :D, но това се променя. Ще пораснеш 100%, защото навлизаш в такъв период, но с колко, това вече е друг въпрос. Някъде измежду караниците и състезанието "кой на каква височина е, и колко е тъп" видях, че имаше свестен коментар, че това е заложено генетично и съм съгласна, но дори родителите ти да са ниски, това не пречи ти да си изключение от генетиката (те не са малко) и да си по-високичка. Във всеки случай след 5 години, когато станеш колкото мене, надявам се да си пораснала достатъчно на акъл, за да разбереш, че височината не е главния фактор, от който зависи ти да се чувстваш добре в кожата, и тялото си. :)

Тарикатче
02-20-2012, 17:06
Fuckk13 -

Понеже не си от най високите моите думи нещо много сериозно те комплексираха виждам.. Недей така де :) Бoклyк и секви простотии тук в нета можеш да ми ги пишеш и до сутринта ако искаш ;) На вънка без да се замисля
от факта, че си момиче щях да ти спyкам сладките буски от шамари !!! ;)

Срам ме е от неква мадама която ми е до кура и като ходя по улицата до нея мога да си подпра ръката на главата и.. Шибано е и изглежда смешно от страни !! Предпочитам момичето да не е по високо от мен а ако е по ниско да е с малко.. Както и всеки нормален мъж би предпочитал ! Лапешките си мнения си ги давай пред майка си и баща си.. Те поне си те знаят на какво ниво си и няма да се изложиш чак толкова ! ;)

kriisinkaa
02-20-2012, 17:10
sladkish_14
aбсолютно съм съгласна, единственият коментар на място!

qkakukla2
02-20-2012, 17:25
Мен миньоните ме кефят повече, е миньони 1.62 там някъде и не всички са злобни, но по-голямата част са такива. А и да си много висок не е голямо предимство ами ако си харесаш по-нисичък напризер някъде 1.78 и кво кат си на едни токчета ставаш по-висока.
На твоите години бях 1.50, но сега съм 1.72 там някъде.
Не се безпокой още имаш да растеш поне с 2-3 сантиметра няма как да не пораснеш. :)

raror
02-20-2012, 17:29
Разбира се :D не бери грижа. Един от класа ми беше в 5-ти клас 1,40 :D глей го сега в 6-ти 150+ но го помня, макар че скоро ни теглеха :)

maider
02-20-2012, 17:33
Добре де, едно нещо не ми стана ясно :D Какво общо има височината с характера, с това дали човек е злобен или красив :D И хайде сега, жените да не сме продукти, за да се заявява "еди кои са по-търсени" :D

bloodyF
02-20-2012, 18:16
ще растеш основно това лято, играй баскетбол и ще пораснеш малко..


едит:прочетох ви малоумните мнения
първо, по-ниските момичета са не по-малко красиви или умни отколкото по-високите
второ, това за злобните момичета-дали ще е 1.50 или 1.90-каквато си е по характер такава
височината не определя характера
а тарикатче, да не си на 12? срам те е било от гаджето ти..пълни глупости..

mik_i
02-20-2012, 20:55
и аз съм колкото теб на 13 и хич да не те е срам, защото аз съм 1.54 :D ама аз не се притеснявам, защото ходих на лекар (прайли са ми операции на краката абе дълга и широка) и той ми каза че съм имала шанса да стана 175 :D
и да допълня - няма значение дали си 1.20 или 2.00 има значение характера и отношението :) :) !!!

estelll
02-21-2012, 05:52
за Rebirthing не не искам да ставам модел :D :D :D

n3zabrawiimaa
02-21-2012, 07:01
thegreenzombie яко си комплесирана. Какви глупости изръси, ужас.
Познавам момичета по-нискички, които не се притесняват и показват, колко са комплексирани, от другите височки момичета около тях.
1,70-1,75 според мен това е идеалната височина. Също така, и познавам момчета, които са казвали, че не харесват толкова ниски момичета.Пак може да са заедно, но друго си е да види една 1,70 мацка на ток. По-оформена изглежда. Ха. Високите момичета, обаче могат с или без високи обувки, пак ще са нормално високи, а ниските немогат да сложат повече от 13 нали?
Плюс, че ако видиш 3 момичета едното по-високо примерно, първо ще забележиш високото.
Макар, че и аз не съм от най-високите, 1,65 съм, но мога да заявя, без да се замисля, че високите момичета са по-търсени!

amnessia
02-21-2012, 11:09
Аз съм на 16 и съм 158.. И аз исках да порастна ама просто не може.. ГЕН :D Винаги ми е било странно сред другите хора защото повечето които познавам са все високи и е малко неудобно , ама тях пък това ги кефи че съм много ниска :D Всеки има различни виждания.Спорта може и да ти помогне , но не е сигурно . Ако ти е генетично заложено , едва ли :)

thegreenzombie
02-21-2012, 13:23
thegreenzombie яко си комплеКсирана. Какви глупости изръси, ужас.


не знаех, че сарказмът е вид комплекс..


Плюс, че ако видиш 3 момичета едното по-високо примерно, първо ще забележиш високото.

да, защото стърчи 8-) ... логика

pifiella
02-21-2012, 14:45
И 1,80 и 1,50 все си е тая,ако главата ти е куха!!!
Нищо лично.

estelll
02-21-2012, 19:04
pifiella ами да така си е ;дд но просто искам да съм малко по - височка ;д майка ми е 1,62 а баща ми 1,76 а аз околко 1,60 и съм на 13 години дали ще мога да съм около 1,70 1,72 ? ;д питам от любопитство.. а пък другите го превърнаха в... анкета ;дд кои с харесвани повече..

blondeVIP
02-21-2012, 19:52
Хахаха не знам кои са "по-търсени" , но половината ме хвърлихте нз къде... :D (facepalm) Значи по-ниските момичета били злобни, и еди кой си го било срам, че приятелката му е ниска ;xx високите момичета пък според всички ниска са "кобили, крави, жирафи, etc.." тцтцтц аз съм 176-177 някъде и да знам, че съм висока и често приятелите ми се бъзикат с мен за това, но никой до сега не се е оплаквал че краката ми са 110 примерно... Пфф и двете страни си имат както предимства така и недостатъци... Някои обичат дългокраки мацки, други обичат джобни гаджета :)
По темата: запиши се на някакъв спорт например волейбол или плуване - много хубави спортове! Приемай повече витамини и така :)

estelll
02-22-2012, 06:42
мерси blondeVIP :)

tvd_25
02-23-2012, 09:55
аз дали ще стана 1,80. Майка ми е 1,68, а баща ми е 1,82. На 13 години съм и съм 1,75

Anorexiia
02-23-2012, 11:04
на 17 съм и съм 1,70 не ми се вярва да станеш повече от 1,65 :( аз на 13 бях 1,65 смятам че за жена 1,65 е перфектно ..и все пак като си сложа 14 см токове .. :D хубаво е да си ниска за да имаш избор на мъже .дълго време ми отне да си намеря гадже което да не ми забранява да си нося обувките :D

glorcheto951
11-24-2012, 10:44
И аз съм 1.70 и съм на 17 на 15 бях 1.68 исках да си остана толкова ама...:(харесвам момче което е високо колкото мен и не се чуствам добре като застана до него :( харесват ми нисичките момиичета а на 13 бях 1.64

caisytoo
11-25-2012, 08:28
Понеже и аз съм доста нисичка, може би 162-163 см, приятеля ми ми е казвал, че с разтягане може да се порасне. И ме е съветвал да ходя на таекуондо, защото се разтягат мускулите много. Имахме един много нисък приятел, който като започна да тренира порастна много на височина. Чувала съм, че и рибеното масло на хапчета помага за растежа. :)

titit0
11-25-2012, 09:39
Абе то си зависи от гена какъв ще си. ;) Пък относно високи/ниски гаджета е все едно. Важното е ти да си я харесваш. Ако я обичаш много дори 1.45 да е ще си я приемаш такава, каквато е.^ Аз съм ходила и с момче,което е по-ниско то мен. Веднъж го бяха помислили, че ми е брат ама карай. :D Аз си го приемах такъв и го обичах много. :) И аз сега бия на камилско птиче малко ама.. :Д То ще свикна с мисълта. :3