PDA

View Full Version : Какк да кажа на момче че го харесвамм ? МОЛЯ ПОМОЩ !



kristina99
02-20-2012, 06:58
Здравейте , харесвам едно момче.Той всеки ден ми пише смс-и след училище ама есесите не са нищо особенно : как съм кфо правя .. и тн. Есмесите започнаха на Св.Валентин тази година.В училище си говорим и се прибираме заедно и се гледаме някак си влюбено.Искамм да му кажа че го харесвам ама той е от моя клас и ме е страхх да не ми разбие сърцето и после целия клас на всичкото отгоре да ме обсъжда и да ми се смее.Мисля за него нощ и ден .. постоянно . Нито той нито аз си признаваме пред някой че се харесваме пък и не съм сигурна че той ме харесва. Той може предна везна на лостовете и преди 2 дена ми "помагаше" да я направя ама само на шега ... Стана така че аз се ударихх и той веднага ме прегърна и ме пита дали съмм добре .. НЕЗНАМ ДАЛИ МЕ ХАРЕСВА ?!Имам чуството че се влюбвамм .. искам да му кажа но незнамм как ..ПОМОГНЕТЕ МИ !

thefolenangel
02-20-2012, 08:49
Мило момиче,

Любовта е чудесно нещо но не избързвай с нея.
Има време още! За сега се радвайте като приятелчета! :)

сърдечно,
иван

Iceglow
02-20-2012, 11:58
Пише ти SMS-и, прибирате се заедно, прегърнал те е... ала-бала...

Още ли се чудиш дали те харесва? :D

raror
02-20-2012, 12:27
Трябва да си напълно сигурна, за да не бъдеш разочарована :)
Иначе то и аз уча момичетата на предния хоризонтал и наистина ми се възхищават .. сигурно си забелязала, че наистина е трудно упражнение и му се възхищаваш.. но не забравяй-не само ти :) ако си сигурна, че той също има чувства към теб-изчакай него .. с времето той (като мен :D) ще набере куража и смелостта :)

Glamour92
02-20-2012, 17:37
^Не е чак толкова задължително да е на 100% убедена,че той си пада по нея-понякога самият риск е по-вълнуващ от резултата...Както и да е-авторке,покани го някой път да излезете само двамата и постепенно измести темата към това,което те интересува
Това,че сте от един клас няма значение-ако ви се получат нещата-добре,ако пък не-е,ще го виждаш след това всеки ден и ще ти е кофти,но така или иначе няма вечно да сте в едно училище...
Съветът ми е-рискувай-дори да се издъниш,поне ще знаеш,че си пробвала,а съучениците ти ще се посмеят и ще забравят.А и има вероятност той да ти отвърне на чувствата.

ton1
02-22-2012, 02:24
Той е адски срамежлив и много те харесва.

Chacho
02-22-2012, 06:42
Щях да те съветвам да зарежеш цялата работа, но щом може предна везна, не му мисли.

smilelady
02-22-2012, 07:23
Защо бързаш? За всичко си има време...та ти си 99...Опознайте се малко повече, преди да действаш :)

tItEufFf
02-22-2012, 09:14
Еми аз 2 месеца си пишех с едно момче, постоянно си правихме намеци. Бях лудо влюбена в него, имах чувството че и той ме харесва.. Един ден бях в невероятно еуфорично настроение. И му го написах. Просто така. "Харесвам те" .. и оттогава почти не си пишем ;д но никога не ме е било страх че някога някой ще ми се присмива за това..

Chacho
02-22-2012, 09:53
Но си е за присмиване да не признаеш на някой на живо.

DisappointedDreamer
02-22-2012, 10:06
Ужас, от кога 99-та станаха на 13.... чувствам се стара. 8-)

Това, че те е прегърнал, когато си паднала и те е попитал добре ли си е чисто човешка постъпка, която всеки, които притежава добро сърце би направил. Пък и да не притежава въобще сърце, пак би го направил поради простата причина, че е навик. Ти какво очакваше? Да падне на земята, да те посочи с пръст и да се пръсне от смях ли? :lol:

Покани го да излезете навън само двамата. Ако тогава се чувствате комфортно, пък и той покаже и ти намекне, че те харесва, тогава дай, кажи му го.

Profound
02-22-2012, 12:27
Той е адски срамежлив и много те харесва.

Точно така.

Loken
02-22-2012, 12:30
Той е адски срамежлив и много те харесва.

мхм ...........................................

bebzgirl
02-22-2012, 12:50
Щях да те съветвам да зарежеш цялата работа, но щом може предна везна, не му мисли.

:D:D Може и да те харесва.Защо питаш нас,по-добре говорете.

Bloody-girl
02-23-2012, 17:24
Аве то всъщност за набор '99 не е точно така. По принцип ако момиче падне и на момчето му е безразлично, започва да му се смее и т.н. А ако не му е безразлично - се отнася по - добре с момичето.
От това следва, че дрън-дрън - ИМА СИМПАТИИ към теб. ;д Офф.. не знам как да обесня за чувствата на момче набор '99..;х
Просто.. го покани да излезете, намерете общи теми, говорете и ти му намекни леко нещо. Опитай, мисля че отговора ще е ДА! х )

kristina99
02-27-2012, 05:44
Мерси на всички за съветите ..:)) преди 4-5 дена му казахх и той каза , че ме е харесвалл още от 4-ти клас и тн.Благодаря,че ми помогнахте ! :*

Profound
02-28-2012, 16:21
И какво, стана ли нещо, не стой мудна, направи нещо, кажи! Разкажи! :)