PDA

View Full Version : Абитуриентски рокли



velina:)
02-20-2012, 13:16
Здравейте,казвам се Велина и тази година съм абитуриентка :) Реших да си взема рокля сега , за да мога после да се средоточа върху кандидатстването. Първото място ,което мисля да посетя ,както и повечето абитуриенти, е меката на роклите -Асеновград.И тъй като не съм от най-фините абитуриентки ,се чудя дали има различки размери от роклите. Знам ,че могат да ти ушият рокля стига да си харесаш модел ,но аз определено искам да пробвам и за това се интересувам дали ще мога да намеря.Моля Ви да ми препоръчвате някой модни къщи и и да ми кажете дали има различни размери от роклите :) Благодаря предварително :)

ledenakrasota
02-20-2012, 14:28
Зависи много от кройката и модела. Просто влизаш в първия, който си харесаш нещо, питаш и мериш. Те ще те информират за каквото трябва. От теб се изисква просто да си харесаш рокля. :)

sunrisee6
02-20-2012, 15:17
В повечето модни къщи шият моделите си по твоите размери, няма да имаш проблем за това. Моят съвет е да побързаш с роклята, защото нямаш много време. И аз късно се сетих и чак сега почнах да обикалям и до края на месеца трябва да съм си избрала нещо. Ако си от софия отиди на изложението. Там всички марки в България ще представят модели, няма смисъл да ходиш до Асеновград. :)

ledenakrasota
02-20-2012, 15:35
В повечето модни къщи шият моделите си по твоите размери, няма да имаш проблем за това. Моят съвет е да побързаш с роклята, защото нямаш много време. И аз късно се сетих и чак сега почнах да обикалям и до края на месеца трябва да съм си избрала нещо. Ако си от софия отиди на изложението. Там всички марки в България ще представят модели, няма смисъл да ходиш до Асеновград. :)

Аз моята я намерих чак април, но моят бал все пак е юни. :D

SorrowEyes
02-21-2012, 16:36
В повечето модни къщи шият моделите си по твоите размери, няма да имаш проблем за това. Моят съвет е да побързаш с роклята, защото нямаш много време. И аз късно се сетих и чак сега почнах да обикалям и до края на месеца трябва да съм си избрала нещо. Ако си от софия отиди на изложението. Там всички марки в България ще представят модели, няма смисъл да ходиш до Асеновград. :)

Кога е това изложение и къде? :?

sunrisee6
02-23-2012, 19:52
от 29 февруари до 4 март 2012г. в Национален музей – „Земята и хората” – София

http://abiturientibg.com/

SorrowEyes
02-24-2012, 09:01
Благодаря ти много! :)