PDA

View Full Version : Фитнес в младежки дом гр.Шумен



smile98
02-20-2012, 16:32
Здрасти! От няколко дни ровя из форумите и разглеждам цените на различни фитнеси. Попаднах на статия за фитнеса в младежкия дом в Шумен и имам няколко въпроса към аудиторията. Четох, че цената на еднократна тренировка е 1.50 лв., което ми звучи доста евтино. Също така едномесечната карта за неограничен брой посещения е само 15 лева! Как е възможно това, дали има някаква уловка? До колкото знам цените са от 25 лв и нагоре. Фитнеса хубав ли е, аз нямам много изисквания, но не искам да тренирам потънала в мръсотия или да бягам на скърцаща и потрошена пътека.. Разбрахте ме предполагам, някакви отзиви за фитнеса? Иначе някой ако има нещо да допълни за някой друг фитнес, чакам мнения. Спешно е!!

RainBerry
02-20-2012, 17:32
Flex-a е мега добър, като атмосфера и всичко. В Младежки дом не знам как точно стоят нещата, но определено не е от най-модерните местенца. Иди, виж и си прецени.

smile98
02-21-2012, 04:05
а къде по-точно се намира Flex ?

RainBerry
02-21-2012, 09:33
От театъра като тръгнеш към Кристал - по центъра си вървиш пак и нали знаеш, че има стълбички вляво на театъра (там е детския или както се води) към Поликлиниката, тръгваш натам и поглеждаш сградата вдясно, последния етаж - ще видиш Flexa. Дано да съм те ориентирала ;D

smile98
02-22-2012, 09:35
даа, обаче до колкото разбрах там картата е 40 лв., а мен сякаш толкова не ми се дават.. Харесвам си фитнеса в хотел Action, там ще ходя засега .. :D Мерси за отделеното време все пак! :)