PDA

View Full Version : Какво ще рече ако едно момче….



gabchety9
02-20-2012, 16:51
Здравейте аз съм момиче на 17 години. :) бих искала да Ви попитам едно въпросче което ме притеснява. Какво ще рече ако едно момче не ти е честитило рождения ден? (като имате на предвит че това момче е било в skype и че impulse.bg беше още един начин за пращане на съобщение което 100% щях да го получа и също знайте че сме само приятели но това е че аз съм ацки влюбена в него). Бяхме се запознали в impulse.bg и вече се познаваме от година и от както си бяхме споделили рождените дати от тогава насам моя роджен ден е преди неговия.Но тъй като съм супер влюбена в него той беше единствения човек който очаквах да ме поздрави но не стана.Не знам точно на какво това би трябвало да се дължи но изобщо не знам какво да мисля..много ми е объркано.Също бих искала да знам дали да го поздравя или не (мисълта ми е дали ще бъде хyбаво поне аз да изляза човек и да го поздравя или да постъпя така както той пуступи с мен и да не го поздравявам). Понякога имам гадния навик да съм добричка (винаги съм си понеже Бог ме е дарил с такова сърце) към хора които не се отнасят добре с мен, но е имало пъти когато аз съм отвръщала с същата лошотия към лошите но точно това ми е проблема че ги сужелявам и това отново спада към категория “добро”.
Искам да знам в знак на какво е и според това държание и какви последици могат да следват в бъдеще време (в смисъл да не се усложнят нещата). Извинявайте за тъпия въпрос но това е наистина нещо наложащо за мен и тема за която наистина бих искала да разбера отговора. Ще Ви бъда много благодарна за Вашите мисли и тълкувания тъй като рождения ми ден беше Януари месец а аз още се питам въпроса защо.

П.П Забравих да поясня че сме на една и съща дата но в различни месеци :)

anonymous708973
02-20-2012, 16:56
Забравил е. Не търси под вола теле.

Iceglow
02-20-2012, 16:58
Забравил е. Не търси под вола теле.

+1

Сигурно наистина е забравил. Съмнявам се да има друга причина.

sladk0t0odidi
02-20-2012, 17:02
+1

Сигурно наистина е забравил. Съмнявам се да има друга причина.
има логика..

thefolenangel
02-20-2012, 17:19
Типичен пример за разликата м/у женската и мъжката логика.
Жена - Мъж не и честити РД - депресиран е? Не ме обича? Може би е бил зает?

Мъж - жена забравя да му честити РД - хм явно е забравила.

v1k7or_mLadenoww
02-20-2012, 17:22
Типичен пример за разликата м/у женската и мъжката логика.
Жена - Мъж не и честити РД - депресиран е? Не ме обича? Може би е бил зает?

Мъж - жена забравя да му честити РД - хм явно е забравила.

+1 на 14 съм и вече съм се убедил, че това жените не са като хората.. :D те приемат всяко едно действие супер... все едно нарочно сме го направили...
иначе по темата... забравил е, не мисля, че ще ти прави женски номера..

LeprikonA
02-20-2012, 17:26
14 съм и вече съм се убедил, че това жените не са като хората..

добре че на 14 всичко знаете.

аз не разбирам какво толкова се чудиш? вие дори не сте заедно до колкото разбрах.

v1k7or_mLadenoww
02-20-2012, 17:28
мм имам доста приятелки, които ми споделят, като харесват разни батковци ии.. просто ви знам мисленето долу горе... АУУ ПРОЗВУЧАХ КАТО СВРЪХЧОВЕК... ДА РАЗБИРАМ ЖЕНИТЕ.. :D

gabchety9
02-20-2012, 17:32
добре че на 14 всичко знаете.

аз не разбирам какво толкова се чудиш? вие дори не сте заедно до колкото разбрах.

Да така е не сме заедно но аз много го харесвам :) и наистина щеше да е хyбаво ако той ме беше поздравил ;((

gabchety9
02-20-2012, 17:36
+1

Сигурно наистина е забравил. Съмнявам се да има друга причина.

да но как ще е забравил следкато дори и да се впишеш в skype известията ти излизат че някои има рожден ден..ако не греша някъде :D

gabchety9
02-20-2012, 17:47
Просто ми е трудно да свикна с факта че може да е забравил за РД понеже сме да една и съща дата и някак си ми се струва...не знам как да го кажа точно..до някъде невъзможно :)

Chacho
02-20-2012, 17:52
моя роджен ден е преди неговия




понеже сме да една и съща дата


http://www.truthdig.com/images/eartothegrounduploads/Bush_confused_iarm300.jpg

trabi_bs
02-20-2012, 17:52
може в същият ден да не е сядал на компютъра

gabchety9
02-20-2012, 17:54
може в същият ден да не е сядал на компютъра

Да но аз го вядах че беше на линия ;с

LeprikonA
02-20-2012, 17:56
това че ти го харесваш далеч не гарантира, че и той споделя чувствата? и не ти е длъжен може би?

gabchety9
02-20-2012, 17:56
http://www.truthdig.com/images/eartothegrounduploads/Bush_confused_iarm300.jpg

една и съща дата но в различни месеци и за това казвам че неговия рожден ден е след моя :)

trabi_bs
02-20-2012, 17:56
другия вариант е техните да са седяли и затова да е бил на линия

Glamour92
02-20-2012, 17:57
о,Дево... може момчето да не отдава чак такова голямо значение . Това е просто дата

Chacho
02-20-2012, 17:57
Добре де, вълнува те какво ще му е бъдещото държание, при условие, че е минал цял месец от тогава. Ти не можеш ли да му прецениш държанието? Забравил е, голяма работа.

gabchety9
02-20-2012, 17:58
това че ти го харесваш далеч не гарантира, че и той споделя чувствата? и не ти е длъжен може би?

А да го пздравявам ли за неговия РД? или и аз да постъпя така :)

Chacho
02-20-2012, 17:58
А да го пздравявам ли за неговия РД? :)

Ако искаш - да.
Ако не искаш - не.

trabi_bs
02-20-2012, 18:01
поздрави го ,така ще покажеш че е важен за теб

gabchety9
02-20-2012, 18:01
другия вариант е техните да са седяли и затова да е бил на линия

той си има само негов skype 100% си знам и това което казваш не може да е :D

gabchety9
02-20-2012, 18:02
Ако искаш - да.
Ако не искаш - не.

е да ама там е проблема че не знам какво да правя :D

trabi_bs
02-20-2012, 18:05
поздрави го

Chacho
02-20-2012, 18:06
е да ама там е проблема че не знам какво да правя :D

Виждаме.

Стига си анализирала, действай как ти е кеф.

TheBeliever
02-20-2012, 18:14
А от рождения ти ден насам не сте ли комуникирали по някакъв начин? И изобщо какви са ви отношенията?

Glamour92
02-20-2012, 18:14
Само помисли разумно-питаш нас, някакви хора във форум дали ТИ да поздравиш за рождения ден някого,когото не сме виждали и който е забравил за твоя...Какво се очаква да отговорим..?
Ако не му честитиш,той ще си помисли,че не си се сетила,но едва ли чак толкова ще драматизира
Ако пък му честитиш,ще ти каже "Мерси"
Хайде сега,решавай-оттук нататък е лесно

v1k7or_mLadenoww
02-20-2012, 18:26
Абе, мамка му.. вие не си ли говорите о.0 ?! какво се чудиш "да му честитя ли, да не му ли честитя"... щом изпитваш нещо към него, поговори нещо с него намерете си обща тема... ти какво очакваш да си пишете 2 пъти в седмицата, да не си споделяте, как да кажа "по-лични неща" и еееееей така той да те заобича и да залетят пеперудки...
Поговори с него Господ за това ни е дарил с дар слово..

gabchety9
02-20-2012, 18:50
А от рождения ти ден насам не сте ли комуникирали по някакъв начин? И изобщо какви са ви отношенията?

писахме си в skype и точно седмица преди ми моя рожден ден :)

trabi_bs
02-20-2012, 18:52
хвърляй чоп,така каквото и да се падне ще е късмет а не твоя избор за който може да съжеляваш

TheBeliever
02-20-2012, 18:55
Значи си пишете от седмица на седмица, вероятно общи неща за убиване на времето. И от месец насам нищо.

Няма смисъл да се вживяваш толкова и да търсиш подтекст. Вие дефакто не сте си никакви.

valdesbg
02-20-2012, 20:33
Забравил е/не обръща внимание на скапаните известия/нарочно е пропуснал.

Не е длъжен да ти честити => незнам що вдигаш врява.

Ако ти е кеф - честити му, ако ли не - недей. Ако не можеш да решиш - хвърляй зарче :)

toad
02-20-2012, 21:15
Та те дори не са любовници , защо се обръща толкова внимание на тази тема ...

gabchety9
02-20-2012, 21:24
Значи си пишете от седмица на седмица, вероятно общи неща за убиване на времето. И от месец насам нищо.

Няма смисъл да се вживяваш толкова и да търсиш подтекст. Вие дефакто не сте си никакви.

Вие дефакто не сте си никакви<---това какво ще рече :)

gabchety9
02-20-2012, 21:26
Та те дори не са любовници , защо се обръща толкова внимание на тази тема ...

МОЛЯ..слушай ако не те е*е не се занимавай амааа на мен тoва ми трябва !!!!
бaхти индивидааа бееее
значи трябва да ми любовници че тога да си честитим така ли....ееиии Господин Logic не ти върви нещо май аа :D pfff

Chacho
02-20-2012, 21:33
Абееееееее еееееееееееееееее! ИндивиД

Означава, че като си пишете с него през една седмица се познавате толко, колко аз със Дженифър Анистън. Не, чакай, с нея преспахме. Колкото с Ангела Меркел.

toad
02-20-2012, 22:03
Абееееееее еееееееееееееееее! ИндивиД

:D
Десет б.

s_E_x_Y_y_Y
02-20-2012, 22:07
Ако си пишете по 1ж на 2 седмици нормално е да не се е сетил и няма как... А ако си пишете по често не се впрягай толкова момчетата понякога имат нъжда от напомняне за неща за който ние мислим , че са от жизнена важност аа за тях не значат кой знае колко.Ако е имал намерения към теб сигурно е щял да се сети или поне през другото време когато си пишете да ти покаже какви са намеренията му и наистина ли за него е толкова важен факта, че сте родени на една дата колкото и за теб ;) ии му честити

TheBeliever
02-21-2012, 07:52
Вие дефакто не сте си никакви<---това какво ще рече :)

Ще рече, че ти не си му никаква. Не сте приятели, не сте дори добри познати. Вероятно си просто поредното девойче от "импулса", с което си чати от дъжд на вятър, колкото да убива времето. А ти си седнала да плетеш любовни истории от някаква скайп хронология. Слез на земята.

smilelady
02-21-2012, 08:21
Виж, момчето явно не проявява интерес...не насилвай нещата.

elichka955
02-21-2012, 08:28
поздрави го

И аз смятам,че трябва да го поздравиш :)

Nakadah
02-21-2012, 08:46
Ебати филмираното момиче... Защо не отидеш сега и не почнеш да му държиш тон защо не ти е поздравил рождения ден след като е знаел кога е?

Слезни малко на земята! Докато за вас момичетата некви си дати и рожденни дни са най-важното нещо на земята, нас момчетата не ни вълнува особено...

ПС: Ако найстина го харесваш този юнак толкова много то ти имаш всяка 1 причина да му честитш рождения ден! Как подяволите ще те забележе ако го отбягваш за му направиш същото според твоята извратена логика?

Мисли с главата си малко! На 17 си подяволите...

marin4itu
02-21-2012, 09:09
Вие изобщо на живо разговаряли ли сте?

thefolenangel
02-21-2012, 09:12
Може да има чувства и да не иска да ги показва... Възможно е и да е масторбирал. :D

Glamour92
02-21-2012, 10:24
^ и да е осъществявал действия със секскукла,на която е бил предварително закачен ликът на авторката(на която пък не е посмял да честити от страх да не бъде разконспириран)

Pamaa
02-21-2012, 10:46
това че ти го харесваш далеч не гарантира, че и той споделя чувствата? и не ти е длъжен може би?

всъщност това дали я харесва или не няма нищо общо с честитенето... просто явно е забравил!
Не се впрягай много, почти всички момчета, с които общувам, забравят, че са ми споделили нещо ( или пък аз на тях ) след седмица-две, когато не е нещо кой знае колко важно. Все пак не е длъжен да помни кога си родена. ;))

gabchety9
02-21-2012, 15:15
Ще рече, че ти не си му никаква. Не сте приятели, не сте дори добри познати. Вероятно си просто поредното девойче от "импулса", с което си чати от дъжд на вятър, колкото да убива времето. А ти си седнала да плетеш любовни истории от някаква скайп хронология. Слез на земята.

Видяхаме се за няколко дена и то за дълго време и отношенията ни бяха добри :)

gabchety9
02-21-2012, 15:17
Вие изобщо на живо разговаряли ли сте?

Даааа! даже няколко дена бяхме заедно..пак да поясня

gabchety9
02-21-2012, 15:20
Ебати филмираното момиче... Защо не отидеш сега и не почнеш да му държиш тон защо не ти е поздравил рождения ден след като е знаел кога е?

Слезни малко на земята! Докато за вас момичетата некви си дати и рожденни дни са най-важното нещо на земята, нас момчетата не ни вълнува особено...


ПС: Ако найстина го харесваш този юнак толкова много то ти имаш всяка 1 причина да му честитш рождения ден! Как подяволите ще те забележе ако го отбягваш за му направиш същото според твоята извратена логика?

Мисли с главата си малко! На 17 си подяволите...


Напълно съгласна съм с теб но няма нужда да ми се караш ;) :)

bbadass
02-21-2012, 17:23
Аз те разбирам и също бих реагирала като теб. Всъщност това ми се е случвало :) Права си, няма как да е забравил, то си се изписва. Видяла ли си го на линия този ден? Може изобщо да не е бил. А ако си сигурна, че има симпатии към теб, може би не е могъл да измисли нищо оригинално http://ggbit.info/forum/style_emoticons/default/oops.gif На твое място бих го поздравила :)
П.П. Не обръщай внимание на нападките на другите http://ggbit.info/forum/style_emoticons/default/emoticon1%20(64).gif

Mirenа
02-21-2012, 17:35
Най-добре го поздрави и му покажи един вид,че ти пука за него! ;)) А за това,че не те е поздравил може и да е нарочно за да те подразни,но може и наистина да е забравил ;)

gabchety9
02-21-2012, 21:34
Аз те разбирам и също бих реагирала като теб. Всъщност това ми се е случвало :) Права си, няма как да е забравил, то си се изписва. Видяла ли си го на линия този ден? Може изобщо да не е бил. А ако си сигурна, че има симпатии към теб, може би не е могъл да измисли нищо оригинално http://ggbit.info/forum/style_emoticons/default/oops.gif На твое място бих го поздравила :)
П.П. Не обръщай внимание на нападките на другите http://ggbit.info/forum/style_emoticons/default/emoticon1%20(64).gif

YEYYYY радвам се че писа и сподели подобна случка :) Супер съгласна съм Благодаря ти много!!! ;;) !!!!

П.П И добре няма :)

gabchety9
02-21-2012, 21:35
Най-добре го поздрави и му покажи един вид,че ти пука за него! ;)) А за това,че не те е поздравил може и да е нарочно за да те подразни,но може и наистина да е забравил ;)

Да и аз така си мисля :) Благодаря ти :) !!

Chacho
02-21-2012, 21:37
Ти си най-неориентираното същество, което съм виждал, честно!

gabchety9
02-21-2012, 21:39
Аз те разбирам и също бих реагирала като теб. Всъщност това ми се е случвало :) Права си, няма как да е забравил, то си се изписва. Видяла ли си го на линия този ден? Може изобщо да не е бил. А ако си сигурна, че има симпатии към теб, може би не е могъл да измисли нищо оригинално http://ggbit.info/forum/style_emoticons/default/oops.gif На твое място бих го поздравила :)
П.П. Не обръщай внимание на нападките на другите http://ggbit.info/forum/style_emoticons/default/emoticon1%20(64).gif

Относно въпроса Видяла ли си го на линия този ден? Да видях го на линия 100% :)

gabchety9
02-21-2012, 21:40
Ти си най-неориентираното същество, което съм виждал, честно!

Това е от добра или лоша страна? :)

Chacho
02-21-2012, 21:45
Коя е добрата страна? Търсиш под вола теле, филмираш се излишно вкъщи, гледаш ситуацията отстрани, мъчейки се да я анализираш (минал е 1 месец от тогава, могли сте 100 пъти да говорите и излезете, и да си направиш извода), на всичкото отгоре не можеш да решиш какъв извод да си направиш от цялата ситуация.

badass ти каза, че няма как да е забравил, ти си съгласна. Mirena ти каза, че може и да е забравил, ти пак си съгласна.

И, ако трябва да сме честни, не те вълнува особено, защо не те е поздравил на рождения ти ден. Всъщност искаш да разбереш дали те харесва и дали имаш шансове. Ми иди си ги пробвай, дори да имаш, ще ги пропилееш, ако само наблюдаваш.

Noja
02-21-2012, 23:04
И на мен не са ми честитили понякога, много хора и нищо ми няма, аз когато се сетя почти винаги поздравявам и близки и познати, когато забравя здраве да е. За мен това може нищо да не значи, колкото до това дали да му честитиш каза, че го харесваш, сама смятам можеш да си направиш изводите.

gabchety9
02-22-2012, 06:51
Коя е добрата страна? Търсиш под вола теле, филмираш се излишно вкъщи, гледаш ситуацията отстрани, мъчейки се да я анализираш (минал е 1 месец от тогава, могли сте 100 пъти да говорите и излезете, и да си направиш извода), на всичкото отгоре не можеш да решиш какъв извод да си направиш от цялата ситуация.

badass ти каза, че няма как да е забравил, ти си съгласна. Mirena ти каза, че може и да е забравил, ти пак си съгласна.


И, ако трябва да сме честни, не те вълнува особено, защо не те е поздравил на рождения ти ден. Всъщност искаш да разбереш дали те харесва и дали имаш шансове. Ми иди си ги пробвай, дори да имаш, ще ги пропилееш, ако само наблюдаваш.


П.П Азз само че не живея в БГ

valdesbg
02-22-2012, 07:04
Или си гаден трол или не знам как си доживяла до сега...

Nakadah
02-22-2012, 07:06
П.П Азз само че не живея в БГ

A това какво общо има с темата или с на Chacho поста?

ПП: Не си единствената в тази тема дето не живее в България ;)

gabchety9
02-22-2012, 07:16
A това какво общо има с темата или с на Chacho поста?

ПП: Не си единствената в тази тема дето не живее в България ;)

Оффф ами пояснявам това защото някои ми казват че досега сме можели да се видим 100 пъти ее ?? :Д и да има нещо общо !

valdesbg
02-22-2012, 07:18
Е като не си у БГ за чий по дяволите си тормозиш празната главичка с глупости?

Nakadah
02-22-2012, 07:19
ХахахахАХахахахХахаххаХаХ хахахахААХХаххахХАХах!

Chacho
02-22-2012, 07:28
Ако си станем интернет гаджета ще ти мине ли?

Nakadah
02-22-2012, 07:43
Ако си станем интернет гаджета ще ти мине ли?

Не! Ти не си и честитил рождения ден! ;)

Chacho
02-22-2012, 07:45
Ама аз не съм в Бузлуджа

marin4itu
02-22-2012, 08:24
Ох, направо не знам какво да кажа, честно.... Момиче, разсъждаваш като 13-годишна! Виждали се няколко дни и дай рози, ако искаш, да ти прати за рождения ден.. Плюс това ти не си в България, какво очакваш да стане между вас? Би могло, има такива двойки, но те разсъждават къде къде по-зряло от теб..

s_E_x_Y_y_Y
02-22-2012, 12:37
YEYYYY радвам се че писа и сподели подобна случка :) Супер съгласна съм Благодаря ти много!!! ;;) !!!!

П.П И добре няма :)
Хората имат склонност да се съгласяват само с мненията които на тях им харесват.Не приемай останалите коментари като нападки, а като съвети от странични наблюдатели.Все пак не си длужна да ни послушаш, но щом си искала мнението трябва да го приемеш.Поздрави го и не се впрягай много минал е месец от празника ти все пак ...

LeprikonA
02-22-2012, 15:14
всеки втори, който се прояви като малоумник ли се определя като неживеещ в България и това как аджеба е извинение за каквото и да е?

тия извън БГ само рег-ове в импулс ще си правят сигурно..

valdesbg
02-22-2012, 19:53
Леприконке - тя авторката си каза че не живее в Бг. Тва че е куха лейка не е вързано с местоживеенето и в случая.

gabchety9
02-23-2012, 17:39
Добре :) решрх че ще го поздравя :) значи за Коледа го поздравих със следното: Честита Коледа и щастлива Нова Година. Пожелавам ти много здраве,щастие,късмет и нека всички твои мечти станат реалност. Сега обаче искам да го поздравя с нещо по различно но отново искам да си запазя: нека всички твои мечти станат реалност защото много ми харесва и според мен е много хубаво пожелание :) таа драснете нещичко :D

Chacho
02-23-2012, 17:40
Ох, аре напъни си малко мозъка, не ви ли хваща срам други да ви слагат думите в устата?

gabchety9
02-23-2012, 17:43
Ох, аре напъни си малко мозъка, не ви ли хваща срам други да ви слагат думите в устата?

No Comment :D Respect please :D

Chacho
02-23-2012, 17:51
Ето ти две неща, които можеш да вземеш в предвид:

Първо, ако му изредиш няколко комплимента, които не са свързани с външния вид и не се забиваш във крайности "най-, най-, най-... на света", дори и да не е такъв, ще ги сметне за верни, защото чуждата преценка тежи повече от собствената обикновено.

Второ, ако ти е грабнал вниманието, можеш да се замислиш с какво точно и да отсееш характерните му добродетели. След това ще ти е лесно да пишеш като имаш насока, а той ще го вземе присърце, защото е лично към него.


Ако му пожелаеш късмет, щастие, здраве, успехи, пари, жени, купони, мечти; ще е едно сред многото пожелания. Начешай му егото и ще го запомни.