PDA

View Full Version : Спещно!!! Към частните ученици



vqra
02-20-2012, 17:18
Знам, че сега ще кажете че има милиони такива теми. Просто не намерих, това което търсех.
Въпросът ми е дали е по лесно по този начи. Налага ми се да съм частна ученичка, така че моля ви без обиди. Интересно ми е дали изпитите са по-..... лесни или някак си дали си по-подготвен. Бях чела, че учителите се отасят по-добре към чатните ученици..... ако може някой да каже от личен опит. А и да попитам за учебницити, до колкото разбрах могат да се закупят от училището.
Ще съм Ви много благодарна ,ако ми помогнете.

LeprikonA
02-20-2012, 18:09
т.е искаш да учиш в частно училище? еми.. имах един познат, който учеше в такова нещо, до толкова бликащи от ум бяха всичките, че ето как се провеждаха не малка част от контролните : учителката им дава теста да си го решат у тях и на другата седмица им дава абсолютно същия тест да го правят "подготвени". ако това те устройва теб - да не научиш нищо - давай.

сигурно не навсякъде е така точно, просто аз като пример мога това да дам, защото го видях с очите си.

vqra
02-20-2012, 19:10
Не. Не. Не искам да уча в частно училище а да ставам частна ученичка!

AliceSw
02-20-2012, 19:12
Самостоятелна форма на обучение се казва, не частен ученик...как очакваш по-добро отношение като хората обикновено се обучават така след някакво провинение...

vqra
02-20-2012, 21:28
Добре тогава питам за "самостоятелна форма на обучение". А и това за провинените учници според мен е лъжа. Незнам за стимул или бля бля бля....

bloodyF
02-20-2012, 21:32
не е лъжа
15 отсъствия или някоя простотия и си аут
и не е яко, щото после има изпити, глупости, които посмъртно нямат взимане..
сядай си на гъза и си стой в училище, че инак няма да изкласиш и до 2022..

LeprikonA
02-21-2012, 15:57
на колко години си изобщо?

Hayashi
02-21-2012, 17:14
Можеш да минеш в самостоятелна форма на обучение чак след 16 години.
И е много много по-трудно. Например изпитите по химия са ужасни и се взимат адски трудно!

vqra
02-25-2012, 11:17
Еми хора на 14 съм и това че трябва да съм на 16, за да съм в самостоятелна форма на обучение ми е пределно ясно.....а и би трябвало да завърша много преди 2022 + това аз бях чела че учитилите са в много по добри взаимотношения с тези ученици от колкото с тези с който работят всеки ден. А и найстина ми трябва това да стана таакъв ученик.. така ще натрупам доста опит в учебен аспект. Абе иначе казано добре ще е за образованието ми ако съм в такава форма на обучение...