PDA

View Full Version : Поредния въпрос отностно забременяване.



Hitops
02-20-2012, 18:16
Здравейте,

Знам, че това е поредната такава тема. Писнало ви е. Факт. Но не ме свърташе докато не попитам тук. Случи се така, че за първи път да ми се скъса презерватива. (Durex Sensation). Не съм свършвал в нея, не помня да е имало течност в резервоарчето. Днес беше 7-мия ден след акта, купихме два шур-чека и направихме единия. Резултатът - отрицателен. Принципно, не мисля че има за какво да се тормозиме, но се филмирахме сами и 2мата, че може да е станало нещо. Тя има леко напрежение в гърдите, силно казано болки. Не са и подути или нещо подобно. След 7 дни трябва да и дойде и смята че е нормално. Но нали знаете, че като прочетете 1-2 симптома за каквато и да е болест и почвате да си мислите разни неща ... Какво мислите вие?

Съжалявам, че пускам поредната такава тема, но просто като се спече човек ... така е. Благодаря ви и очаквам отговорите ви :)

Лека вечер!

LiliEvans
02-20-2012, 18:20
Това с напрежението в гърдите може да е ПМС. Не мисля че има за какво да се притеснявате :) По-леко с панирането, деца не стават ей така. Успех!

TheBeliever
02-20-2012, 18:21
Значи акта е бил 14 дни преди очакваната менструация, т.е точно около овулацията. Теоретично има шанс да е станала белята, дефакто няма как да ти кажем.

Сега не можете да направите нищо друго, освен да чакате.


А симптомите на ранна бременност и ПМС са ужасно подобни.

Hitops
02-20-2012, 18:28
Ами принципно, ПМС-а и свърши на 5-ти. Казва, че на 15-16ти и била овулацията. Ние го правихме на 13-ти. И отново казвам, не съм свършвал в нея. Просто се скъса презерватива, свърших доста след това, чрез орален секс. Притеснил съм се, за онази митична течност, която се изпуска преди ерекция.

TheBeliever
02-20-2012, 18:29
Като не знаеш какво е ПМС защо въобще си даваш зор?

Hitops
02-20-2012, 18:31
Не те разбрах, какво точно имаш впредвид?

TheBeliever
02-20-2012, 18:36
Виж в Гугъл какво е ПМС и пак прочети каква глупост си написал.

Hitops
02-20-2012, 18:40
Усетих се, да. Знам какво е ПМС. Предполагам, все пак си ме разбрал/а какво имам впредвид. Несъзнателно съм сбъркал ;) Все пак, до каква степен според вас може да даде резултат този тест на 7-мия ден? Знам, че не може да ми отговорите с точност и че не ги правите вие, просто ако сте имали такъв случай, да споделите. Чертичката беше ясна и категорична I.

DragonLady
02-20-2012, 18:44
Само аз ли си мисля, че тестовете отчитат вярно след 14ти ден или 2ри от закъснението на цикъла? Иначе дори и да е била в овулация, шанса да е станал гафа е минимален.
Иначе surechek са надеждни, беше ми се наложило 1 път да направя един два дни от закъснението, чиито резултат беше отрицателен и след 2 дни ми дойде.

TheBeliever
02-20-2012, 18:47
Само аз ли си мисля, че тестовете отчитат вярно след 14ти ден или 2ри от закъснението на цикъла? Иначе дори и да е била в овулация, шанса да е станал гафа е минимален.
Иначе surechek са надеждни, беше ми се наложило 1 път да направя един два дни от закъснението, чиито резултат беше отрицателен и след 2 дни ми дойде.

На някои тестове пише, че отчитат вярно и на 7-ми ден след акта, но дали наистина е така, или е просто рекламен трик не се знае.

Biskfitka
02-20-2012, 19:28
Според мен да си направи тест след още една седмица...

marilyn
02-21-2012, 07:58
Иначе дори и да е била в овулация, шанса да е станал гафа е минимален.

Общо взето да. Успокойте се, не се правят бебета толкова лесно.

MojoJojo88
02-21-2012, 09:07
Според мен да си направи тест след още една седмица...

Е, то след една седмица трябва да й е дошло вече.
Принципно, тестовете започват да отчитат добре след 10я ден от акта.
Болките в гърдите са доста обичайни, когато жената е пред менструация.
Но, също така са обичайни и при бременност. В крайна сметка, предполагам, че не е бременна, и колкото повече се панира, толкова се увеличава шанса да й закъснее още повече.
Така че, да изчака още 2-3 дена и пак да направи тест.

ShtrudeL
02-21-2012, 09:15
Мисля, че сте ного филмирани. :> А това оказва влияние... стреса не е нещо полезно. Т'ва е.

Biskfitka
02-21-2012, 17:23
Е, то след една седмица трябва да й е дошло вече.


В случай ,че й закъснее де ;д