PDA

View Full Version : Има ли смисъл да продължавам ?!



PricelessGirl
02-20-2012, 18:22
Здравейте!
Започвам направо.Има едно момче.От много време се имаме като приятели във фейсбук.Преди седмица някъде той ми писа и така в продължение на два дена.На третия ден се бяхме уговорили да се видим.. така и стана.Впечатленията ми не бяха грешни,беше добър,умен,загрижен,забаве и т.н.Но .. има едно голямо НО имаме разлика 4 години и аз все си мисля ,че той не би се занимавал с мен.Пише ми всеки ден веднага като вляза,интересува се от мен,пращаме си целувки,забавлязаме се и т.н . От далеко се забелязва,че съм хлътнала по него още от преди това,но все си мисля,че няма да се получи нищо,защото не би предпочел да се занимава с мен и просто се държи приятелски.
Та.. въпроса ми е .. какво бихте си помислили в тази ситуация?

LeprikonA
02-20-2012, 18:25
И?

10 букви.

Glamour92
02-20-2012, 18:26
I failed to see the problem... :/

PricelessGirl
02-20-2012, 18:26
Здравейте!
Започвам направо.Има едно момче.От много време се имаме като приятели във фейсбук.Преди седмица някъде той ми писа и така в продължение на два дена.На третия ден се бяхме уговорили да се видим.. така и стана.Впечатленията ми не бяха грешни,беше добър,умен,загрижен,забаве и т.н.Но .. има едно голямо НО имаме разлика 4 години и аз все си мисля ,че той не би се занимавал с мен.Пише ми всеки ден веднага като вляза,интересува се от мен,пращаме си целувки,забавлязаме се и т.н . От далеко се забелязва,че съм хлътнала по него още от преди това,но все си мисля,че няма да се получи нищо,защото не би предпочел да се занимава с мен и просто се държи приятелски.
Та.. въпроса ми е .. какво бихте си помислили в тази ситуация?

PricelessGirl
02-20-2012, 18:27
Извинявам се .. просто нещо стана и не ми излезе цялата тема ..

TheBeliever
02-20-2012, 18:28
На колко години си ти и на колко е той?

Glamour92
02-20-2012, 18:29
На колко сте двамата? Възрастовата разлика от 4 години не е чак толкова фрапираща

PricelessGirl
02-20-2012, 18:29
Аз съм съм на 16 той на 20

TheBeliever
02-20-2012, 18:35
Разликата в годините ще си окаже влиянието рано или късно. Помисли хубаво, ако нещата тръгнат да се задълбочават, какво си готова да дадеш в една връзка и какво очакваш да получиш.

За момента се пусни се по течението и остави нещата да се случват. Но имай едно на ум.

valdesbg
02-20-2012, 20:35
В случая не ти виждам проблема, наистина.

4 години са множко във вашата ситуация.

Glamour92
02-20-2012, 22:06
Той може и наистина да има намерения към теб.Възможно е и връзката ви да се осъществи и да продължи известно време,стига да сте на един и същи етап от развитието си(тоест "на един акъл",да...между 16 и 20 разликата не е малка,но все пак...) - в този случай вие двамата бихте били добър тандем и ще израствате заедно,от което взаимоотношенията ви или ще укрепнат, или ще разберете,че не сте един за друг след време...Опитай,няма как иначе да разбереш

s_E_x_Y_y_Y
02-20-2012, 22:11
Има прекалено много фактори, който влияят.Например дали той е на твоя акъл или по-скоро ти на неговия ... дали той учи и отсъства често, какви са намеренията му кум теб и какви точно са твоите намерения към него.Бъди сигурна, че когато момчето е с 4 години по-голямо от теб то ти със сигурност ще хлутнеш по него много по-брзо отколкото той по теб.Помисли върху тези неща и след това си направи развносметка какви биха били плюсовете и минусите на бъдещето ви.

Chacho
02-20-2012, 22:14
Бе не са чак толкова много тия 4 години, стига да не ги приемаш толкова насериозно.