PDA

View Full Version : Как се случва?



asp1r1n94
02-20-2012, 19:34
Интересно ми как може ,когато двама души се харесват (да казвам харесват ,защото съм на мнение ,че няма любов) да скъсат за някаква абсолютна глупост...Винаги съм си мислел ,че когато една връзка върви добре,то тя ще бъде такава за по-дълъг период от време.Поради доста изчетени теми тук на всякакви простотии ви задавам този въпрос ,а и лично аз нямам особено голям опит в тези неща...
Вие сте!

maider
02-20-2012, 19:39
Моето мнение е, че зад "глупостите", станали причина за раздяла, винаги седи някаква по-дълбока причина. Не мога да ти отговоря по-конкретно. Във всяка връзка е различно.

TheBeliever
02-20-2012, 19:44
Много зависи дали партньорите са склонни да си решават проблемите или точно обратното - да бягат от тях. Дори глупост да е, ако някой от двамата не желае да направи нужното, за да се справят с дадената глупост, връзката няма да просъществува дълго.

valdesbg
02-20-2012, 20:29
Щото дребните неща, са тези, на които е добре да обръщаме внимание. Глупостите, както ги наричаш, всъщност са признак за нещо далеч по голямо и сериозно. Щото нали се сещаш че ако пропуснат няколко болта в автомобила ти.. няма да си особено очарован в един момент.

Glamour92
02-20-2012, 21:40
Глупостта е само повод...последната капка,която ще прелее чашата(която е била пълна догоре преди това)
Реалната причина вече може да е сериозна,може дори да е повече от една,може да датира от много време.
Това нещо малко,заради което се руши една наглед стабилна връзка е като последния удар с чук върху напукана ваза-може да не е силен,но тя ще поддаде-защото вече се е превърнала в руина отвътре много преди последния замах

Chacho
02-20-2012, 21:51
Глупостта е само повод...последната капка,която ще прелее чашата(която е била пълна догоре преди това)
Реалната причина вече може да е сериозна,може дори да е повече от една,може да датира от много време.
Това нещо малко,заради което се руши една наглед стабилна връзка е като последния удар с чук върху напукана ваза-може да не е силен,но тя ще поддаде-защото вече се е превърнала в руина отвътре много преди последния замах

Ей, поет, къде одиш бре :D

Glamour92
02-20-2012, 21:56
Ей, поет, къде одиш бре :D

...из селенията предСънчови [-___-]
там,где все музи бродят :D

s_E_x_Y_y_Y
02-20-2012, 22:20
Ами днес се карате за глупуст утре пак , другиден пак и накрая се оказва, че всеки ден се карате и колкото и да се обичате на всеки човек понякога му писва от караница и рядко секса ги оправя.Понякога хората се разделят от гордост, понякога се харесват, но пламъка не е достатъчен , за да има дълга и стабилна връзка

djipsito
02-20-2012, 23:17
Имаше една приказка - Малките камъчета обръщат каруцата.

LeprikonA
02-21-2012, 16:14
в резултат на натрупване на "глупост" след "глупост" и липсата на разговори относно това или наличие на разговори, но без полза от тях (т.е действия). и двете неща вредят, друг въпрос е кое е от двете е по-тъпият вариант.

една връзка, която изглежда идеална от страни, не винаги е такава и в действителност.