PDA

View Full Version : Странно мъжко поведение



s_E_x_Y_y_Y
02-20-2012, 21:46
Хора моля ви някой да ми обясни мъжката логика и поведение защото от години се мъча да я разбера и уви все не ми се получава.Въпроса ми е следния с момчето с което за първи път правих секс бяхме гаджета преди 3 години, но по стечение на обстоятелствата връзката ни не завърши както трябва.Преди няколко месеца започнахме да си пишем отново и той каза, че наистина съжалява за отношението си към мен по онова време и как нещата са приключили между нас и т.н.И започнахме да си пишем от време на време, но чисто приятелски без нищо друго.Обаче проблема е , че той и на преди не беше много разговорлив, а сега съвсем.В смисъл с чингел едва ли не трябва да му теглиш думите от устата особено ако не е в настроение. И напоследък става все по-трудно да общувам с него , а си нямам никаква идея защо това е така.Той си няма приятелка както и аз приятел в момента.Ако някой има логично обяснение за това поведение моля да ми обясни.

Chacho
02-20-2012, 21:48
Като не ни се приказва, не приказваме. Наистина е сложничко.

Glamour92
02-20-2012, 21:53
Казваш,че и преди не е бил бъбривец.Значи може просто да не иска да говори,щом няма нищо по-съществено за казване от това,че съжалява за грешките в миналото.Или се опасява чрез някоя своя фраза да не ти разчовърка някоя от старите рани.Или не е достатъчно заинтересован.По много начини може да се тълкува едно мълчание.Най-добре излезте на разходка-когато си в пряк контакт с някого получаваш чрез мимиките,жестовете,най=общ казано чрез езика на тялото много повече информация отколкото тази,която човекът ти предоставя словесно...

toad
02-20-2012, 22:07
Ами питай го , какво питаш нас . Всеки мъж е различен .

Glamour92
02-20-2012, 22:10
^ъхъ... и докато мълчи всъщност тайничко си представя как си плете пуловер от мускулните и влакна,на който ще закачи брошка от бедрената и кост като реликва

s_E_x_Y_y_Y
02-20-2012, 22:18
еми питах го естествено и както винаги когато съм задавала този въпрос отговорът беше "неее съвсем нормално си се държа " и винаги знам, че това не е така ...

Chacho
02-20-2012, 22:20
Кажи му да приказва като човек, а не да си крие мислите като мишок.

sumoneuknow
02-21-2012, 21:45
^ъхъ... и докато мълчи всъщност тайничко си представя как си плете пуловер от мускулните и влакна,на който ще закачи брошка от бедрената и кост като реликва

O.O Dafuq? Он-топик... ние ли сме били трудни за разбиране?! пффф :D:D едно момиче трябва да си му роб,за да имаш няк'ъв шанс въобще :Д ние момчетата сме скромни просто boobs or GTFO,апа вие искате и любооов :D

Glamour92
02-21-2012, 22:01
O.O Dafuq?

мани...по първи петли винаги ми иде музата,не се стряскай xDD
и не вземай пример за нищо на света

valdesbg
02-22-2012, 07:07
Ъм.. кво странно има. През някоя дупка си му на пича. Извинил ти се е, успокоил си е съвестта, и сега си трае. Попринцип си му безинтересна. И аз съм го правил тоя номер.

marin4itu
02-22-2012, 14:30
По принцип жените говорят повече от мъжете. На нас това ни е странно и започваме да се чудим той защо мълчи, какво сме направили и почваме да се тормозим с куп въпроси, а те просто са си такива. Не споделят чак толкова, не разказват с всяка една подробност..

someonerandom
02-22-2012, 15:38
Може би го е страх да не хлътнеш пак по него и да трябва да те наранява пак.Може просто да не си му интересна и да е искал само да си успокои съвестта.
А ти реално какво точно очакваш от тази ви комуникация?И щом си пишете "само приятелски" защо смяташ за нужно да изтъкнеш факта,че и двамата сте необвързани?И защо темата е в Любов,и защо затруднената комуникация с него те притеснява толкова,че да имаш нужда от помощ във форум?Като цяло май ти още си го харесваш човека,а той просто се е усетил и не изпитва същото.