PDA

View Full Version : Прекъснат полов акт



ZeroTolerance
02-21-2012, 11:52
Здравейте!

Интересно ми е колко от вас се пазят чрез прекъснат полов акт?

psychopath
02-21-2012, 11:56
A?!
how 'bout not :]

paradosou
02-21-2012, 14:50
Тва за мен не е вариант. Държа да ми е мир на главата.

marilyn
02-21-2012, 15:07
Здравейте!

Интересно ми е колко от вас се пазят чрез прекъснат полов акт?

Това за мен не е пазене...

kyon
02-21-2012, 15:23
От 1 година и половина сме така с приятеля ми и не е имало проблеми.

Glamour92
02-21-2012, 15:41
От 1 година и половина сме така с приятеля ми и не е имало проблеми.

полека...знаеш ли колко дечица по света са се появили по тоя случайно-щастлив начин ?

naksdy
02-21-2012, 15:45
Само тези, които могат да поемат отговорност за евентуално бебе ;)

ShtrudeL
02-21-2012, 15:55
И аз съм страхлива относно тоя начин на 'пазене'.

toad
02-21-2012, 16:04
По този начин се пръкна братовчед ми . Щом смятате , че имате вяра на момчето ...

TheBeliever
02-21-2012, 16:08
По този начин се пръкна братовчед ми

И аз, и аз.



Кой, каквото да ми говори - веднъж става белята. Не бих поела риска с такова "пазене".

whysosad
02-21-2012, 16:23
Близо 3 години и половина съм с приятеля ми и не помня кога сме ползвали презерватив..
Имам му доверие и всичко е наред... и вярвам, че ще бъде.
Белята става, да.
Една позната, която пие от много време противозачатъчни.. вече е в 4ти месец... без да е планирано бебето.
Мнения и случки бол.
Всеки си решава на кое да вярва и на кое - не.

Glamour92
02-21-2012, 17:10
И аз, и аз.



.

Аз също :D
Татко и майка се пазели ей така в края на далечната 91ва и затова сега четете тоя коментар ...

Violenza
02-21-2012, 17:14
Само презервативи, друго не признавам.

AliceSw
02-21-2012, 17:17
Аз не се пазя също от може би година и половина...но първите 3-4 месеца бях луда просто...

Моника92
02-22-2012, 03:08
Това не е начин да се предпазите от нежелана бременност. Нещата не се свеждат до там колко вярвате на партньора си. Сперматозоиди се отделят по време на целия полов акт, разбира се така вероятността да се забременее е по - малка, отколкото, ако свърши във вас, но все пак риск съществува :) имайте си едно на ум винаги, че доста хора са си патили от това пазене ;)

ShtrudeL
02-22-2012, 03:24
Ако бях бебе-резултат на такова пазене, щях да се сдухам

Glamour92
02-22-2012, 09:02
А не знам,аз се чувствам като човек с мисия на Земята,появил се въпреки всичко и напук на всички обстоятелства и намерения :D Още повече,че и с краката напред съм се приземила...
По темата отново: който се "пази" по тоя начин,да си има едно наум все пак

DisappointedDreamer
02-22-2012, 11:20
А не знам,аз се чувствам като човек с мисия на Земята,появил се въпреки всичко и напук на всички обстоятелства и намерения :D Още повече,че и с краката напред съм се приземила...
По темата отново: който се "пази" по тоя начин,да си има едно наум все пак
Ох, и аз с краката надолу. :lol:

По темата: хич не е безопасно. Винаги с презерватив, та да вие е мирна главата.

Cold_Tearsss
02-22-2012, 11:22
Аве, http://www.youtube.com/watch?v=VZmwEgK2AEA.

TheBeliever
02-22-2012, 11:25
Ако бях бебе-резултат на такова пазене, щях да се сдухам

Да, сдухващо е в първия момент, като разбереш, че си инцидент. :lol: Ама нали съм си вече тука, голям праз.

DisappointedDreamer
02-22-2012, 12:32
Да, сдухващо е в първия момент, като разбереш, че си инцидент. :lol: Ама нали съм си вече тука, голям праз.

Ооо, така е. Обаче понякога и детето приготвя изненади - майка ми, когато разбрала, че е бременна, плакала. Когато разбрала, че чака близнаци, плакала два пъти по-силно. :lol: е там вече и разказахме и на нея и на баща ми играта :lol:

DragonLady
02-22-2012, 20:31
Пазим се по този начин много рядко ( 1 - 2 пъти в месеца ) и то само ако не съм в овулация, иначе durex-a и да ни е мирна главата .... Прекъснатият полов акт ни е само за разнообразие. А дори и да стане фала ( не дай си боже ) ще си го гледаме.

bloodyF
02-22-2012, 21:21
Пазим се по този начин много рядко ( 1 - 2 пъти в месеца ) и то само ако не съм в овулация, иначе durex-a и да ни е мирна главата .... Прекъснатият полов акт ни е само за разнообразие. А дори и да стане фала ( не дай си боже ) ще си го гледаме.

:lol:
нищо лично, ама ти точно, където се чудиш дали да се изнесеш с приятеля си или не и за целта непознати ти помагат в избора ти, си щяла да гледаш бебе..чуваш ли се изобщо?
едно бебе (като оставим разходите настрани) е човешко същество и изисква грижи..


по темата:никога по този начин, защото се знае за безброй многото случаи на забременели по този начин : )

DragonLady
02-22-2012, 21:36
:lol:
нищо лично, ама ти точно, където се чудиш дали да се изнесеш с приятеля си или не и за целта непознати ти помагат в избора ти, си щяла да гледаш бебе..чуваш ли се изобщо?
едно бебе (като оставим разходите настрани) е човешко същество и изисква грижи..


по темата:никога по този начин, защото се знае за безброй многото случаи на забременели по този начин : )

Знам каква отговорност е, но все пак ако стане фала, няма да абортирам, а и едва ли моя ще ми позволи да го направя ... А след две - три годинки вече може и да бъде желано това бебе :) И не, не се чудя дали да се изнеса с него да живеем отделно, вече е решено, въпрос на време е да го осъществим.
Сори за оффтопика

marin4itu
02-23-2012, 09:22
И ние така се "пазим" с приятеля ми вече почти 2 години. Но и двамата сме наясно, че забременея ли, го раждам. Плюс това ние си живеем заедно. Както и да е, аз мисля, че си е въпрос на съдба кога ще се появи едно малко същество. Пък и едно дете според мен може да бъде само повод за радост.

jj123
02-23-2012, 11:06
хората са измислили достатъчно сигурни начини за предпазване.....а,и да ти го извадят точно когато ти е най-хубаво....хмм,то в повечето случаи точно това се получава