PDA

View Full Version : Нормално ли е ?



CSKA_FOREVER
02-21-2012, 15:04
Значи..в края на лятото ходех с едно момче и след около месец се разделихме.Той имаше приятелка,аз също..имах приятел
Така де,преди 2 седмици се събрахме отново.Проблемът е там,че откакто се събрахме пак,всеки ден се караме ! Често за простотий ама ...
Въпросът ми е ..Нормално ли е това или е някъкъв знак,че не сме един за друг и трябва да се разделим?!
Обичам го страшно много! Простих му за всичко и продължавам да му прощавам,но много ме боли като се караме така! ;(
Ще съм благодарна ако ми дадете съвет! :)

TheBeliever
02-21-2012, 15:25
За мен ежедневните караници не са нормално нещо, независимо дали сте заедно то 2 седмици или от 20 години.
Ако искате да сте заедно обсъдете проблемите си и ги решете. С викове и сръдни до никъде няма да я докарате.

Друг е въпросът, че щом сте се разделили веднъж, значи е имало защо.

Enchanting
02-21-2012, 15:25
Зависи за какво се карате. Твое решение е дали да се разделите, ако не върви....

LeprikonA
02-21-2012, 15:36
За мен ежедневните караници не са нормално нещо

напълно подкрепям. като цяло връщането към "стара любов" винаги ми е било странно - смисъл, разделили сте, имало е защо, тия втори, трети, n-ти шансове почти никога не действат. според мен де.

Glamour92
02-21-2012, 15:39
Били сте двойка,скъсали сте,сега пак сте заедно и нещата пак не вървят..?
Защо не поговорите за това къде наистина е проблемът? Малките караници често са сигнал за нещо по-дълбоко,което просто не е било обсъждано достатъчно/въобще.
А забравих и дежурния въпрос-на колко сте и двамата?

CSKA_FOREVER
02-21-2012, 15:42
Аз съм на 14,той на 16!

Glamour92
02-21-2012, 15:59
Има и някаква вероятност да е от възрастта-в пубертета си е съвсем нормално човек да е невъздържан и на моменти по-избухлив.И все пак-седнете да поприказвате , той пък може да ги приема тези кавги като нещо нормално,има темпераменти и хора всякакви...
Ако тази връзка и след време те натоварва психически и е по-скоро източник на стрес и напрежение за теб,знаеш какво значи това-както ти каза-че може би не сте един за друг или сте се срещнали в неподходящ момент от живота си.

xoxi
02-21-2012, 16:09
Значи караниците ви са ежедневни и ти си тази, която прощава и прави компромиси?
Според мен такава връзка няма бъдеще.
Дребни спречквания от време на време са нормални. Но всеки ден да се карате за нещо не ми звучи никак добре.
А и връзка, в която не се правят компромиси и от двете страни, няма как да просъществува.
Или поговорете без да се карате и вижте къде ви е проблема или директно късайте, за да не си тровите нервите допълнително.

mOBSCENE
02-21-2012, 16:17
Просто сядаш и говориш с него, че това ти тежи и че нещо не е наред.Близко е до акъла.Щом го обичаш дай всичко от себе си и оправи нещата заедно с неговата помощ, разбира се.Ако и той те обича ще те разбере и това ще отмине.Всички ние имаме такива моменти..ако се отказвахме какво ли щеше да бъде? ;)