PDA

View Full Version : след боядисване...



LipSy
02-21-2012, 18:03
Здравейте! Боядисах си косата черна, обаче нещо...не ми харесва много много. Искам да ви попитам сега ако се боядисам пак в кестеняво боята дали ще хване??

ПС.: За последно се боядисах събота.

Благодаря! :)

dream1707
02-21-2012, 18:13
Върху черно, едва ли ... ако искаш иди при фризьор, мисля, че ще ти се наложи да я изсветлиш преди да боядисаш по-светло

marin4itu
02-22-2012, 08:42
Изчакай малко да се отмие боята.

BrokenInnocence
02-22-2012, 13:05
Определено няма да хване, черното се маха трудно. Или чакай да се махне от само себе си, което ще отнеме доста време, или иди при фризьор да те изсветли, което ще ти изтощи косата.

oTPoBHa
02-23-2012, 21:15
Какъв ти е естествения цвят на косата и върху него ли си нанесла боята? Ако не, върху какъв цвят си нанесла боята?
Това е от значение, защото например моят естествен цвят е тъмнокестеняв, изсветлявах го до тъмно рус, след което върху този тъмнорус цвят нанесох отново тъмнокестенява боя, която обаче се отмива ужасно бързо, защото основата ми е светла.
Ако имаш тъмнокестенява коса и си боядиала черно отгоре според мен трудничко ще се махне. Ако ти е светла основата, вероятността да избледнее бързо е доста голяма. Също е от значение с професионална боя ли си се боядисвала или с обикновена. Обикновените падат много бързо. Мий я по-често и изплаквай шампоана с по-топла вода, за да се отмие боята по-бързо. Накрая изплаквай обаче маската със студена, че косата много хубаво лъщи от студената вода.
Айцц, много голям коментар изписах. :D