PDA

View Full Version : Как да покажа чувствата си?



striker697
02-21-2012, 19:53
Засичаме се случайно на всеки няколко седмици и всеки път след като се засечем, като че ли се сближаваме малко повече, каня я да излизаме на кафе и т.н , но всеки път едно и също.. никога нищо не става. Не казвам, че не си прекарвам(поне аз) добре, но просто някак си не е достатъчно. Вече съм на сто процента сигурен какво изпитвам към нея, а не мога да намеря правилният начин да го покажа. След няколко излизания честно казано малко ми писна да си давам толкова много зор за нищо и от известно време не съм я канил където и да било(пък и тя няма много време). И въпреки, че до сега почти винаги съм познавал едва ли не на първата секунда дали едно момиче ме харесва или не с нея е различно. Може би съм прекалено параноичен и не забелязвам интересът й или пък точно обратното, не знам. Макар и да се държи малко студено по телефона и интернет, на живо си прекарваме чудесно. Някак си имам чувството, че не е безразлична към мен, което ме учудва, защото по принцип съм по-скоро песимистично настроен към всичко, за което не съм сигурен. И все пак това неутрално държание от нейна страна ме побърква. Дори не съм сигурен дали е свободна. Всъщност по последни данни си няма гадже, но се "занимава" с някакъв/някакви, но не мога да бъда сигурен. Вече не издържам... Просто следващият път като я видя да я целуна ли, да продължавам с късите намеци, да излезем отново, направо да си й го кажа с думи(което до сега не съм го правил никога и на сто процента ще оплескам нещата)? Дайте съвет, моля..

Glamour92
02-21-2012, 20:54
Просто следващият път като я видя да я целуна ли, да продължавам с късите намеци, да излезем отново, направо да си й го кажа с думи(което до сега не съм го правил никога и на сто процента ще оплескам нещата)? Дайте съвет, моля..
небеса,не..! не и се нахвърляй за целувка,ако сте в неопределени отношения.Съвет е ясно какъв ще ти дадем-да излезете и да поговорите на 4 очи-друг начин,и на теория, и на практика просто няма
Намеците очевидно няма да са достатъчни,излияния в стил "не мога да съществувам без теб" пък са излишни и даже стряскащи,така че само едно нещо ти остава-съвсем дискретно,докато сте на разходка/кафе/играете мач или каквато и там съвместна дейност извършвате, да насочиш разговора в удобната посока.Това е.Поне по този начин ще си наясно как ще тръгнат нещата занапред между вас

Chacho
02-21-2012, 21:00
Дръпни се и виж дали ще пристъпи към теб. И не се случва нищо повече, щото не сте си създали момента. Физически контакт някакъв имате ли? Можеш ли да я хванеш за ръката по улицата без да й се стори неудачно?

striker697
02-21-2012, 21:20
Имало е периоди, когато не сме чували дума един от друг по един-два месеца докато случайно не се засечем и през това време най-много да разпитваме някакви общи познати какво се случва с другия и толкова.. Физически контакт имаме колкото да се гушнем за здрасти и чао. Някак си колкото и да ми се е искало все не съм уцелвал момента или не ми е стискало да направя нещо повече, като да я хвана за ръката примерно.

Chacho
02-21-2012, 21:35
Ако се притесняваш да си сложиш ръката на кръста й, как очакваш да си бутнеш в определен момент езика в устата й? (да не говорим за друго място)

Glamour92
02-21-2012, 22:13
най-много момичето да си издейства ограничителна заповед да не я доближава на по-малко от 50 метра минимум xDD
Авторе,а доколко са ви откровени и дълбоки разговорите? Не по телефона,наживо

striker697
02-26-2012, 20:26
Нямах в предвид буквално да й се нахвърля в момента в който я видя ами просто да изчакам по-"забил" момент като сме на саме и да го направя(както и винаги са ставали нещата при мен). Но проблема е, че като съм с нея колкото и "мило и сладко" да върви всичко, колкото и да сме близо един до друг и т.н някак си нещо в мен ми казва "не е момента" и ме спира. Буквално ме е страх да предприема каквото и да било. За първи път ми се случва.. Това е и причината до сега да не съм си слагал току-така ръката си на кръста й. Разговорите са доста добре, дълбочина има някаква, но не са нищо кой знае какво. Както казах виждаме се рядко и за кратко, така че в общи линии темата е кой какво правил през последната седмица, etc..