PDA

View Full Version : Как да постъпя ?



EtU
02-22-2012, 14:28
Здравейте, ще бъда кратък.
Много харесвам едно момиче. Кофти е, че сме в един клас, но това не ме спира. По принцип сме в една компания. Аз я попитах "искаш ли някой път да излезнем?" и тя ми отвърна "ще видим... ;дд". Тълкувам го като 'да' ? Щяхме още тази вечер да излезнем, но тя не можеше и каза, че ще видим кога и ще излезнем. Пише си с мене. В училище ни се засичат погледите и т.н. Не съм сигурен дали тя ме харесва, защото е много притеснителна. Таа, вчера я попитах дали иска да излезнеме, но тя отвърна, че не иска, защото й било лошо. Не знам дали е разбрала, че искам да излезнем само аз и тя - среща ? Мисля, че достатъчно ясно съм се изразил, щом сме компания и почти всеки ден сме компанията навън. Не знам да ме разкара ли се опитва или ? Може и наистина да й е било лошо. Не знам вече дали да говоря с нея или да изчакам да ми каже да излезнем, но минаха няколко дни вече... ? Смятам да говоря с нея, да я питам как е разбрала въпроса ми и така ? Правилно ли е ? Как да постъпя?
п.п. на 15 съм, тя на 14, скоро 15.

Enchanting
02-22-2012, 14:57
ми изчакай малко, както казваш може наистина да й е било лошо.
Щом е казала 'ще видим... ;дд' значи ще излезе с теб. Може би е от по- срамежливите.

paradosou
02-22-2012, 15:07
Пробвай още 1-2 пъти и ако пак има същия резултат нещата са ясни.

Glamour92
02-22-2012, 15:30
По-скоро не и се занимава...Ако е твърде деликатна,за да те отреже директно,ще си протака така до безкрай.По тоя начин не гори мостовете между вас и си оставя някаква вратичка за в бъдеще да започнете нещо,но сега едва ли и е до това .
Или не ти дава категоричен отговор,тъй като не иска да си разваляте отношенията след един такъв отказ-все пак сте в една компания и ще и е кофти като ти гледа стъжнената физиономия след това.
И все пак остава и мааалката вероятност тя просто да се притеснява да започне връзка...Тя всъщност има ли някакъв опит с тези неща?

EtU
02-22-2012, 18:14
Всъщност не съм сигурен. Мисля, че няма. Поне не съм разбирал да има.