PDA

View Full Version : Но ми каза, че...



ShtrudeL
02-22-2012, 16:57
http://www.youtube.com/watch?v=E1oKgvOyjcw

Замина мойто момиче,
замина далече от мен.
Но ми каза че ме обича,
и че може би някой ден...

<3

Wax
02-22-2012, 18:02
Ще те ебе?

ShtrudeL
02-22-2012, 19:21
Да.

бтв тази радва ли ви?

http://data.whicdn.com/images/23556793/1968056_FEB21LB7_large.jpg

bootyboy
02-22-2012, 19:23
има тънки крака като твоите

yakuza_
02-22-2012, 19:25
нищо особенно

Wax
02-22-2012, 19:32
нищо особенно

fully agree

Concussion
02-22-2012, 19:36
нищо особенно

+1 ... готина, спретната, ама с нищо не ме привлича, не намирам нищо еротично в нея.

PainMonopoly
02-22-2012, 19:40
нищо особенно

Аре и аз да цитирам спелинг фейла. :D

yakuza_
02-22-2012, 19:41
е с едно н :Д

PainMonopoly
02-22-2012, 19:41
Всъщност ми харесва обаче. :Д

ShtrudeL
02-22-2012, 19:43
бе кви мъже сте вие бе?! :О

ShtrudeL
02-22-2012, 19:45
има тънки крака като твоите

мц
нейните са по тънки, таза й е тесен и е висока
пф
комплексирах се ;о <3

Wax
02-22-2012, 19:45
Аве бихме я ебали ако тва питаш, ама има кво да се желае.

БожиятАгнец
02-22-2012, 20:17
От чисто биологична гледна точка е гадна - с тия клечки за крака и таз, колкото пръстенче не мо'е да ражда много и здрави деца. Аз мога да родя много деца и то лесно, идеална съм поне за това. :lol: И това има влияние, подсъзнателно привлича мъжете, защото им е в природата да си търсят женска, която да може да продължи рода, ако тя имаше по-широк таз, по-здрави крака или гърди (с които да покаже, че може да нахрани бъдещите си деца) щяха всички мъжки да я харесат (поне малко). 8-)
Истинктът си е инстинкт.
Иначе - чисто по женски - не ми харесва. Облича се ужасно, нищо не се връзва с нищо, освен шапката с панталона.
Тяло разбрахме, че няма. 8-) В лице не е зле, но е много невзрачна, няма нищо специално в нея. Няма и излъчване.Пък и прилича на Дженифър Анистън, това е кофти. 8-)
Иначе косата й е страхотна....

PainMonopoly
02-22-2012, 20:23
Има хубава глава, доколкото може да се види. :Д

bootyboy
02-22-2012, 20:23
ти няма ли да престанеш да пишеш толкова дълги постове на кой му се чете

PainMonopoly
02-22-2012, 20:26
Аз ги чета :Д

Concussion
02-22-2012, 21:05
И аз ги чета. :D

Ewok
02-23-2012, 09:57
Да се включа и аз съм четящите.
Иначе тази не ми харесва. Единственият и плюс е, че краката и са слаби.
Иначе торсът е прекалено къс, в лице не ми харесва, а косата и е смотана.
И се е облякла кофти.

БожиятАгнец
02-23-2012, 14:11
ти няма ли да престанеш да пишеш толкова дълги постове на кой му се чете

Баааа, ако постовете на щрудела са дълги моите значи са километрични. :lol:
Това ли са ви критериите за дълги постове - като на щрудел, по две изречения? :lol:

awerw
02-23-2012, 14:31
тая прилича на луда

Concussion
02-23-2012, 16:40
Баааа, ако постовете на щрудела са дълги моите значи са километрични. :lol:
Това ли са ви критериите за дълги постове - като на щрудел, по две изречения? :lol:

Пфф, аз си мислех че говорим за твоите постове. :lol: Твоите ги чета.

PainMonopoly
02-23-2012, 18:37
Да, за на ламба постовете говорим. :Д



Това ли са ви критериите за дълги постове - като на щрудел, по две изречения? :lol:Може да са по-кратки, но са значително по-тегави за четене. :D

Concussion
02-23-2012, 18:58
Да, за на ламба постовете говорим. :Д
"Това ли са ви критериите за дълги постове - като на щрудел, по две изречения? :lol: "
Може да са по-кратки, но са значително по-тегави за четене. :D

Оо, да, определено предпочитам да чета нейните постове, макар и дългички, лиготиите ги пропускам!!!

БожиятАгнец
02-24-2012, 08:58
Ибааахти! Не знам дали е нормално, но донякъде ме накарахте да се почувствам много добре. Явно имам много успешен виртуален живот, да се еба.Толкова прекрасни хора да ме четат...Ебаси якото! 8-)
Иначе...Честно казано, като си чета старите постове си се възхищавам, много богато въображение съм имала и много готино съм писала. Сега не знам дали, защото минаха няколко годинки или защото изпростях много, не се харесвам чак толкова, поне що се отнася до писането във форума - изглеждам, като нещо подобно на пиян ретард с психични заболявания, който е от село (особено, когато троля - каква изненадааа!) ... Забравих си геаниалната мисъл, но въпросът е че е важно да ви благодаря, че сте толкова прекрасни и мили. 8-)

А днес интернетът ми реши за разнообразие да е бавен, така че ще пиша в тази тема...
Значи, днес се събудих до Исус! Исус, копелета! Едно към едно са! Всъщност имах подобен мерак от известно време. И всъщност се събудих до две момчета приличащи на Исус. Разбира се нищо интересно не е ставало между нас тримата. 8-)
И някво момиче, дето дядо му е бил Хитлер и го е тровило. 8-)
Ебахти готината вечер беше...
Смисъл...Беше хубаво. Не беше невероятно, но беше хубаво.
Ако се бях напила, като хората щеше да е невероятно (защо ли!? 8-) ), но почна да ми става едно такова мързеливо, а не ми се спеше, пък и трябваше да съм активна (не в онзи смисъл, хе-хе), така че просто реших да спра да пия.
Не беше зле..Очаквах да е странно, така и беше, но на моменти беше прекалено странно, а в други прекалено нормално.
И щях да си забравя чорапите.. Това е странно и нормално едновременно. 8-)
Все още не съм сигурна дали ми хареса всъщност...
Все още не съм сигурна дали искам да повторя... 8-)
Ба, времето ще покаже.

"Всеки втори не харесва името си"? Всъщност, ако се казвах Всеки Втори и аз нямаше да си го харесвам.

"Кристина Хендрикс не е била красавица в..." Нека позная! Пети клас? Първи клас? Осми клас?Преди N-тата операция?

"Бийбър и Гомес......"
http://media.tumblr.com/tumblr_lzu2zzauL71qbnggp.jpg

Та, прибрах се преди малко... И ще излизам след още толкова.8-) (Т'ва ви го казвам, за да завиждате за изпълнения ми със социални приключения живот, какъвто вие никога няма да имате, защото сте пъпчиви и мазни асоциали. :lol: )
Но нямаше как да не ви посетя, защото много ви убишкъм!

БожиятАгнец
02-24-2012, 14:01
Така и така бях почнала да пиша тук...Ще довърша. 8-)
Някой помни ли тази песен http://www.youtube.com/watch?v=XQzKsmxgrQE ?
Много беше/е хубава. 8-)
Искам да спя..Спала съм само четири часа. Умирам си за сън. 8-)
Но не ми се ще да пропилявам времето си по този начин.
Но ще е толкова сладко... Но мога да издържа още много!
Ех, какви трудни решения трябва да взимам. :lol:


Между другото официално съм изключена от училище.
Не е ли прекрасно?
Нямам образование! Ураааааа!
Не, бе...Ще се опитам да оправя нещата, но в момента не се водя ученичка, което е яко. 8-)
Един вид завърших. Но тъй като съм гениална завърших по-рано. 8-)
"По-рано", като клас, не толкова като години. 8-)
Но не ми се занимава...Мога да работя в МакДоналтс със или без диплома. Не, че искам да или работя там - напротив. Просто, ако погледнем обективно и реалистично шансовете ми без връзки, контакти, пари или лапане на пишки/лизане на ануси с днешната икономика да си намеря работа със средно са същите, като тези да си намеря и без средно.
Имам познати с по три висши, дето не могат да си намерят работа, аз с едно средно ли ще мога? Ха!
Хората, дето им е в кръвта да успяват, успяват със или без образование.
Но се сещам една богата пикла ми беше писала, че има голями проблеми. Още тогава ми стана смешно, но сега си давам сметка, че сериозно е мислила така.
И се сещам за богаташчетата в моето училище - правят си каквото искат, но естествено, като правят дарения на даскалото, а даскалката прибира парите от държавният бюджет си завършват. Даже със шестици.
Но тия хора имат големи проблеми.
А на ловсик й е студено на 20 градуса - к'во говоря и аз тук за някви глупости, при все, че и другите имат проблеми?
И то големи!
Е, споко, бе, нема да се пуашите - разсъждавам си, колкото да не заспя. 8-)
Ебала съм ги и даскалото и парите.

Сега сериозно искам да си лягам, а после ще ви обясня какво имах предвид. 8-)

Concussion
02-24-2012, 14:16
http://forum.rozali.com/images/smiles/pray.gif Сигурно е много интересно човек да те познава отблизо.

БожиятАгнец
02-24-2012, 18:24
http://forum.rozali.com/images/smiles/pray.gif Сигурно е много интересно човек да те познава отблизо.

Мнеее, глупости! 8-)
Даже напротив - определям се, като социално неадекватна и съм доста скучна. Което ми напомня за едно момиче от училище, по-малка от мен, да е осми-девети клас, малко под рамото ми е - сиреч метър и шесдесет да е. Абе, момиченценценценце - детенце.
Та, ми разправя как ходила на някакъв купон и там някакво друго момиче я обидила. И нашата девойка ми обяснява как хванала "гадната курва" и я метнала през прозореца от N-ти етаж, после, 'щото имала коса до кръста хванала една ножица и й я отрязала, а после пък взела един самобръснач (забележете!) и й обръснала главата - така на сухо, след което нямало как да не пропусне да й хване лякътя и да го чукне в няква стъклена маса и твърди, че на девойката ръката се обърнала. И там после й взела телефона, който била хвърлила там от два пъти по N етаж, но го залепила и го продала. И после дошла линейката (е така от нищото) и тя я хванала и я метнала пак през прозореца и оцелила точно линейката и те си я прибрали. После скачала върху нея и етц. красиви и адекватни неща. И през цялото време не се отбранявала, а само я псувала. И 'жертвата' била минала цял Люлин, Надежда, Фондови жилища и т.н. и т.н. И девойчето (нашето) (тук се пригответе да завиждате и да се изненадате) познавало ЕДИН СКИНАР!!!! Ха-хах-а-ха! Ох.... :lol:
Така че лично аз съм доста назад и съм доста безинтересна. Дори децата са по-вървежни от мен, бе! :lol:

Иначе, ако в това ти изказване има намек или принципно имаш интерес, знаеш какво да направиш. 8-)
Имам си ЛС (щото съм гъзар), не липсва и желание от моя страна.

Иначе...Пак спах странно.
Мисля на сън, бе! По цял ден не мога да мисля и съм забила, като ретард, но като легна да спя почвам да мисля!
И не е осъзнато сънуване, в главата ми просто има картина на обстановката около мен и виждайки това почвам да...Мисля. Но не адекватно, даже напротив. И е много дразнещо.
Ето сега например час и нещо разсъждения как някакъв рандъм човек нямало да ме обича, ако имам синя коса. Намерих кога да се сетя... :lol:
Scumbag brain... 8-)
0888148138 - не знам чий номер е, но се сетих, че от него бях получавала много дебилни СМСи, така че се чувствайте свободни да му звъните. 8-)
Омномномном!Шоколадчета с вкус на Ефизол!
Трябва да си почистя "стаята"...Е, не, бе, споко! Аз съм момиче, как ще имам разхвърляна стая!? Аз си поддържам, бе! 'Щото съм момиче! :lol:
Онзи паяк, дето ме мързеше да го убивам... Мисля, че е станал по-голям. Някой ден може би ще стане толкова голям, че да си събере един куфар с най-необходимото и да отиде в Харвард (умен ми изглежда). Може би ще се занимава с компютри.
А, не, беее! Ще изчакам да стане толкова голям, че сам да почисти! Ха-ха-ха, преебах системата!

Я, кажете някаква анимация/сериал с който да убивам време понякога.
Изгледах Дъ Симпсънс, Фемили Гай, Футурама, Саут Парк, Къридж дъ кауърдли дог, Фостърс хоум фор имеджинери френдс, Двама мъже и половина, Порнстар пънишмент... И забих. Какво да правя сега с живота си? :lol:
Вие какво гледате? А какво сте гледали?

Concussion
02-24-2012, 18:44
:razz: :razz: :razz:
http://zamunda.net/details.php?id=167666&hit=1
http://zamunda.net/details.php?id=167668&hit=1
http://zamunda.net/details.php?id=167793&hit=1
-Това ми е любимият сериал, не знам дали си падаш по този вид хумор, аз лично съм се смяла със сълзи на него!

NightGuardian
02-24-2012, 18:49
ламба в леглото толкова ли говориш?

БожиятАгнец
02-24-2012, 18:50
Ммммм, малко са ме баннали завинаги от замунда, така че, ако можеш просто да кажеш за какво става на въпрос ще е по-практично. :lol:

БожиятАгнец
02-24-2012, 18:59
ламба в леглото толкова ли говориш?

Между другото с последното момченце, дето забих ('щото съм играч, сеш' с' 8-) ) е много забавно и ми говори някакви простотии и е доста...Специален,хе-хе. Пита ме веднъж нещо за някакви ноти - е така от нищото. :lol:
Иначе аз съм много тиха там, освен, ако не се правят някои по-хардкор неща. Но това лесно се оправя с ръчичка на/в устата ми. 8-)
Да говоря (освен подразбиращите се и очаквани мръстоии и какво искам) не ми хрумвало всъщност.
8-)

Concussion
02-24-2012, 19:01
The Worst Week of My Life - британски сериал с участието на Бен Милър, има три сезона. 8-) Много е смешен, непрестанно едни такива... безумни, комични и неловки ситуации. Не знам откъде другаде може да се изтегли, обаче. :(

БожиятАгнец
02-24-2012, 19:08
Мдааа, обожавам британски хумор. Ще си го изтегля, благодаря ти.
Иначе...К0р за замунда, http://thepiratebay.se фор дъ уин. 8-)

NaOH
02-24-2012, 19:17
И аз се записвам към индивидите, четящи романите на Агънцето 8-)

БожиятАгнец
02-24-2012, 19:27
И аз се записвам към индивидите, четящи романите на Агънцето 8-)

За което ти благодаря. Чувствам се поласкана. <333

PainMonopoly
02-24-2012, 19:32
0888148138


Някви скрити послания тука...

Concussion
02-24-2012, 19:33
Мдааа, обожавам британски хумор. Ще си го изтегля, благодаря ти.
Иначе...К0р за замунда, http://thepiratebay.se фор дъ уин. 8-)

A, и там го има. Супер! 8-)

ям_паркет
02-24-2012, 19:43
ЙЕССС най -накрая прочетох романите на Агънцето :lol:

БожиятАгнец
02-24-2012, 20:21
ЙЕССС най -накрая прочетох романите на Агънцето :lol:

А аз най-накрая ядох паркет! Йееес! 8-)

БожиятАгнец
02-24-2012, 20:26
Някви скрити послания тука...

Ахахахахахахахаха! Не го бях забелязвала това.
Самият факт, че завършваше на 148138 ми беше достатъчно странен и плащеш, но вече почвам да се представя как утре ще се събудя в нечие мазе, върху нарисувана свастика с някой доктор Менгеле уана би. 8-)
Ще е готино всъщност. :lol:

NightGuardian
02-24-2012, 21:13
Между другото с последното момченце, дето забих ('щото съм играч, сеш' с' 8-) ) е много забавно и ми говори някакви простотии и е доста...Специален,хе-хе. Пита ме веднъж нещо за някакви ноти - е така от нищото. :lol:
Иначе аз съм много тиха там, освен, ако не се правят някои по-хардкор неща. Но това лесно се оправя с ръчичка на/в устата ми. 8-)
Да говоря (освен подразбиращите се и очаквани мръстоии и какво искам) не ми хрумвало всъщност.
8-)

точно така трябва да е. Няма да говориш много :cool:

БожиятАгнец
02-24-2012, 21:57
точно така трябва да е. Няма да говориш много :cool:

Обещавам, че няма. :lol:

БожиятАгнец
02-26-2012, 12:56
Дееееба, как се преебах накрая.
Очаквах го, разбира се... Сега не съм сигурна дали ще се депресирам или ще тегля една майна на всичко и ще се стегна.
Абе, аз душевно и психически ще се стегна - до тук добре, обаче какво конкретно да направя, за да мога да....Да мога....Да...Продължа!?
Вчера беше наистина странно.
Сега все още не мога да го усетя... Не трябва и да позволявам да ме афектира.
Трябва силната ми страна да не даде на глупавата ми, наивина и лесно ранима страна да разбере.
И сега пиша много бързо, всякаш, така че Онази ми страна да не види. 8-)
Спя ужасно напоследък.... Легнах с в четири и нещо и станах преди малко. Защото не успях да се наспя.
И ме боли зъб. Станах няколко пъти, но все си лягах от болка.
И направих един много як номер... Като заспивах си представих, че пуша чадел и съответно се напушвам и болката минава. И действително се получи.
Сънувах много готин от материална гледна точка сън -че си намирам триста лева и карта с неограничен лимит. И според съновника (ХЕ-ХЕ-ХЕ!) това е на лошо.
Но, както си казахме с онзи човек вчера - материалното е временно, не е важно. С него само временно се запълват емоционални и душевни дупки.
Пияни брадясали чичковци, които говорят лъскателни мъдрости фор дъ уин. 8-)

И без никаква връзка...Слушам това. http://www.youtube.com/watch?v=4TV_128Fz2g
Не знам защо.
Много хубаво ми влиза.
А коментарите ме заведоха при това - http://www.youtube.com/watch?v=6QFwo57WKwg
И....И..Клипът е много як. 8-)

Ебаси...

БожиятАгнец
02-26-2012, 13:35
Пияният брадясал човек, дето иска да ме ебе каза да мисля за себе си и да просперирам (духовно, вътрешно)... До колко е важно духовното развитие, ако не присъства и материално такова?
Хмммм...
Обаче за какъв духовен просперитет можем да си говорим, ако съзнанието на индивида бъде заето от мисли за материалното и целите му бъдат повърхностни?
Животът е пълен с парадокси.
И дилеми.
И всичко е в главите ни.

awerw
02-26-2012, 13:36
ти немоеш ли да пишеш по кратко бе