PDA

View Full Version : Помощ!



titito096
02-22-2012, 18:15
Здравейте.. първо искам да кажа,че пускам тази тема тук защото мисля че бихте ми отговорили по бързо. Пирятеля ми е на 17 аз съм на 15 ... Да кажа че има огромен проблем с нервите... работата е много зле. Ядоса ли се изобщо не знае какво прави и т.н ПОследния път когато се скарахме ми направи такъв скандал и абе всикчо което стана беше нещо страшно още малко му оставаше и да ме удари ;х страшно много се изплаших, не съм го виждала такъв. Но аккто и да е оправихме се говорихме ... и дано повече не се повтаря ;х И така де разбрах че има проблем с сърцето .. той ми го каза ..обещал е на един негов приятел ( защото само той е знаел) че ще отиде да се прегледа но не го е направил. Но аз задължително ще го накарам да отидем двамата изобщо не ме интресува та въпроса ми е как подред стават нещата първо трябва ли да се отиде при личния лекар за направление и от там той ще ни каже кое как ... ? И това със сърцето може ли по някакъв начин да е свързано и с нервите ? .. Наистина съм много притеснена. .. Мерси на всички които го прочетоха.

Cold_Tearsss
02-22-2012, 18:21
Първо при Джи Пи-то. Предполагам, че има болки в гръдната област, но не е задължително да е от сърцето, затова първо при личния и той ще прецени какво трябва да прави.