PDA

View Full Version : Няма любов



Raekwoon
02-22-2012, 18:39
Тя не съществува, да знаете ;) И Дядо Коледа също ! :D

Cold_Tearsss
02-22-2012, 18:42
Когато някой ти влезе под кожата друга песен ще запееш.

Raekwoon
02-22-2012, 18:46
Защо смяташ, че не се е случвало вече?:)

Nestlee
02-22-2012, 18:48
Ми тогава? Щом ти се е случвало к'во говориш,че няма любов ? И сега не ми разтягай локуми, защото и да дадеш оправдание на това ти пак вярваш в любовта щом правиш тема.

Cold_Tearsss
02-22-2012, 18:53
Не си прави грешни изводи. :D Обикновено подобни помисли идват след раздяла или при трезво мислещите хора, но след употребата на "стимуланти" мнението им се променя коренно. :D

LeprikonA
02-22-2012, 18:54
добре че си ти да ми кажеш.

Cold_Tearsss
02-22-2012, 18:54
Ми тогава? Щом ти се е случвало к'во говориш,че няма любов ? И сега не ми разтягай локуми, защото и да дадеш оправдание на това ти пак вярваш в любовта щом правиш тема.

Човекът вярва в секса, а не в любовта.

Glamour92
02-22-2012, 18:55
Както си решиш,така и ще бъде...
Пък и идея си нямам каква точно любов имаш предвид-има любов към живота,любов към бирата,любов към приключенията и .тн
Не се правя на ретард,предполагам,че имаш предвид влечението между мъж и жена/момче и момиче,което след време прераства в специфично чувство,което хората наричат "любов" и включва най-различни симптоми...Е,искам да ти кажа,че такова нещо всъщност съществува-няма как толкова народ масово да се самозаблуждава.Друг е въпросът,че голяма част от тях имат нереалистични представи я за партньора,я за връзката...Когато се наложи да се приземят,започват да опяват как "нямало любов"...Не е така-има я,действителна си е-просто не е такава,каквато я виждаш по филмите,в "Здрач",по приказките,не всичко винаги е розово,не винаги половинката е принц/принцеса с бели одежди-той/тя си е нормален човек,като теб,със всичките му там бъгове и достойнства.Връзката не винаги ще тече по мед и масло-тя изисква понякога усилия,иска взаимни компромиси,иска зрели решения и комуникация...
Да знаеш-любовта си я има,със сигурност не във вида,в който ти си я обрисуваш,но я има...
За Дядо Коледа не знам :D Ако си кръстя сина Коледа и след време той си има внуци,ще съществува и той

musicinmyveins
02-22-2012, 18:56
Да точно така.Се 1 си търсиш опровержение...Това,че си наранен,прецакан или са ти извъртяли някой номер не значи,че не съществува.И преди да ми кажеш,че не разбирам и не съм видял това,което ти и затова си го мисля - Вчера ме разочароваха както никога досега...Нямам думи за въпросната.И въпреки това твърдя,че любов има.Някой се подиграват с думичките и ги ползват за красота в изречението,други пък не говорят,а действат.И така приятелю/ко недей да говориш глупости заради някое разочарование.

Glamour92
02-22-2012, 19:08
...именно
А разочарованията идват именно,заради навика да ни промиват мозъците с какви ли не идеалистични представи за любовта.Тя не само дава,тя и изисква.И е нужна доза реализъм и познаване на партньора,както и такт и толерантност.Доста обширна тема е това.
Авторе,приеми нещата философски-премисли ги,извлечи си нужните изводи и продължавай напред.Нещо повече-дори се зарадвай на придобития опит-той е нещо много ценно.И без да се мусиш,че светът бил лишен от любов-това са крайни и обобщени изказвания,от които никаква полза няма да имаш.

Raekwoon
02-22-2012, 19:42
Хаха вие доста сериозно взехте темата :D Пуснах я главно заради шегата... така ми дойде, когато видях раздел "Любов". В интерес на истината любов има, но според мен не съществува тази "перфектна, идеална" любов, каквато ни я представят масово. Именно заради това хората се разочароват много, защото са очаквали много повече.. :)

balu4ka
02-22-2012, 20:03
Както знаеш ,перфектни и идеални неща няма.Не можеш да очакваш и любовта да бъде такава.Човек,трябва да не очаква нищо,защото после може да съжалява.(;