PDA

View Full Version : Въпросчее ..



MissVampire
02-22-2012, 19:28
Ще се радвам на всеки съвет, така че, мерси предварителноо ..
Има едно момче, с което се запознах в училището на бившето ми гадже. Много го харесвам, той мен също и наскоро подновихме контакт и той ми призна, че изпитва чувства към мен, но нищо не може да се получи, защото съм бивша на един от най-добрите му приятели. Как да постъпя, за да му докажа, че имам чувства към него и не ме интересува чуждото мнение и според вас има ли вариант да бъдем заедно без той да загуби приятелството на другото момче ? Изобщо каквото ви хрумне много ще се радвам да го чуя ..

Cold_Tearsss
02-22-2012, 19:32
The bro code - не позволява. :D Ако не са големи bro-та да не ви пука.

nIkEnCeTy_bE
02-22-2012, 19:35
Какво като си бивша, не можеш да го пипнеш с пръст ли? Ако другото момче е разбрано, няма да направи проблем. Пък и вече не ходиш с него, каквото било, било, минало е вече. С който искаш с него ще бъдеш. Дай сега като имаш чувства да ги подтискаш, заради братската любов...

s_E_x_Y_y_Y
02-22-2012, 20:15
Еми в крайна сметка вече сте бивши той не би трябвало да предявява каквито и да било претенции към теб или бъдещите ти връзки, а и любовта не пита .... не можеш да спреш гората да се разлиства... бившия ти със сигурност ще му е кофти ама в крайна сметка света не се свършва с раздялата ви, нормално е да си намериш друг сега това, че послучайност е негов добър приятел е съвсем друг въпрос.Като цяло щом и двамата имате чувства обсъдете това как и кога ще поднесете иформацията на бившия ти ии да не ви пука много много.

ccdesigns
02-22-2012, 20:18
Мен лично не би ме интересувало, ако беше моя бивша и той мой добър приятел. Между нас е свършено, кво общо имам вече на тая тема? Но пък има и секви хора нали, може тоя твоя бившия да ревне за нещо...

Mirenа
02-22-2012, 20:54
Не бива да се отказваш от едно момче заради бифшия! ;)

Chacho
02-22-2012, 20:56
Ако бях на мястото с момчето, щях да говоря с бившия ти и, ако той е ок, щях да действам.

limonade
02-29-2012, 18:05
Минало, не минало има нещо наречено мъжки кодекс, по който "новият" няма право да се занимава с тебе.Но все пак зависи какви са момчетата и колко са близки.Най-добре ще е те да поговорят помежду си.

mOBSCENE
02-29-2012, 18:09
Ако бях на мястото с момчето, щях да говоря с бившия ти и, ако той е ок, щях да действам.

+
десет букви

anonymous708973
02-29-2012, 18:26
Ако бях на мястото с момчето, щях да говоря с бившия ти и, ако той е ок, щях да действам.

И като говори, какво? Бившият никога няма да каже, че е против.
Ясно е, че няма да излизате тримата и да се забавлявате, ама действай.

Chacho
02-29-2012, 19:31
И като говори, какво? Бившият никога няма да каже, че е против.
Ясно е, че няма да излизате тримата и да се забавлявате, ама действай.

Защо да не е против? Ако ме пита близък приятел, ще съм искрен с него.

psychopath
02-29-2012, 21:20
Мен не ме кефи идеята приятелите ми да се занимават с бившите ми, няма да ги спра (защото нямам и това право)...