PDA

View Full Version : Дали ме харесва ?



Mirenа
02-22-2012, 20:42
Така при мен ситуацията е по-сложна!Аз съм на 14 а той на 15.Той когато дойде първият ден в моето училище и в моят клас на мен не ми допадна даже ми беше антипатичен,но след като се запознахме се оказа,че е много добър и впечатленията ми бяха мноого добри!След това едно мнооогооо досадно момиче от нашия клас започна да го преследва и тормози и да му казва постоянно,че го обича и аз му помогнах един вид да се оттърве от нея и така започна всичко!От началото той ме смяташе само за приятелка,а аз АДСКИ много го харесвам и постоянно му писах в скайп,но после реших да спра за да вида дали той ще ме потърси!След около 5 дена той ми писа и така в продължение на 2 седмици и винаги започва с "как си или нещо ново".Излизали сме на боулинг,кино и т.н но само с общи приятели и много рядко и много кратко оставаме сами.Понякога обаче усещам,че той ме използва с каквото може и аз му се разсърдих и той дойде до вкъщи за да ми се извини,а той живее в другия край на града и това много ми хареса!Един ден като си писахме едва ли не той ми предложи,а на следващия той започна да се заяжда един вид и това се повтаря много често и се обърквам!Един път когато бяхме останали сами навън той тъкмо щеше да ми казва нещо важно ии ... Телефонът му звънна и трябваше да се прибира.Другият път беше в училище пак бяхме останали сами и той отново се опита да ми каже нещо и пак ни прекъснаха и това се е случвало около 5 пъти!Аз имам долу-горе смелостта да му намекна,че го харесвам,но мноого ме е страх от отговорът му!Ако му намекна,че го харесвам,а той мен не ме харесва ще разваля приятелството ни,а аз не искам това,но въпреки всичко не искам аз да му предложа!Помогнете ми моля ви ;) Според вас харесва ли ме и какво да правя и как да му намекна,че го харесвам без това да съсипе приятелството ни ?! Мерси предварително :)

Lucho
02-22-2012, 21:17
ПЪРВО: Вие сте от един клас (поне доколкото разбрах, ако не е така - поправи ме);
ВТОРО и основно: Твърдиш, че си му приятелка. Пробвала си се много пъти да му кажеш - без успех. Без извинение и без сарказъм казвам, че това е много хубава ситуация - защото не може винаги момчетата да са в ролята на "мъжката кифла", която я отсвирват, щом признае чувствата си. Крайно време беше да срещнем и история, в която всичко си е на мястото.
__________________________________________________ ______

ГЕНЕРАЛЕН ИЗВОД: Нищо няма да излезе между вас. Вие сте приятели - останете си такива. Още повече, че сте от един клас. Утре (ОК де, след месец-два, да не бъда твърде песимистичен) като се разделите, няма да може да се гледате. А ще трябва, поне до 12 клас. Стойте си приятели и не си разваляйте отношенията. Че не ми се чете нова тема след месец-два в която пък ще питаш как да се държите нормално, като сте от един клас, а преди това сте били гаджета.

Mirenа
02-22-2012, 21:24
Да от един клас сме и той се е пробвал да ми намекне,но все нещо се случва иии ......

viki7
02-22-2012, 22:29
ami az naprimer sam kolkoto teb i s edin koito mi be6e priqtel samo i se zaka4a6e i s drygi momi4eta i se darje6e kam men yj kakto kam drygite Taka az go izvikah da doide s men do edin magazin za zakyska za da moga da govorq s nego i kazvam : - Edno mom4e me haresva ama az nego ne 4ak tolkova vapreki 4e e mnogo hybav i mil no problema e 4e naprimer teb ( obra6ta6 se kam mom4eto koeto haresva6 ) te haresvam pove4e ot nego . I go popitai za savet kak da kaje6 na tozi koito yj te haresva 4e ti ne proqvqva6 interes . Ne si misli 4e e mnogo drazko toi ne me haresva6e mnogo , bqhme priqteli i se savetvvahme i spodelqhme i prosto my kazah 4e go haresvam pove4e ot drygiq -kakvo tolkova a sega toi mnogo me haresva i samo idva prii men i ve4e sajalqvam 4e tragnahme ama ... trqbva da tarpq .Pojelavam ti yspeh ;)

Cold_Tearsss
02-22-2012, 22:33
Душице, хайде го напиши на кирилица, че никой няма да го чете това.

ccdesigns
02-22-2012, 22:35
аха, страх те е да му кажеш, че го харесваш. а кво иначе? ще стоиш тука и ше пишеш по форуми. нищо не губиш - предлагай там, па дано има френдзона и за тебе

Enchanting
02-23-2012, 10:34
Щом се е опитал да ти намекне нещо, се опитай да създадеш ситуация, в която да ти каже това което иска...

Mirenа
02-23-2012, 12:21
Мерси за съветите,но въпросът е че не съм сигурна дали той наистина ме харесва и това,че ако му кажа,че го харесвам той може да си помисли,че вече не можем да бъдем приятели и ще ме отбягва

ccdesigns
02-23-2012, 13:38
да ти имам проблемите...

Mirenа
02-23-2012, 13:45
Никой не знае,че го харесвам!Просто искам да разбера дали той ме харесва и как да му кажа,че го харесвам без да го отблъсна един вид,защото той може да не ме харесва ;)

hrisito0o
03-08-2012, 17:13
Може да кажеш на някой негов приятел или приятелка.Например ако играете на истина или риск и ако те питат кого харесваш.Ако той е там и ти кажеш,нещата може да потръгнат.Въпреки,че знам че е много трудно така.Няколко пъти са ме питали и винаги съм казвала никого.И аз като теб се страхувам от реакцията му.Но за разлика от теб,всичките ми приятелки знаят.Или направо върви при него и му кажи че го харесваш.

viki_riki0
03-09-2012, 06:54
Накарай го по някакъв начин да те хареса и тогава му кажи че и ти го харесваш