PDA

View Full Version : Моля ви дайте ми съвет какво да правя!



Djeei Loo
02-23-2012, 07:32
Така ето го и моят проблем.Аз съм на 12 той е на 13.От едно даскало сме.От известно време (около 1 година :D ) много започнах да го харесвам.Като се разминаваме по коридорите той постоянно ме спъва и ме гледа.Между другото той и цялото даскало знае че го харесвам :D обаче не мога да го забравя, а трябва защото имам чувството че не ме харесва.Освен това скъсах с едно момче заради него :X Плс дайте съвет да го забравя ли или не и ако да как да го направя?? Мерси предварително.

Anorexiia
02-23-2012, 07:42
теми от сорта на "аз съм на 12 а той на 13 и сме лудо влюбени " има милиони нямаше нужда да пускаш поредната :)

ccdesigns
02-23-2012, 07:51
О боже, трябва да го забравиш, защото мислиш, че не те харесва. Иди го питай, кво губиш? Предложи му да тръгнете. Нищо не губиш, вие и сега не ходите. И това, че те спъва е признак, че поне малко те харесва. Повечето малки (и по-големи, но главно малки) деца спъват, бутат, закачат се на момичетата, щото не знаят как иначе да им привлекат вниманието, а ги харесват. И стига с тва "Гледа ме". И кво кат те гледа?

maicheto80
02-23-2012, 07:53
Ама така и така си я пуснала ще ти отговоря. Проблемът ти не е болка за умиране, а отговора на въпроса да го забравя ли...си е само твой и обикновено забравянето не става като кажеш ...Да, ще го забравя...ако го харесваш го харесваш, ако го забравяш го забравяваш...В крайна сметка винаги съществува риска да бъдеш отхвърлена...за съжаление няма как всички да те харесват!

scandalousLady
02-23-2012, 07:58
Щом толкова го харесваш защо първо не се запознаеш с него и не разбереш дали и той те харесва.. ? Ако не, просто го остави и не се измъчвай. Момчета има много, успех..

DisappointedDreamer
02-23-2012, 08:00
Чакай малко, на 12 си и вече си имала връзки? О.о какви са били тези "връзки"? Спъване и бутане по коридорите?

Абе, порастнете бе. Спъването според теб признак за харесване ли е? Твоите родители едно време са се спъвали и бутали на по 20 години, за да покажат, че се харесват ли?! В кой свят живеете?

ccdesigns
02-23-2012, 08:03
Казах, че малките деца често го правят, защото не знаят как да привлекат вниманието на момичето иначе |(

DisappointedDreamer
02-23-2012, 08:05
^Точно, че са малки и не знаят нищо не трябват да се занимават с неща, които не разбират.

ccdesigns
02-23-2012, 08:09
Бе мани ги там, нали се държат за ръчички, да са готЕни :д Иначе ше има "ох щоп съм самаааа ;( блааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааа ;( "

maicheto80
02-23-2012, 08:13
^Точно, че са малки и не знаят нищо не трябват да се занимават с неща, които не разбират.

Абсолютно съм съгласна ! Като те е страх от мечки не ходиш в гората...нали така беше!

ccdesigns
02-23-2012, 08:17
^Тва кво общо имаше? :D

maicheto80
02-23-2012, 08:17
кое поговорката ли?

ccdesigns
02-23-2012, 08:18
Еми да, страх я е от момчета и не трябва да има гаджета ли? :D

maicheto80
02-23-2012, 08:23
Ами като те е страх от нещо и не разбираш достатъчно просто си седиш на задните части и не се чудиш дали да го правиш или не, щото очевидно мацката я е страх... И още нещо самият факт, че се чуди значи, че не е сигурна....ако не си сигурен просто не правиш нещо. А пък тя че ще има гаджета на пук на целия си страх... ще има, то е ясно. Ама първо ще трябва да спре да си задава тъпи въпроси.

Djeei Loo
02-24-2012, 10:23
теми от сорта на "аз съм на 12 а той на 13 и сме лудо влюбени " има милиони нямаше нужда да пускаш поредната :)

да сигурно има ама нямах време да търся.

Djeei Loo
02-24-2012, 10:23
мерси на всички

bebzgirl
02-24-2012, 10:30
Запознайте се,говорете си.Ако не стане просто не се занимавай.
Какво и се репчите пък вие ? Все едно не сте били в тази възраст и не сте се закачали и вие с някой.
Момичето си е напълно нормално,като се има предвид за какво си мислят наборите и.

Chacho2
02-24-2012, 10:34
12 годишните са 6 клас, тъкмо са зациклили, нека са 'аресват.

ivzzi
02-24-2012, 10:58
Чакай малко, на 12 си и вече си имала връзки? О.о какви са били тези "връзки"? Спъване и бутане по коридорите?

Абе, порастнете бе. Спъването според теб признак за харесване ли е? Твоите родители едно време са се спъвали и бутали на по 20 години, за да покажат, че се харесват ли?! В кой свят живеете?
Абе по времето на нейните родители .. момчетата са пребивали момичетата за да покажат че ги харесват :) щот не са се сещали .. ИМА НАСЛЕДНИЦИ

Chacho2
02-24-2012, 11:05
Понеже съм на такава вълна днес.

Егото, което с времето се научаваш да потискаш, те подтиква да печелиш вниманието на другите чрез физическо насилие, т.е. да удариш някого. Логическата връзка е следната: колкото по-зрял, толкова по-малко подобни изцепки.