PDA

View Full Version : биология - 7 клас



tArIkAt
02-23-2012, 08:40
трябва ми целия материал по биология от 7ми клас, а нямам учебник, моля ви - спешно е :(

estelll
02-23-2012, 13:18
бактерии , цианобактерии ,гъби,растения,кормусни и талусни растения,покритосеменни, голосеменни,устройство на растителна клетка,тип камшичести, тип ресничести,тип кореноножки, отдел папратови, тип мешести, тип плоски червеи , тип кръгли червеи, тип прешленести червеи , тип членостоноги, клас насекоми, тип мекотели . ПИША ТИ ГИ ТАКА ЗАЩОТО МАТЕРИАЛЪТ Е СТРАШНО МНОГО , аз съм 7 клас и все още не съм учила всичко :) но това е целият материал можеш да потърсиш нещата в гугал :) а ако не пиши какво точно ти трябва :) ще следя темата и Успех :)

BloodyDreamer
02-23-2012, 18:36
1. Отиваш до библиотеката
2. Взимаш някой учебник по биология за 7 клас (може и да помолиш някой, който си го пази или е 7 клас в момента)
3. Четеш
Това е начина, просто материала е много и няма как да ти препишем учебника във форума. :) Не знам колко време имаш, пожелавам ти успех!

mariqanastasova
02-24-2012, 10:14
бактерии , цианобактерии ,гъби,растения,кормусни и талусни растения,покритосеменни, голосеменни,устройство на растителна клетка,тип камшичести, тип ресничести,тип кореноножки, отдел папратови, тип мешести, тип плоски червеи , тип кръгли червеи, тип прешленести червеи , тип членостоноги, клас насекоми, тип мекотели . ПИША ТИ ГИ ТАКА ЗАЩОТО МАТЕРИАЛЪТ Е СТРАШНО МНОГО , аз съм 7 клас и все още не съм учила всичко :) но това е целият материал можеш да потърсиш нещата в гугал :) а ако не пиши какво точно ти трябва :) ще следя темата и Успех :)
търси тези теми поотделно