PDA

View Full Version : Изпращене с Еконт Експрес



titinkaa
02-23-2012, 09:07
Здравейте.
Искам да ми обясните как става изпращането на пратки с Еконт Експрес.В техен офис ли трябва да ида и там да пратя или другаде?Плащам ли нещо,когато изпращам дадено нещо или доставката се поема от получателя?
Обяснете ми всичко,че аз не съм на ясно пък ми се налага да изпратя едни неща.

Valento
03-04-2012, 19:10
Изпращането става много лесно отиваш в някой за теб удобен офис на еконт,намираш къде се намира приемо,предавателния сектор,и си чакаш реда.Казваш че си за пращане на пратка,те те питат за адрес номер и име на получател,като има варянт получателя да си иска пратката на вратата или в удобен за него офис но за това трябва да се разберете когато ти дава адреса.Те ще те питат пратката чуплива ли е защото таксата за чупливи предмети е друга и т.н!За разходите също е както вие си си се разберете,лично аз когато пращам се разбирам с получателя той да покрие разходите...също когато и на мен ми пращат...и така това е цялата философия,след тази операция ти дават едно бяло листче (товарителница) с което трябва да си земеш парите!Това е когато някой купува нещо от теб!А ако пращаш просто колет като по пощата получателя или ти поемате разходите..пак е както си се разберете!