PDA

View Full Version : АКНЕ !



wowmannn
02-23-2012, 11:53
Здравейте. Казвам се Симо ... на 19 години съм и имам силно акне .. ако мога така да го нарека. Пробвал съм много лекарства , антибиотик пих , много различни мазила но нищо не помага ... или само временно помагат. Четох че чай от коприва помагал при акне .. исках да попитам дали става такав взет от дрогерия или трябва да се бере и да се прави някаква отвара ... защото не намерих инфо ... моля ако някои го е пробвал да ми каже ... или да каже савет за да преборя акнето ....

kalpazanka
02-24-2012, 06:30
Съветът ми е да изброиш какво си ползвал до момента, какво си пил и да кажеш какви пари би отделил за лечение.
Също ходиш ли на фитнес, зобиш ли и какво ползваш за ежедневна грижа.

InsertDumbNickHere
03-08-2012, 15:34
Видях темата и реших да не правя нова , а да напиша тук . Аз съм на 16 и имам силно акне. Тренирам плуване , правя упражнения за плуване ( нещо като фитнес , но без тежести ) . Не зобя. Мажа се с антибиотик - далацин Т.Мия лицето си с
Garnier 3v1 ?!

watergirlblue
03-08-2012, 15:59
леле хора махайте го този Гарниер!! добро е само в началото и то само при някои хора..Признавам че не знам какво е да имаш силно акне, но има едно Акне-аут, продава се в аптеките..и честно да кажа...ПРАВИ ЧУДЕСА! като ми излезе някоя пъпка мажа я с това вечерта, на сутринта я няма! единственото условие е да не чоплите и разранявате пъпките по време на употреба..успех и споделете доволни ли сте..:)

kitty02
03-10-2012, 18:41
http://www.lepten.bg/?gclid=CO_w5feK3a4CFYRa3wodPw9fXQ