PDA

View Full Version : Кецове ^^



blackcat82
02-23-2012, 13:39
Пролетта идва и е време за кецове ..та искам да ви попитам ,вие какви марки предпочитате. Досега съм си взимала главно Convers-ки и съм мн. доволна ,но реших тази година малко разнообразие. Надявам се да дадете някоя и друга идея. :)

sashunkaa
02-23-2012, 13:49
еми..не помня как се казваше марката ама е същата,на която са кецовете на Дивна(песента „ти не можеш да ме спреш„-вгледай се в клипа,когато дават в близък план кецките :))
Доволна съм от тези на nike и pull and bear :)

starburst
02-23-2012, 13:51
еми..не помня как се казваше марката ама е същата,на която са кецовете на Дивна(песента „ти не можеш да ме спреш„-вгледай се в клипа,когато дават в близък план кецките :))
Доволна съм от тези на nike и pull and bear :)
supra се казват

sashunkaa
02-23-2012, 13:57
Даа точно..много са готини ама и много скъпички :( Някой да знае къде се намира магазина им във Варна и от колко,до колко варирарат цените :)

blackcat82
02-23-2012, 13:59
Дам ,на supra са много хубави ,а ако някой ми каже и къде имат магазин ( София ) ,ще бъде супер. :)
supra се казват

БожиятАгнец
02-23-2012, 14:10
Ама вие какво разбирате под кецове? Гуменки тип Конверс или истински кецове такъв тип http://gradinka.bg/oferims/o/im_849_kecove.jpg (например)? Щото, като казваш, че пролетта идва и заради това е време за кецове явно визираш гуменетки...
За гуменетки ти препоръчвам Мат Стар, мани ги тия Конверс - абсолютно същото е, само дето надписът е различен.
За истинските кецове зависи колко парички имаш...Мат Стар и Мания са си божествени за цената, а от малко по-скъпичките лично аз съм най-доволна от Ванс, но много лиги съм точила по някои невероятни модели на Етнис, а като гледам издържат доста годинки..ДВС също бяха готини...Рип Кърл... Анимал и Глоб... Абе, разгледай магазините на тези марки и си вземи, каквото те грабва - не заради марката, а ако ще даваш повече пари нека да е в името на качеството, а не на гъзарията.

blackcat82
02-23-2012, 14:26
Мат Стар имат добри модели ,преди ги носех доста ,но след като започнах да тренирам волейбол ,се късаха на всеки 1-2 месеца.Не си взимам кецове за гъзарията ,а главно заради качеството.Convers-ките не са мръднали 2години и съм много доволна от марката. А за Etnies и Vans съм съгласна ,че са мн. добри марки.Знаеш ли къде имат магазини в София?
Ама вие какво разбирате под кецове? Гуменки тип Конверс или истински кецове такъв тип http://gradinka.bg/oferims/o/im_849_kecove.jpg (например)? Щото, като казваш, че пролетта идва и заради това е време за кецове явно визираш гуменетки...
За гуменетки ти препоръчвам Мат Стар, мани ги тия Конверс - абсолютно същото е, само дето надписът е различен.
За истинските кецове зависи колко парички имаш...Мат Стар и Мания са си божествени за цената, а от малко по-скъпичките лично аз съм най-доволна от Ванс, но много лиги съм точила по някои невероятни модели на Етнис, а като гледам издържат доста годинки..ДВС също бяха готини...Рип Кърл... Анимал и Глоб... Абе, разгледай магазините на тези марки и си вземи, каквото те грабва - не заради марката, а ако ще даваш повече пари нека да е в името на качеството, а не на гъзарията.

LordOfLight
02-23-2012, 14:45
Абе баш кецките са си гуменките! Или аз поне като бях малка така им викахме! Ако са гуменки зимай някви обикновени всичките са едни и същи! Въпреки че аз от моите на булдозер не съм доволна...накъсах ги бързо...верно, че за работа ги ползвах, но все пак!

БожиятАгнец
02-23-2012, 14:59
Мат Стар имат добри модели ,преди ги носех доста ,но след като започнах да тренирам волейбол ,се късаха на всеки 1-2 месеца.Не си взимам кецове за гъзарията ,а главно заради качеството.Convers-ките не са мръднали 2години и съм много доволна от марката. А за Etnies и Vans съм съгласна ,че са мн. добри марки.Знаеш ли къде имат магазини в София?

Да, Етнис има в онзи мол до НДК, дето не знам как се казва, но ако CCS ти говори нещо - там. На Гурко номер 72 има Бейк Пойнт там също продават Етнис. 8-)
Ванс...Магазини Инсомния мисля, че се казваха и мисля, че там имаха - единият е на Гурко отново, само, че 46ти номер, а другият на 6-ти септември, 18А се водеше. Понякога и в На тъмно има някой и друг готин модел. 8-)
А другото, което мога да предложа, защото не знам от къде си, така че има шанс и да ти е по-удобно...До Жолио Кюри (метростанцията) до магазин 'Верде', надолу по уличката до магазина с цигарите и алкохола има един магазин, по-малък, но има готини модели.
Знам...Много лошо обяснявам. 8-)

Иначе аз като тренирах волейбол нищо не ми ставаше на гуменетките и си държаха по година-две, не знам ти какво им правиш... 8-)

blackcat82
02-23-2012, 15:10
Мерси за информацията ,тия дни мисля да намина до CCS-а ,пък и да пообиколя някой и друг магазин.Дано само този път си намеря бързо ,че миналата година беше голям зор. :D
Да, Етнис има в онзи мол до НДК, дето не знам как се казва, но ако CCS ти говори нещо - там. На Гурко номер 72 има Бейк Пойнт там също продават Етнис. 8-)
Ванс...Магазини Инсомния мисля, че се казваха и мисля, че там имаха - единият е на Гурко отново, само, че 46ти номер, а другият на 6-ти септември, 18А се водеше. Понякога и в На тъмно има някой и друг готин модел. 8-)
А другото, което мога да предложа, защото не знам от къде си, така че има шанс и да ти е по-удобно...До Жолио Кюри (метростанцията) до магазин 'Верде', надолу по уличката до магазина с цигарите и алкохола има един магазин, по-малък, но има готини модели.
Знам...Много лошо обяснявам. 8-)

Иначе аз като тренирах волейбол нищо не ми ставаше на гуменетките и си държаха по година-две, не знам ти какво им правиш... 8-)

dirtyyy
02-23-2012, 15:59
За лятото определено ванс.

marble
02-23-2012, 18:11
Ванс, duh. Страшно удобни са, леки са. А тъкмо днес видях едни адидаски, които са нещо средно мужду ванс и lacoste и доста се замислих.
Иначе нося предимно DC, а сега си чакам едни TOMS. Не са кецове или гуменки, но за късна пролет и лято са страхотнининини.. И са много сладички. <3
А относно това от къде да си ги купиш.. Не е задължително да са от България. Половината ми стая е от ebay. ^^

blackcat82
02-23-2012, 19:10
Аз много се чудех дали да не си поръчам онлайн ,но ме разубедиха..Иначе мерси за информацията и аз съм се насочила нещо към Ванс. :)
Ванс, duh. Страшно удобни са, леки са. А тъкмо днес видях едни адидаски, които са нещо средно мужду ванс и lacoste и доста се замислих.
Иначе нося предимно DC, а сега си чакам едни TOMS. Не са кецове или гуменки, но за късна пролет и лято са страхотнининини.. И са много сладички. <3
А относно това от къде да си ги купиш.. Не е задължително да са от България. Половината ми стая е от ebay. ^^

Concussion
02-23-2012, 19:12
Ходете по търлъчки.

trabi_bs
02-23-2012, 19:13
Аз имам бели с зелени ленти на adidas истински кецове не унези платените

yakuza_
02-23-2012, 19:17
или пък обувки за големи ?

lemonyheart
02-23-2012, 19:20
Обожавам кецове! Пролет, лято, есен, зима - мога само с кецки да си ходя. ^^ Харесвам всякакви видове от Nike и Supra дo Converse, Etnies, Vans и т.н. =)

Concussion
02-23-2012, 19:22
Отде са навъдиха тия лайнарчовци тука :lol:

blackcat82
02-23-2012, 19:22
Съгласна съм ,аз дори и зимата мислех да си изкарам с кецове ,но с тоя сняг нямаше как.. ;д
Обожавам кецове! Пролет, лято, есен, зима - мога само с кецки да си ходя. ^^ Харесвам всякакви видове от Nike и Supra дo Converse, Etnies, Vans и т.н. =)

marble
02-23-2012, 19:53
Защо са те разубедили.. Ми стана любопитно?

blackcat82
02-24-2012, 09:06
Защото както каза един приятел ,щом е обувка трябва да се пробва.А и имам някои лоши спомени с това как изглежда на картинката и след като я доставят. :D
Защо са те разубедили.. Ми стана любопитно?

flo0pY
02-27-2012, 13:33
еми..не помня как се казваше марката ама е същата,на която са кецовете на Дивна(песента „ти не можеш да ме спреш„-вгледай се в клипа,когато дават в близък план кецките :))
Доволна съм от тези на nike и pull and bear :)

SUPRA SUPRA SUPRA SUPRA SUPRA YEE YEE YEE YO YO YO :D

NightGuardian
02-27-2012, 14:27
Nike си зех аз , доволен съм.

Afternoon
02-27-2012, 16:31
Аз имам бели с зелени ленти на adidas истински кецове не унези платените

Ама на Адидас се носят само Samba или Stan Smith, иначе не си тру!

psychopath
02-27-2012, 19:49
Носил съм всичко, изброено в темата, без смотаните супри.
Включително още най-различни...

Най-доволен съм от Адидас (ориджиналс серията).
Afternoon, освен Самбата и СС...Лондон, Суперстар също :>
Освен Адидас...на Лонсдейл са им много здрави и готини. (до сега съм доволен от всичките)

От Фред Пери съм разочарован, на Nike не ме кефят повечето модели, Умбро имаха един як модел преди години (от тях съм супер доволен от бутонките или просто обувки за ритане), Пума са здрави, но имат само 1 як модел (за мен).

През годините съм носил и всичките Vans, Etnies, Emerica, DC и т.н каквито се сетите...

БожиятАгнец
02-28-2012, 12:36
Съгласна съм ,аз дори и зимата мислех да си изкарам с кецове ,но с тоя сняг нямаше как.. ;д

Не знам с к'во ви пречи снегът... 8-)
Не, сериозно - с какво ти пречи снегът?

NaOH
02-28-2012, 12:48
Аз тая зима носех кубинки само когато имаше страшен сняг. През останалото време карах със зимни кецки.

ПП: Смърт за гуменките. Да живеят истинските кецове.