PDA

View Full Version : Високи момичета на високи токчета



nukitoaawe
02-23-2012, 14:42
Много ми е интересно какво мислите за високо момиче, което носи високи токчета примерно какво ще е първото нещо, което ще си помислите като го видите. Говоря ви за момиче над 174 сантиметра. Например аз съм 175 сантиметра висока и обичам да нося високи токчета, не смятам, че те са направени само за по нисички момичета и честно казано преди като ходех на училище (без токчета говоря) стърчах над всички от моя клас, винаги бях по високата и ми беше много странно, но след време започна да ми харесва чувството.. как те гледат всички ... И така е и с токчетата.. Та кажете си мнението. За или против високите момичета да носят високи токчета и се аргументирайте.

therichbitch
02-23-2012, 14:46
Kак пък ги изчисли да са над 174 :D
Има поне две такива теми, в които винаги накрая се стига до махленски спорове, че едните били коне, другите били недоразвити джуджета, няма нужда от още една такава :)

nukitoaawe
02-23-2012, 14:50
Kак пък ги изчисли да са над 174 :D
Има поне две такива теми, в които винаги накрая се стига до махленски спорове, че едните били коне, другите били недоразвити джуджета, няма нужда от още една такава :)
Мии просто ми е интересно.. А относно "над 174 см" ми под 174 сантиметра не смятам, че момичетата могат да се нарекат високи :)

Sickness94
02-23-2012, 15:09
Така е,аз съм 172 и определено не се смятам за висока. :D Тъпото е,когато с токчета стърча и над мъжките глави..ама не всеки втори е 1 и 90 :/

drew2859
02-23-2012, 15:11
Ниска с токчета, висока с токчета, все тая, ако момичето е подбрало обувките с фигурата си и дрехите си ще е супер, стига да ги е сложила при повод, а не в ежедневието...

nukitoaawe
02-23-2012, 15:38
Така е,аз съм 172 и определено не се смятам за висока. :D Тъпото е,когато с токчета стърча и над мъжките глави..ама не всеки втори е 1 и 90 :/
Напълно съм съгласна с теб. В днешно време мъжете не достигат до голяма височина .. 180-185 макс, даже ако ги достигнат тези сантиметри са късметлии. Е разбира се има и изключения

Cucko0
02-23-2012, 16:52
има такава тема .