PDA

View Full Version : Да се откажа ли от любовта си или да се боря ?!?



marielabra
02-23-2012, 17:44
Здравейте приятели бих искала и аз да споделя проблема си . Аз съм момиче на 16 , Преместих се в друг град да уча и си харесах едно момче в последствие тръгнахме ходихме 1 месец той се държа супер добре с мене и аз с него .След това един ден си говорихме и решихме да се разделим защото вече сме нямали чувства, после той реши че ме обича и ми се молеше една седмица да е с мене ,аз не исках тогава той спря да ме моли и аз реших и му се молих още една седмица .Тръгнахме ходихме още един месец и накрая той реши да скъса с мене защото съм се държала лошо с него мина се 2 месеца от тогава аз все още го обичам . Наскоро си писахме той каза че не ме обича че съм му напълно безразлична как така той успя да ме забрави а аз него не . В училище се закача усмихва се но според мен го прави само от уважение не че още ме обича . Много го обичам всяка нощ го сънувам мисля си за него . Да се откажа ли от любовта си или да продължа да се боря моля ви помогнете ми....

SpiritInBlack
02-23-2012, 18:52
Ако трябва да съм искрен, това , което изпитваш не е любов. Кажи му как се чувстваш и стискай палци да те разбере

marielabra
02-23-2012, 19:12
Наистина може да не е любов и да не съм влюбена в него а в идеята за него . Страх ме е да му кажа чувствата си защото ако му кажа и той не иска да е с мене дори няма и да се поздравяваме и от това ще ме заболи много ....

SpiritInBlack
02-23-2012, 19:34
Не те закача от уважение , просто момчетата обичаме да флиртуваме.Да , най-вероятно не изпитва чувства към теб шом ти е казал , че си му безразлична, но все пак ако НАИСТИНА СМЯТАШ , че го харесваш * защото това не е обич или любов * говори с него , иначе ще съжаляваш за пропуснатата възможност

valdesbg
02-23-2012, 20:11
Вкопчила си се в идеята да не си сама. Не го обичаш и няма смисъл да се "бориш", защото ти липсва каузата. Спри да си въртиш на пръста плочата "Единствен".

ccdesigns
02-23-2012, 20:14
То пък една голяма любов е било и то... Опитай се да го забравиш. (лично мнение, разбира се. в крайна сметка ти си решаваш)

nekuffff
02-24-2012, 11:40
Авторке,не ги слушай,евала ти правя за това,че държиш на него,това означава,че са ти истнски чувствата,лошо,че не са споделени,но иситнската обич не угасва,пробвай,побори се малко,макар че няма почти никъв шанс и пробвай на друго място .. но как си издържала така 2 месеца никва идея :)

balu4ka
02-24-2012, 14:02
Това ама изобщо не е любов,как се залюбвате и разлюбвате толкова бързо.Е,мамка му не мога да си обясня?!Според мен ,продължавай да си живееш животеца ,а спри с тази фикс идея да е твой,защото на мен точно като такова ми изглежда.И да му кажеш и да не му кажеш все тая,връзката ви доста пъти е приключвала,искаш още един месец с него и после отново да постваш теми тук и да драматизираш?

marin4itu
02-25-2012, 12:24
Това вашето е някаква пародия според мен. Не си струва..

П.П.: Научи се да слагаш запетаи!

kiara_m
02-25-2012, 15:59
Не те обича, нали ти го е казало момчето, зарежи тая работа..пък и не смятам, че и твоето е любов.